Fotbal Rezultate Live | Astǎzi: Divizia A

Sâmbătă, Mai 30, 2015 - --:--:-- (Europe/Bucharest)
01.
Steaua
 
71
34
02.
Targu Mures
 
68
34
03.
Astra
 
57
34
04.
CFR Cluj
 
57
33
05.
Petrolul Pl.
 
52
34
06.
CS U Craiova
 
50
33
07.
Dinamo Buc
 
48
34
08.
Botosani
 
47
34
09.
Pandurii
 
45
34
10.
ACSMU P. Iasi
 
43
34
11.
Viitorul
 
43
34
12.
Concordia
 
41
34
13.
Gaz Metan M.
 
39
34
14.
Brasov
 
36
34
15.
Universitat...
 
35
34
16.
Rapid Bucur...
 
33
34
17.
Otelul
 
32
34
18.
Ceahlaul Pi...
 
27
34
01.
Juventus
 
86
37
02.
Roma
 
70
37
03.
Lazio
 
66
37
04.
Napoli
 
63
37
05.
Fiorentina
 
61
37
06.
Genoa
 
59
37
07.
Sampdoria
 
55
37
08.
Inter
 
52
37
09.
Torino
 
51
37
10.
Milan
 
49
37
11.
Palermo
 
46
37
12.
Sassuolo
 
46
37
13.
Verona
 
45
37
14.
Chievo
 
43
37
15.
Empoli
 
42
37
16.
Udinese
 
41
37
17.
Atalanta
 
37
37
18.
Cagliari
 
31
37
19.
Cesena
 
24
37
20.
Parma
 
18
37
Spreek je Nederlands? 
www.livevoetbal24.nl 
Do you speak English? 
www.soccer-livescore.eu 
Habla Castellano? 
www.futbol-envivo.com 
Talar du svenska? 
www.fotboll-livescore.se 

