Albania Cupa Ligii Trǎi


Marți, 17, 2018- --:--:-- (Europe/Bucharest)



Meciuri sunt incarcate. Va rugam sa asteptati.

Du 27/05
KF Laci
Laci
4
Skenderbeu
Skenderbeu
1  
Mi 18/04
Perparimi Kukesi
Perparimi Kukesi
2
KF Laci
Laci
4
Prima etapa
KF Laci
Laci
4
: 0
Perparimi Kukesi
Perparimi Kukesi
2
Mi 18/04
Flamurtari Vlore
Flamurtari
6
Skenderbeu
Skenderbeu
1
Prima etapa
Skenderbeu
Skenderbeu
1
Flamurtari Vlore
Flamurtari
6
Mi 14/02
Perparimi Kukesi
Perparimi Kukesi
KF Tirana
Tirana
Prima etapa
KF Tirana
Tirana
 
Perparimi Kukesi
Perparimi Kukesi
Mi 14/02
KS Luftëtari Gjirokastër
Luftëtari Gjirokastër
3
KF Laci
Laci
4  
Prima etapa
KF Laci
Laci
4
KS Luftëtari Gjirokastër
Luftëtari Gjirokastër
3
Mi 14/02
Skenderbeu
Skenderbeu
1
Teuta Durres
Teuta Durres
8
Prima etapa
Teuta Durres
Teuta Durres
8
Skenderbeu
Skenderbeu
1
Mi 14/02
KF Partizani Tirana
Partizani Tirana
5
Flamurtari Vlore
Flamurtari
6
Prima etapa
Flamurtari Vlore
Flamurtari
6
KF Partizani Tirana
Partizani Tirana
5
Mi 29/11
Erzeni Shijak
Erzeni Shijak
Perparimi Kukesi
Perparimi Kukesi
Mi 29/11
Turbina Cërrik
Turbina Cërrik
Flamurtari Vlore
Flamurtari
Mi 13/12
Perparimi Kukesi
Perparimi Kukesi
Erzeni Shijak
Erzeni Shijak
Mi 13/12
Skenderbeu
Skenderbeu
KS Besëlidhja Lezhë
Besëlidhja Lezhë
 
Prima etapa
KS Besëlidhja Lezhë
Besëlidhja Lezhë
Skenderbeu
Skenderbeu
Mi 13/12
Teuta Durres
Teuta Durres
8
KF Kamza
Kamza
7  
Prima etapa
KF Kamza
Kamza
7
Teuta Durres
Teuta Durres
8
Mi 13/12
Vllaznia Shkodër
Vllaznia
 
KF Tirana
Tirana
 
Prima etapa
KF Tirana
Tirana
Vllaznia Shkodër
Vllaznia
Mi 13/12
KF Partizani Tirana
Partizani Tirana
KS Pogradeci
Pogradeci
Prima etapa
KS Pogradeci
Pogradeci
KF Partizani Tirana
Partizani Tirana
Mi 13/12
KS Luftëtari Gjirokastër
Luftëtari Gjirokastër
Bylis Ballsh
Bylis Ballsh
Prima etapa
Bylis Ballsh
Bylis Ballsh
KS Luftëtari Gjirokastër
Luftëtari Gjirokastër
Mi 13/12
KF Laci
Laci
4
KS Lushnja
Lushnja
10
Prima etapa
KS Lushnja
Lushnja
10
KF Laci
Laci
4
Mi 13/12
Flamurtari Vlore
Flamurtari
Turbina Cërrik
Turbina Cërrik
Mi 13/09
KF Sopoti
KF Sopoti
KF Laci
Laci
Mi 13/09
Turbina Cërrik
Turbina Cërrik
Korabi Peshkopi
Korabi Peshkopi
Mi 13/09
FK Shënkolli
FK Shënkolli
KS Besëlidhja Lezhë
Besëlidhja Lezhë
Mi 13/09
KS Burreli
Burreli
Erzeni Shijak
Erzeni Shijak
Mi 13/09
Egnatia Rrogozhinë
Egnatia Rrogozhinë
 
Perparimi Kukesi
Perparimi Kukesi
 
Mi 27/09
KF Partizani Tirana
Partizani Tirana
KF Naftëtari Kuçovë
Naftëtari Kuçovë
 
