Fotbal Rezultate Live | Astǎzi: Champions League


Marți, 17, 2018- --:--:-- (Europe/Bucharest)
01.
00
00
02.
00
00
03.
00
00
04.
00
00
05.
00
00
06.
00
00
07.
00
00
08.
00
00
09.
00
00
10.
00
00
11.
00
00
12.
00
00
13.
00
00
14.
00
00



Meciuri sunt incarcate. Va rugam sa asteptati.

19:25
27'
2:0
Hapoel Be'er Sheva - Flora Tallinn
Hanan Maman
Champions League
19:25
67'
1:0
Valletta FC - FK Kukesi
Piciollo
Champions League
19:00
HJK Helsinki
HJK
FIN
Víkingur Gøta
Víkingur
FRO
Prima etapa
Víkingur Gøta
Víkingur
FRO
HJK Helsinki
HJK
FIN
19:00
Valletta FC
Valletta FC
MAL
Perparimi Kukesi
Perparimi Kukesi
ALB
Prima etapa
Mi
Perparimi Kukesi
Perparimi Kukesi
ALB
: 0
Valletta FC
Valletta FC
MAL
20:00
Malmo FF
Malmö FF
SWE
: 0
KF Drita
KF Drita
20:00
APOEL FC
APOEL
CYP
FK Suduva
FK Suduva
LTU
Prima etapa
Mi
FK Suduva
FK Suduva
LTU
APOEL FC
APOEL
CYP
20:00
Hapoel Be'er Sheva
H. Be'er Sheva
ISR
Flora Tallinn
Flora Tallinn
EST
Prima etapa
Flora Tallinn
Flora Tallinn
EST
Hapoel Be'er Sheva
H. Be'er Sheva
ISR
21:00
The New Saints
TNS
WAL
: -
Shkendija'79
Shkendija'79
MAC
Prima etapa
Shkendija'79
Shkendija'79
MAC
The New Saints
TNS
WAL
21:15
Videoton FC
Videoton FC
HUN
: -
F91 Dudelange
Dudelange
LUX
Prima etapa
F91 Dudelange
Dudelange
LUX
Videoton FC
Videoton FC
HUN
21:30
FK Crvena Zvezda
Crvena Zvezda
SER
: -
FK JPFS / Spartaks Jūrmala
Spartaks
LVA
Prima etapa
Mi
FK JPFS / Spartaks Jūrmala
Spartaks
LVA
: 0
FK Crvena Zvezda
Crvena Zvezda
SER
22:00
KP Legia Warszawa
Legia Warszawa
POL
: -
Cork City
Cork City
IRE
Prima etapa
Cork City
Cork City
IRE
KP Legia Warszawa
Legia Warszawa
POL
22:00
Crusaders Belfast
Crusaders
NIR
: -
Ludogorets
Ludogorets
BUL
Prima etapa
Mi
Ludogorets
Ludogorets
BUL
Crusaders Belfast
Crusaders
NIR
18:45
Levski Sofia
Levski Sofia
BUL
FC Vaduz
Vaduz
SUI
Prima etapa
Mi
FC Vaduz
Vaduz
SUI
Levski Sofia
Levski Sofia
BUL
18:55
FK Shkupi
FK Shkupi
: 0
Rangers FC
Rangers
SCO
19:00
Budapest Honved
B'pest Honved
HUN
FK Skopje
Skopje
MAC  
Prima etapa
Mi
FK Skopje
Skopje
MAC
Budapest Honved
B'pest Honved
HUN
19:28
27'
1:0
SD Eibar - CD Tudelano
Meciuri amicale
19:28
74'
1:2
ND Triglav - FC Ashdod
Meciuri amicale
19:27
28'
1:2
Siemens Grossfeld - FV Austria XIII
Meciuri amicale
19:26
25'
1:0
SC Schwaz - SV Innsbruck
Meciuri amicale
19:26
68'
2:1
Union Berlin - Norwich City
Klose (OG)
Meciuri amicale
19:25
65'
1:1
Grasshoppers - Atromitos FC
(11m)
Meciuri amicale
19:25
67'
3:0
Grenoble - Annecy FC
Belvito
Meciuri amicale
11:00
Arges Pitesti
Arges
ROM
CS Balotesti
Balotesti
ROM
13:00
Vitesse Arnhem
Vitesse
NED
Lokomotiv Moscow
Loko Moscow
RUS
15:30
Borussia Dortmund II
Dortmund II
GER
Norwich U23s
Zimbabve
FIF
16:00
Sturm Graz
Sturm Graz
AUT
Kapfenberg
Kapfenberg
AUT
17:00
HNK Gorica
Gorica
CRO
Petrolul Ploiesti
Petrolul Pl.