Suntem incarca cele mai bune oferte de pariuri.
Ieri   Scoruri Astǎzi   Trǎi  Previzualizare   Maine  
Trǎi
Update
18:00
CS Univ Craiova
: -
CFR Cluj
07:00   03'
Albirex Niigata
: 0
Ventforet Kofu
08:00
Nagoya Grampus
: -
Montedio Yamagata
10:00
Vissel Kobe
: -
Vegalta Sendai
13:00
FC Tokyo
: -
Kashiwa Reysol
13:00
Sagan Tosu
: -
Urawa Red Diamonds
13:00
Yokohama F Marinos
: -
Gamba Osaka
13:00
Kashima Antlers
: -
Matsumoto Yamaga
13:00
Shimizu S-Pulse
: -
Kawasaki Frontale
13:00
Shonan Bellmare
: -
Sanfrecce Hiroshima
07:00   06'
Sagawa Printing
: 0
Ryutsu Keizai Dragons
11:00
CS Mioveni
: -
AS Damila Măciuca
11:00
FC Olimpia Satu Mare
: -
ACS Poli Timişoara
17:00
16GKS Tychy
: -
GKS Katowice10
17:00
15Sandecja
: -
Dolcan Zabki7
17:00
3Wisła Płock
: -
OKS 1945 Olsztyn4
17:00
18KS Widzew Łódź
: -
Chrobry Glogow13
17:00
5Chojniczanka
: -
SKS Wigry Suwałki8
17:00
11Miedz Legnica
: -
Zaglebie Lubin1
17:00
9Arka Gdynia
: -
Olimpia Grudziadz6
17:00
2Nieciecza KS
: -
Pogon Siedlce17
00:00
Du
Toronto FC
: -
San Jose Earthquake
22:30
19Botafogo FR
: -
Vitoria BA17
22:30
Ituiutaba MG
: -
Paysandu PA
22:30
Sampaio Correa/MA
: -
Nautico PE
22:30
Criciuma SC
: -
Atletico GO
21:00
CA Nueva Chicago
: -
Temperley
23:10
CA Sarmiento
: -
Argentinos Juniors
00:10
Du
Belgrano Córdoba
: -
Gimnasia La Plata
18:00
Chacarita Juniors
: -
Patronato Paraná
21:30
Villa Dálmine
: -
Sportivo Belgrano
21:30
Ferro Carril Oeste
: -
Unión Mar del Plata
11:00
CF Braila
: -
FC Voluntari
11:00
SC Bacău
: -
CS Buftea
11:00
Gloria Buzau
: -
ACS Rapid CFR Suceava
19:00
12Hellas Verona
: -
Juventus FC1
21:45
17Atalanta Bergamo
: -
AC Milan11
12:30
ENGTottenham
: -
Sydney FCAUS
13:00
15Çaykur Rizespor
: -
Galatasaray SK1
16:00
2Fenerbahçe SK
: -
Kasımpaşa SK11
19:00
7Mersin İdmanyurdu
: -
Istanbul BB4
19:00
5Bursaspor
: -
Konyaspor8
19:00
13Sivasspor
: -
Trabzonspor6
21:00
7Borussia Dortmund
: -
VfL Wolfsburg2
16:00
TuS Erndtebrück
: -
Eintracht Rheine
19:30
3Arsenal FC
: -
Aston Villa16
22:30
4FC Barcelona
: -
Athletic Bilbao7
19:30
19ACD Virtus Entella
: -
Modena FC18
16:00
ACR Messina
: -
Reggina Calcio
16:00
San Felice
: -
Ischia Isolaverde
17:00
17Aurora Pro Patria 1919
: -
AC Lumezzane18
17:00
Monza Brianza
: -
Pordenone Calcio
18:00
Forli FC
: -
Pro Piacenza
18:00
16Gubbio
: -
Savona 1907 FBC18
16:00
Lazio Youth
: -
US Palermo Youth
16:00
Spezia Youth
: -
ChievoVerona Youth
16:00
SC Ritzing
: -
SC Neusiedl
15:30
SCR Altach II
: -
WSG Swarovski Wattens
19:00
SC Schwaz
: -
TSV Neumarkt
18:45
1FC Lugano
: -
FC Wohlen3
18:45
FC Le Mont
: -
FC Chiasso
18:45
9FC Wil 1900
: -
Lausanne-Sport6
18:45
4FC Winterthur
: -
Servette FC2
18:45
FC Schaffhausen
: -
FC Biel-Bienne
17:00
Falkirk FC
: -
Inverness CT
17:00
1Hammarby IF
: -
Halmstads BK10
17:00
12Norrkoping
: -
Kalmar FF11
17:00
13Falkenbergs FF
: -
GIF Sundsvall2
17:00
3Ljungskile SK
: -
Östersunds FK5
17:00
Sirius IK
: -
Väsby United
17:00
IFK Värnamo
: -
IK Frej
17:00
Utsikten BK
: -
Jönköpings Södra
