Fotbal Rezultate Live | Astǎzi: Meciuri amicale


Sâmbătă, 23, 2018- --:--:-- (Europe/Bucharest)



Meciuri sunt incarcate. Va rugam sa asteptati.

11:00
Hradec Kralove
Hradec Kralove
CZE
Bohemians 1905
Bohemians 1905
CZE
11:00
FK Ural-2
FK Ural-2
FK Ural Youth
FK Ural Youth
11:00
MFK Karvina
Karvina
CZE
Cracovia
Cracovia
POL
11:00
MFK Skalica
MFK Skalica
SWK
FC Petrzalka
FC Petrzalka
11:00
Lech Poznan
Lech Poznan
POL
KS Warta Poznań
Warta Poznań
POL
11:30
Sport Podbrezova
Podbrezova
SWK
FK Poprad
FK Poprad
SWK
11:30
SV Wals-Grünau
Wals-Grünau
AUT
TSV Buchbach
Buchbach
GER
11:30
Slavoj Trebisov
Slavoj Treb.
SWK
FC Lokomotíva Košice
Lokomotíva Košice
SWK
12:00
NK CM Celje
NK Celje
SLO
NK Sampion
NK Sampion
SLO
12:00
Vysocina Jihlava
Jihlava
CZE
FK Pardubice
Pardubice
CZE
12:00
Sparta Prague
Sparta Praha
CZE
AS Trencin
Trencin
SWK
12:00
Jagiellonia
Jagiellonia
POL
Wisła Płock
Wisła Płock
POL
12:00
D. Ceske Budejovice
C. Budejovice
CZE
Pribram
Pribram
CZE
12:00
FC Nitra
Nitra
SWK
Inter Bratislava
Inter Bratisl.
SWK
12:00
Zlate Moravce
Zlate Moravce
SWK
KFC Komarno
KFC Komarno
SWK
12:00
Banik Ostrava
Banik Ostrava
CZE
MFK Ružomberok
Ružomberok
SWK
12:00
Slovan Liberec
Liberec
CZE
Usti nad Labem
Usti nad Labem
CZE
12:00
Korona Kielce
Korona Kielce
POL
KS Raków Częstochowa
Raków Częstochowa
POL
12:00
Sigma Olomouc
Sigma Olomouc
CZE
Liptovsky Mikulas
Liptov Mikulas
SWK
12:00
1.FC Köln II
Koln II
GER
Fortuna Köln
Fortuna Köln
GER
13:00
Randers FC
Randers
DEN
Silkeborg IF
Silkeborg
DEN
13:00
AC Horsens
AC Horsens
DEN
SonderjyskE
SønderjyskE
DEN
13:00
Odra Opole
Odra Opole
POL
Puszcza Niepolomice
P. Niepolomice
POL
13:00
FK Lokomotiv Moskva
Lokomotiv Moskva
RUS
Spartak-2 Moscow
Spartak-2 Msw
RUS
13:15
Mlada Boleslav
Mlada Boleslav
CZE
Slovan Bratislava
Slovan Brat.
SWK
13:30
FC Nordsjælland
Nordsjaelland
DEN
Lolland-FA
LFA
DEN
14:00
Nieciecza KS
Nieciecza KS
POL
Podbeskidzie
Podbeskidzie
POL
14:00
VfL Wolfsburg II
Wolfsburg II
GER
: 0
Hertha BSC II
Hertha II
GER
15:00
Sportfreunde Lotte
Sportfr. Lotte
GER
: -
SC Wiedenbrück 2000
Wiedenbrück
GER
15:00
AaB Aalborg
Aalborg
DEN
: -
Viborg FF
Viborg
DEN
15:00
FC Bazenheid
FC Bazenheid
: -
St. Gallen
St. Gallen
SUI
15:00
Sparta Prague
Sparta Praha
CZE
: -
AS Trencin
Trencin
SWK
15:00
Tarup-Paarup IF
Tarup-Paarup IF
: -
Odense BK
Odense
DEN
15:00
FK Torpedo Armavir
Torpedo Armavir
RUS
: -
Dynamo Stavropol
Dyn. Stavropol
RUS
15:30
Crusaders Belfast
Crusaders
NIR
: -
Connah's Quay Nomads FC
Connah's Quay
WAL
15:30
SK Klatovy
SK Klatovy
: -
Viktoria Plzen
Plzen
CZE
16:00
VVSB
VVSB
: -
Ajax Amsterdam
Ajax
NED
16:00
FC Stadlau
FC Stadlau
AUT
: -
SV Horn
Horn
AUT
16:00
SE Freising
SE Freising
: -
TSV 1860 München
1860 München
GER
16:00
Wolfsberger Athletik Club
Wolfsberger AC
AUT
: -
Hartberg
Hartberg
AUT
16:00
AGF Aarhus
AGF Aarhus
DEN
: -
FC Midtjylland
Midtjylland
DEN
16:00
Volyn Lutsk
Volyn
UKR
: -
Arsenal Kiev
Arsenal Kiev
UKR
16:00
Opava
Opava
CZE
: -
MFK Vítkovice
MFK Vítkovice
16:00
FK Proleter Novi Sad
Proleter Novi Sad
SER
: -
Zvijezda Bijeljina
Zvijezda Bijeljina
16:30
Schalding-Heining
Schalding-H.
GER
: -