ROM
17:00
Zlatibor Čajetina
Zlatibor Čajetina
FK Lovcen
Lovcen
MNE
17:30
NK Fuzinar
NK Fuzinar
FK Istra
FK Istra
18:00
Zenit St Petersburg
Zenit
RUS
Genoa CFC
Genoa
ITA
18:00
PFK Montana
Montana
BUL
Litex Lovech
Litex
BUL
18:00
Eskisehirspor
Eskişehirspor
TUR
MC Oran
MC Oran
ALG
18:00
Afjet Afyonspor
Afjet Afyonspor
Balikesirspor
Balıkesirspor
TUR
18:00
Rot-Weiß Oberhausen
Oberhausen
GER
Fortuna Köln
Fortuna Köln
GER
18:00
Zemplin Michalovce
Michalovce
SWK
West Ham Utd U23s
Zimbabve
FIF
18:00
Hapoel Afula
Hapoel Afula
ISR
Ironi Nir Ramat HaSharon FC
Ironi Ramat HaSharon
ISR
18:15
Les Herbiers VF
Les Herbiers
FRE
Angers SCO
Angers
FRE
18:30
Red Star FC 93
Red Star
FRE
: 0
Le Havre AC
Le Havre
FRE
18:30
FK Rubin Kazan'
Rubin Kazan'
RUS
Maccabi Petach Tikva
Maccabi P.T.
ISR
18:30
Istanbul BB
İstanbul BB
TUR
FK Ufa
Ufa
RUS
18:30
PAS Giannina
PAS Giannina
GRE
Larisa
Larisa
GRE
19:00
Karlsruher SC
Karlsruhe
GER
FC St. Pauli
St. Pauli
GER
19:00
Union Berlin
Union Berlin
GER
Norwich City
Norwich
ENG
19:00
Trabzonspor
Trabzonspor
TUR
: 0
Lokomotiva Zagreb
Lokomotiva Zagr
CRO
19:00
Grenoble
Grenoble
Annecy FC
Annecy FC
19:00
AC Ajaccio
Ajaccio
FRE
SC Bastia
SC Bastia
FRE
19:00
Preußen Münster
Münster
GER
SG Wattenscheid 09
Wattenscheid 09
GER
19:00
ND Triglav
Triglav
SLO
FC Ashdod
Ashdod
ISR
19:00
Bečej 1918
Bečej 1918
Qatar SC
Qatar SC
QAT
19:00
CD Santa Clara
Santa Clara
POR
FC Arouca
Arouca
POR
19:00
FK Krasnodar
FK Krasnodar
RUS
: 0
Gazovik Orenburg
Gazovik Orenb.
RUS
19:00
ND Gorica
Gorica
SLO
Udinese Calcio
Udinese
ITA
19:00
Vasas SC
Vasas
HUN
Maccabi Netanya
Macc. Netanya
ISR
19:00
Grasshoppers
Grasshoppers
SUI
Atromitos
Atromitos
GRE
19:00
Carl Zeiss Jena
Carl Zeiss J.
GER
Chemnitzer FC
Chemnitz
GER
19:00
Ironi Kiryat Shmona
Ironi K.Shmona
ISR
BFC Siofok
Siofok
HUN
19:00
Asteras Tripolis
Asteras Trip
GRE
Hapoel Ra'anana AFC
Hapoel Ra'anana
ISR
19:00
BFC Viktoria 1889
BFC Viktoria
GER
SV Rödinghausen
Rodinghausen
GER
19:30
Cologne
Cologne
GER
Watford FC
Watford
ENG
19:30
Stade Lavallois FC
Laval
FRE
: 0
SO Cholet
SO Cholet
19:30
FC Bergheim
FC Bergheim
: 0
SC Golling
SC Golling
AUT
19:30
Chamois Niortais
Niort
FRE
FC Lorient-Bretagne
Lorient
FRE
19:30
PSC Pezinok
PSC Pezinok
: 0
Inter Bratislava
Inter Bratisl.