17:00
8Varbergs BoIS
: -
Degerfors IF7
17:00
14Assyriska FF
: -
Brommapojkarna16
17:00
Vasalunds IF
: -
Carlstad United BK
16:00
Lunds BK
: -
örgryte IS
17:00
Norrby IF
: -
Oskarshamns AIK
17:00
Qviding FIF
: -
östers IF
16:30
11FK Haugesund
: -
IK Start12
19:00
1Molde FK
: -
Sandefjord1
16:00
3Lyngby BK
: -
AGF Aarhus2
16:00
AC Horsens
: -
Vejle BK
16:00
7Skive IK
: -
FC Fredericia10
16:00
9HB Koge
: -
FC Roskilde8
16:00
AB København
: -
FC Hjørring
16:00
12Brønshøj BK
: -
Viborg FF1
14:00
Hellerup IK
: -
Herlev IF
14:00
Svebølle BI
: -
Elite 3000 Helsingør
16:00
BK Frem 1886
: -
Gentofte-Vangede IF
16:00
Thisted FC
: -
FC Sydvest 05
16:00
Næsby BK
: -
Blokhus FC
17:00
Kjellerup IF
: -
Kolding IF
18:00
NK Travnik
: -
Vitez FIS
18:00
Drina Zvornik
: -
FK Slavija
18:00
FK Sarajevo
: -
Sloboda Tuzla
18:00
Celik Zenica
: -
Zeljeznicar Sarajevo
18:00
Velez Mostar
: -
Borac Banja Luka
18:00
Siroki Brijeg
: -
HSK Zrinjski Mostar
18:00
Olimpik Sarajevo
: -
FK Radnik Bijeljina
18:00
Mladost V. Obarska
: -
Zvijezda Gradacac
18:15
2Sparta Prague
: -
Bohemians 19058
18:15
1. FC Brno
: -
FK Jablonec
18:15
Slavia Praha
: -
Slovacko
18:15
4Mlada Boleslav
: -
Vysocina Jihlava10
18:15
6Teplice
: -
Hradec Kralove15
18:15
1Viktoria Plzen
: -
Pribram5
18:15
12Banik Ostrava
: -
Dukla Praha7
18:15
14Slovan Liberec
: -
D. Ceske Budejovice16
11:15
Loko Vltavin
: -
AFK Chrudim
11:15
Chomutov
: -
FK Slavoj Vyšehrad
15:00
Zenit Caslav
: -
SK Viktorie Jiirny
18:00
FK Kraluv Dvur
: -
SK Union 2013
11:30
Tescoma Zlin B
: -
Sigma Olomouc B
17:30
HFK Trebic
: -
Hlucin
17:30
SK Lisen
: -
HFK Olomouc
17:30
FK Slavia Orlová-Lutyně
: -
Spartak Hulin
13:30
FK Ufa
: -
FK Rubin Kazan'
13:30
12FK Rostov
: -
CSKA Moscow2
13:30
8Terek Groznyi
: -
Ural Sv.13
13:30
Zenit St Petersburg
: -
Lokomotiv Moscow
13:30
6Spartak Moscow
: -
Amkar Perm11
13:30
4Dynamo Moscow
: -
FK Krasnodar3
13:30
10Kuban Krasnodar
: -
FK Arsenal-Tula15
13:30
Torpedo Moscow
: -
Mordovia Saransk
12:00
Sibir Novosibirsk
: -
Volga N.Novgorod
14:00
17FK Khimik Dzerzhinsk
: -
Krylia Sovetov Samara2
14:00
14SKA-Energia
: -
Luch-Energiya8
14:00
FK Tosno
: -
Gazovik Orenburg
14:00
Tom Tomsk
: -
FK Petrotrest
14:00
16FK Sakhalin Sakhalinsk
: -
Anzhi Makhachkala1
14:00
15Baltika Kaliningrad
: -
Shinnik Yaroslavl6
15:00
FK Tyumen
: -
Volgar-Gazprom
17:00
13FK Sokol Saratov
: -
Metallurg-Yenisey12
18:15
10Zlate Moravce
: -
AS Trencin1
18:15
2MSK Zilina
: -
Spartak Trnava3
18:15
7Spartak Myjava
: -
MFK Kosice6
18:15
FK Senica
: -
Sport Podbrezova
18:15
Dunajska Streda
: -
Slovan Bratislava
18:15
Dukla Banska Bystrica
: -
MFK Ružomberok
17:00
Slavoj Trebisov
: -
Dolny Kubin
17:00
MSK Zilina B
: -
Lokomotiva Zvolen
17:00
AFC Nove Mesto
: -
Spartak Trnava B
17:00
FC Lokomotíva Košice
: -
MFK Kosice B
17:00
Slovan Bratislava Youth
: -
STK Samorin
18:00
STK Samorin
: -
FK Pohronie
18:00
Tatran Presov
: -
SFM Senec
18:00
FC Nitra
: -
Zemplin Michalovce
18:00
Dolny Kubin
: -
FC Lokomotíva Košice
18:00