Vorwärts Steyr
Vorwarts Steyr
AUT
17:00
Putnok VSE
Putnok VSE
: -
Vasas SC
Vasas
HUN
17:00
FC Luzern
Luzern
SUI
: -
FC Winterthur
Winterthur
SUI
17:00
Piast Gliwice
Piast Gliwice
POL
: -
GKS Belchatow
Belchatow
POL
17:00
Pogon Szczecin
Pogon Szczecin
POL
: -
Chojniczanka
Chojniczanka
POL
17:30
Stranraer FC
Stranraer
SCO
: -
Glenavon Lurgan
Glenavon
NIR
17:30
VfR Garching
Garching
GER
: -
TuS Holzkirchen
TuS Holzkirchen
18:00
FK Senica
FK Senica
SWK
: -
Znojmo
Znojmo
CZE
18:00
NK Maribor
Maribor
SLO
: -
Ural Sv.
FK Ural
RUS
18:00
Grasshoppers
Grasshoppers
SUI
: -
FC Aarau
Aarau
SUI
18:00
ASK Voitsberg
ASK Voitsberg
: -
Sturm Graz
Sturm Graz
AUT
18:00
LASK Linz
LASK Linz
AUT
: -
Apollon Limassol
Apollon L.
CYP
18:00
FK Botev Plovdiv
Botev Plovdiv
BUL
: -
Botev Galabovo
Botev Galabovo
BUL
18:30
Ludogorets
Ludogorets
BUL
: -
Karabakh Agdam
Karabakh Agdam
AZE
18:30
CSKA Sofia
CSKA Sofia
BUL
: -
V-Varen Nagasaki
V-Varen Nagas.
JPN
18:30
FC Wacker Innsbruck
Wacker Innsbruck
AUT
: -
Terek Groznyi
Terek Groznyi
RUS
18:30
KVK Wellen
KVK Wellen
: -
Sint-Truidense VV
Sint-Truidense
BEL
18:30
Cukaricki Belgrade
Cukaricki Belgrade
SER
: -
FK Backa
Backa
SER
18:30
Dunav Ruse
Dunav Ruse
: -
PFC Etar 1924 Veliko Tarnovo
Etar
BUL
18:30
FC Zürich
Zurich
SUI
: -
FC Rapperswil-Jona
FC Rapperswil-Jona
19:00
Opava
Opava
CZE
: -
MSK Zilina
Zilina
SWK
19:00
FC Thun
Thun
SUI
: -
Neuchâtel Xamax
Xamax
SUI
19:00
NK Domzale
Domzale
SLO
: -
Shkendija'79
Shkendija'79
MAC
19:00
FC Blau-Weiß Linz
Blau-Weiß Linz
AUT
: -
Dunajska Streda
Dunajska Stred
SWK
19:00
Dinamo Zagreb
Dinamo Zagreb
CRO
: -
FK Skopje
Skopje
MAC
19:30
NK Osijek
Osijek
CRO
: -
Videoton FC
Videoton FC
HUN
20:00
Sprimont Comblain
Sprimont Comblain
: -
Standard Liege
Standard Liège
BEL
20:00
Heist
Heist
BEL
: -
RSC Anderlecht
Anderlecht
BEL
20:00
Hoogstraten VV
Hoogstraten
BEL
: -
Royal Antwerp FC
Antwerp
BEL
20:00
Jiangsu Sainty FC
Jiangsu Sainty
CHN
: -
Guangzhou Evergrande
Guangzhou Ever
CHN
15:00
Belgia
Belgia
: -
Tunisia
Tunisia
    Tabel Cupa Mondialǎ
01.
(01.)
03
+03
03:00
01-00-00
01
02.
(02.)
03
+01
02:01
01-00-00
01
03.
(03.)
00
-01
01:02
00-00-01
01
04.
(04.)
00
-03
00:03
00-00-01
01
18:00
South Korea
South Korea
: -
Mexic
Mexic
21:00
Germania
Germania
: -
Suedia
Suedia
    Tabel Cupa Mondialǎ
01.
(01.)
03
+01
01:00
01-00-00
01
02.
(02.)
03
+01
01:00
01-00-00
01
03.
(03.)
00
-01
00:01
00-00-01
01
04.
(04.)
00
-01
00:01
00-00-01
01
18:00
Siria
Siria
: -
NK Rudar Velenje
Rudar
De Alte Ligi
00
03
00
00
03
00
00
03
00
24
46
04
24
46
04
24
46
04
24
46
04
24
46
04
24
46
04
24
46
04
24
46
04
24
46
04
24
46
04
24
46
04
24
46
04
24
46
04
24
46
04
24
46
04
24
46
04
24
46
04
24
46
04
24
46
04
00
01
00
00
03
00
00
03
00
01
01
00
00
03
00
00
03
00
00
03
00
00
03
00
00
03
00
00
01
00
00
01
00
00
03
00
00
03
00
00
01
00
06
00
04
06
00
04
05
00
04
02
00
00
05
00
04
06
00
04
06
00
04
02
00
00
01
01
00
01
00
00



Bine ati venit la cel mai rapid serviciu livescore fotbal on-line. Toate rezultatele sunt actualizate automat la fiecare cateva secunde.

Alege echipa ta favorita, facand clic pe steaua de langa numele echipei.