SWK
19:30
Saarbrucken
Saarbrücken
GER
JS Kabylie
JS Kabylie
ALG
19:30
Saint-Pryvé Saint-Hilaire
Saint-Pryvé Saint-Hilaire
US Orléans Loiret
Orléans
FRE
19:30
Eintracht Norderstedt
Norderstedt
GER
: 0
Babelsberg
Babelsberg
GER
20:00
Besiktas JK
Besiktas
TUR
: 0
Reading FC
Reading
ENG
20:00
Gerasdorf/Stammersdorf
Gerasdorf/Stammersdorf
FC Karabakh Wien
FC Karabakh Wien
20:00
FC Hard
Hard
AUT
Nenzing
Nenzing
20:00
SD Eibar
Eibar
ESP
CD Tudelano
Tudelano
ESP
20:00
De Graafschap
De Graafschap
NED
: 0
Al Khor SC
Al Khor
QAT
20:00
SC Schwaz
Schwaz
AUT
SV Innsbruck
SV Innsbruck
AUT
20:00
FC Zwolle
Zwolle
NED
: 0
RKC Waalwijk
RKC Waalwijk
NED
20:00
HNK Rijeka
Rijeka
CRO
Tabor Sezana
Tabor Sezana
20:00
Welling United FC
Welling United
ENG
: 0
Gillingham
Gillingham
ENG
20:00
Fürstenfeld
Fürstenfeld
: 0
Fehring
Fehring
20:00
KFC Uerdingen
Uerdingen
GER
: 0
FC Eindhoven
Eindhoven
NED
20:00
Zulte-Waregem
Zulte-Waregem
BEL
Hapoel Haifa
Hapoel Haifa
ISR
20:00
SKN St. Pölten II
St. Polten II
AUT
: 0
Zwettl
Zwettl
20:00
B93 København
B93
DEN
: 0
Hvidovre IF
Hvidovre
DEN
20:00
Siemens Grossfeld
Siemens Grossfeld
FV Austria XIII
FV Austria XIII
20:15
SC Retz
Retz
AUT
: 0
ASK Elektra Wien
ASK Elektra Wien
20:30
KV Oostende
Oostende
BEL
: -
Club Roeselare
Club Roeselare
BEL
20:30
ADO Den Haag
ADO Den Haag
NED
: -
FC Dordrecht
Dordrecht
NED
20:30
Villarreal CF
Villarreal
ESP
: -
Hércules CF
Hercules
ESP
21:00
Real Murcia CF
Real Murcia
ESP
: -
Sevilla FC
Sevilla
ESP
21:00
Linense
Linense
ESP
: -
Bristol City
Bristol City
ENG
21:00
Bath City
Bath City
ENG
: -
Exeter City
Exeter
ENG
21:00
Cobh Ramblers
Cobh Ramblers
IRE
: -
Preston NE
Preston NE
ENG
21:00
Forest Green
Forest Green
ENG
: -
Leeds United
Leeds United
ENG
21:00
CS Marítimo
Maritimo
POR
: -
Louletano
Louletano
21:00
SC Victoria Hamburg
Victoria Hamburg
GER
: -
SV Eichede
Eichede
GER
21:15
Lisburn Distillery
Lis Distillery
NIR
: -
Portadown FC
Portadown
NIR
21:30
Dartford
Dartford
ENG
: -
Gillingham
Gillingham
ENG
21:30
Grimsby Town
Grimsby
ENG
: -
Sunderland AFC
Sunderland
ENG
21:30
Bala Town
Bala Town
WAL
: -
Crewe Alexandra
Crewe
ENG
21:30
Crawley Town
Crawley Town
ENG
: -
Ipswich Town
Ipswich
ENG
21:30
Stocksbridge PS
Stocksbridge
ENG
: -
Rotherham United FC
Rotherham United
ENG
21:30
Bradford City
Bradford City
ENG
: -
Sheffield United
Sheffield United
ENG
21:30
Knockbreda
Knockbreda
: -
Ballymena United
Ballymena Utd
NIR
21:30
Torquay Utd
Torquay
ENG
: -
Plymouth Argyle
Plymouth
ENG
21:30
Warrington Town
Warrington Town
: -
Tranmere Rovers FC
Tranmere Rovers
ENG
21:30
Dagenham & Redbridge
Dagenham & Redbridge
ENG
: -
Colchester Utd
Colchester
ENG
21:30
Tooting & Mitcham Utd
Tooting & Mitcham Utd
: -
Merstham FC
Merstham FC
21:45
St Patrick's Dublin
St Patrick's
IRE
: -