Liptovsky Mikulas
: -
FK Slovan Duslo Šaľa
16:30
Killester United
: -
Cobh Ramblers
21:45
Athlone Town
: -
Liffey Wanderers
17:00
Dynamo Kiev
: -
Metalurg Zap
17:00
14Illichivets
: -
FC Olimpik Donetsk9
19:30
Zakarpattya
: -
Dnipro
19:30
2Shakhtar Donetsk
: -
Karpaty Lviv13
13:00
Chernomorets Youth
: -
Metalist Kh. Youth
20:00
8Cherno More Varna
: -
Levski Sofia7
15:00
6Ujpest FC
: -
Kecskemeti TE8
17:30
2Ferencvaros TC
: -
Videoton FC1
20:00
13Budapest Honved
: -
Lombard Papa16
20:00
Haladas
: -
Puskás Akadémia
20:00
Paksi FC
: -
Dunaújváros PASE
16:30
Gornik Leczna
: -
KS Ruch Chorzów
19:00
15GKS Belchatow
: -
Zawisza Bydgoszcz16
21:30
4WKS Śląsk Wrocław
: -
Lechia Gdansk8
15:00
Lech P. Youth
: -
Slask Wr. Youth
15:00
Ruch Ch. Youth
: -
Gornik Z. Youth
15:00
Wisla Kr. Youth
: -
Stal Rz. Youth
15:00
Legia Youth
: -
Jagiellonia Youth
15:00
GKS Belchatow Youth
: -
LKS Lodz Youth
15:00
Arka Gdynia Youth
: -
Lechia Gd. Youth
16:30
6Paide Linnameeskond
: -
Nomme Kalju4
18:00
2ND Gorica
: -
NK Zavrč5
18:00
1NK Maribor
: -
FC Koper7
18:00
10NK Radomlje
: -
NK Krka8
18:00
6NK Rudar Velenje
: -
NK CM Celje2
18:00
4Olimpija Ljubljana
: -
NK Domzale3
20:00
NK Zagreb
: -
Istra 1961
20:00
9NK Osijek
: -
Slaven Koprivnica6
20:00
10NK Zadar
: -
Lokomotiva Zagreb4
00:30
Du
Coritiba FBC
: -
Avai FC/SC
00:30
Du
Ponte Preta SP
: -
Chapecoense/SC
21:00
Madureira EC
: -
Portuguesa SP
22:00
Icasa CE
: -
Salgueiro PE
22:00
Tombense FC/MG
: -
SEeR Caxais do Sul
23:00
CD Real Santander
: -
Deportes Quindío
23:00
Barranquilla FC
: -
Depor FC
23:00
Valledupar FC
: -
Llaneros Fútbol Club
23:00
CD Expreso Rojo
: -
Unión Magdalena
21:00
Club Atlético Juventud
: -
Club Nacional de Football
23:30
6Defensor Sporting
: -
Montevideo Wanderers Fútbol Club12
17:15
Maccabi Haifa
: -
Ironi Kiryat Shmona
18:40
2Hapoel Be'er Sheva
: -
Beitar Jerusalem4
08:00
Gwangju FC
: -
Jeju United
08:00
Pohang Steelers
: -
Daejeon Citizen
10:00
Chunnam Dragons
: -
Busan I'Park
17:00
Karamah
: -
Wahda Damascus
18:30
Mladost Podg.
: -
FK Mogren
18:30
Buducnost Pod.
: -
Zeta G.
18:30
FK Lovcen
: -
Mornar Bar
18:30
FK Grbalj
: -
OFK Petrovac
18:30
FK Rudar Pljevlja
: -
FK Berane
18:30
Sutjeska Niksic
: -
Bokelj Kotor
20:00
Metalac GM
: -
FK Napredak Kruševac
18:30
Neman Grodno
: -
FC Granit Mikashevichi
18:30
5Shakhter Soligorsk
: -
Torpedo Zhodino6
19:00
1BATE Borisov
: -
FK Minsk8
19:30
FC Gomel
: -
FK Vitebsk
10:00
Hebei CFFC
: -
Qingdao Jonoon FC
10:00
Beijing 361 Degrees
: -
Beijing Baxy United Sports FC
10:00
Yanbian Baekdu Tigers FC
: -
Dalian Aerbin FC
10:00
16Harbin Yiteng FC
: -
Tianjin Songjiang FC7
10:00
Guizhou Zhicheng
: -
Hunan Xiangtao FC
16:30
Mumbai FC
: -
Bharat FC
16:30
7Sporting Clube de Goa
: -
Pune FC5
16:30
11Salgaocar SC
: -
Dempo SC10
16:30
8Shillong Lajong FC
: -
East Bengal Club FC4
16:30
Mumbai FC
: -
Bharat FC
16:30
7Sporting Clube de Goa
: -
Pune FC5
16:30
11Salgaocar SC
: -
Dempo SC10
16:30
8Shillong Lajong FC
: -
East Bengal Club FC4
100 € Bonus!