Newcastle Utd
Newcastle
ENG
21:45
United of Manchester
United of Manc
ENG
: -
Oldham Athletic
Oldham
ENG
21:45
Halifax
Halifax
ENG
: -
Port Vale
Port Vale
ENG
21:45
Weston AFC
Weston AFC
ENG
: -
Bristol Rovers U23's
Zimbabve
FIF
21:45
Wycombe Wanderers
Wycombe Wanderers
ENG
: -
Brentford FC
Brentford
ENG
21:45
Walsall FC
Walsall
ENG
: -
Aston Villa
Aston Villa
ENG
21:45
Basingstoke
Basingstoke
ENG
: -
Eastleigh
Eastleigh
ENG
21:45
Bangor City
Bangor City
WAL
: -
Wroxham FC
Wroxham
ENG
21:45
Oxford City
Oxford City
ENG
: -
Luton Town
Luton
ENG
21:45
Newry City
Newry City
: -
Loughgall FC
Loughgall FC
21:45
Alfreton Town
Alfreton Town
ENG
: -
Buxton FC
Buxton
ENG
21:45
Chippenham
Chippenham
ENG
: -
Swindon Town
Swindon
ENG
21:45
Altrincham
Altrincham
ENG
: -
Macclesfield
Macclesfield
ENG
21:45
Ebbsfleet Utd
Ebbsfleet Utd
ENG
: -
Eastbourne
Eastbourne
ENG
21:45
Bromley FC
Bromley
ENG
: -
Crystal Palace
Crystal Palace
ENG
21:45
AFC Sudbury
AFC Sudbury
: -
Braintree Town
Braintree Town
ENG
21:45
Wealdstone FC
Wealdstone
ENG
: -
Maidenhead Utd
Maidenhead
ENG
21:45
Stockport County
Stockport
ENG
: -
Rochdale AFC
Rochdale
ENG
21:45
St. Neots Town FC
St. Neots Town
ENG
: -
Stevenage FC
Stevenage
ENG
21:45
Yeovil Town
Yeovil
ENG
: -
Bristol Rovers FC
Bristol Rovers
ENG
21:45
Slough Town FC
Slough Town
ENG
: -
Kingstonian FC
Kingstonian
ENG
21:45
Kidderminster
Kidderminster
ENG
: -
Burton Albion
Burton Albion
ENG
21:45
Aldershot Town
Aldershot
ENG
: -
Oxford United
Oxford Utd
ENG
21:45
Harrogate Town
Harrogate Town
ENG
: -
Brighouse Town
Brighouse Town
21:45
East Thurrock Utd
E.Thurrock Utd
ENG
: -
Leyton Orient
Leyton Orient
ENG
21:45
Dorking Wanderers
Dorking Wanderers
: -
Sutton United
Sutton United
ENG
21:45
Carrick Rangers FC
Carrick Rangers
NIR
: -
Linfield Belfast
Linfield
NIR
21:45
Wingate & Finchley FC
Wingate & Finchley
ENG
: -
Barking FC
Barking FC
22:30
Portimonense SC
Portimonense
POR
: -
FC Porto
Porto
POR
23:00
Académica Coimbra
Academica
POR
: -
CF Os Belenenses
Belenenses
POR
18:00
FC Liefering
Liefering
China U20
China U20
18:30
Turkey U19
Turkey U19
 3
England U19
England U19
1
20:30
France U19
France U19
2
: -
Ukraine U19
Ukraine U19
4
De Alte Ligi
00
05
05
00
05
05
00
05
05
00
05
05
00
05
05
00
00
03
00
05
05
00
00
03
00
00
03
18
52
42
18
52
42
18
52
42
18
52
42
18
52
42
18
52
42
01
01
00
18
52
42
18
52
42
18
52
42
18
52
42
18
52
42
18
52
42
01
01
00
18
52
42
18
52
42
18
52
42
18
52
42
18
52
42
18
52
42
18
52
42
18
52
42
18
52
42
01
00
00
CSL
01
00
00
02
00
00
01
00
00
00
00
00
01
00
00
02
00
00



Bine ati venit la cel mai rapid serviciu livescore fotbal on-line. Toate rezultatele sunt actualizate automat la fiecare cateva secunde.

Alege echipa ta favorita, facand clic pe steaua de langa numele echipei.