Prima etapa
KF Naftëtari Kuçovë
Naftëtari Kuçovë
KF Partizani Tirana
Partizani Tirana
Mi 27/09
Perparimi Kukesi
Perparimi Kukesi
Egnatia Rrogozhinë
Egnatia Rrogozhinë
Mi 27/09
KS Luftëtari Gjirokastër
Luftëtari Gjirokastër
KS Elbasani
Elbasani
Prima etapa
KS Elbasani
Elbasani
KS Luftëtari Gjirokastër
Luftëtari Gjirokastër
Mi 27/09
Teuta Durres
Teuta Durres
KS Tërbuni Pukë
Tërbuni Pukë
Prima etapa
KS Tërbuni Pukë
Tërbuni Pukë
Teuta Durres
Teuta Durres
Mi 27/09
KF Laci
Laci
KF Sopoti
KF Sopoti
Mi 27/09
Vllaznia Shkodër
Vllaznia
Kastrioti Kruje
Kastrioti Kr.
Prima etapa
Kastrioti Kruje
Kastrioti Kr.
: 0
Vllaznia Shkodër
Vllaznia
Mi 27/09
Flamurtari Vlore
Flamurtari
Dinamo Tirana
Dinamo Tirana
Prima etapa
Dinamo Tirana
Dinamo Tirana
Flamurtari Vlore
Flamurtari
Mi 27/09
KS Pogradeci
Pogradeci
Shkumbini
Shkumbini
Prima etapa
Shkumbini
Shkumbini
KS Pogradeci
Pogradeci
Mi 27/09
KF Tirana
Tirana
KS Besa Kavajë
Besa Kavajë
Prima etapa
KS Besa Kavajë
Besa Kavajë
KF Tirana
Tirana
Mi 27/09
Korabi Peshkopi
Korabi Peshkopi
Turbina Cërrik
Turbina Cërrik
Mi 27/09
KS Lushnja
Lushnja
 
Apolonia Fier
Apolonia Fier
Prima etapa
Apolonia Fier
Apolonia Fier
KS Lushnja
Lushnja
Mi 27/09
KS Besëlidhja Lezhë
Besëlidhja Lezhë
FK Shënkolli
FK Shënkolli
Mi 27/09
Bylis Ballsh
Bylis Ballsh
Tomori Berat
Tomori Berat
Prima etapa
Tomori Berat
Tomori Berat
Bylis Ballsh
Bylis Ballsh
Mi 27/09
Erzeni Shijak
Erzeni Shijak
KS Burreli
Burreli
Jo 28/09
KF Kamza
Kamza
KS Iliria Fushë-Krujë
Iliria Fushë-Krujë
Prima etapa
KS Iliria Fushë-Krujë
Iliria Fushë-Krujë
KF Kamza
Kamza
Jo 05/10
Skenderbeu
Skenderbeu
KF Mamurrasi
Mamurrasi
Prima etapa
KF Mamurrasi
Mamurrasi
Skenderbeu
Skenderbeu

Castigatorii ultimului Cupa

2018
1 Laçi
2 Luftëtari Gjirokastër
3 Skënderbeu Korçë
3 Teuta Durrës
2017
1 Butrinti Sarandë
2 Naftëtari Kuçovë
3 Skënderbeu Korçë
3 Tomori Berat
2016
1 Kukësi
2 Laçi
3 Flamurtari Vlorë
3 Skënderbeu Korçë
2015
1 Laçi
2 Kukësi
3 Skënderbeu Korçë
3 Tirana
2014
1 Flamurtari Vlorë
2 Kukësi
3 Skënderbeu Korçë
3 Teuta Durrës
2013
1 Laçi
2 Bylis Ballsh
3 Kukësi
3 Skënderbeu Korçë
2012
1 Tirana
2 Skënderbeu Korçë
3 Flamurtari Vlorë
3 Kastrioti Krujë
2011
1 Tirana
2 Dinamo Tirana
3 Besa Kavajë
3 Vllaznia Shkodër
2010
1 Besa Kavajë
2 Vllaznia Shkodër
3 Shkumbini Peqin
3 Teuta Durrës
2009
1 Flamurtari Vlorë
2 Tirana
3 Shkumbini Peqin
3 Vllaznia Shkodër
2008
1 Vllaznia Shkodër
2 Tirana
3 Dinamo Tirana
3 Elbasani
2007
1 Besa Kavajë
2 Teuta Durrës
3 Partizani Tirana
3 Shkumbini Peqin
2006
1 Tirana
2 Vllaznia Shkodër
3 Dinamo Tirana
3 Elbasani
2005
1 Teuta Durrës
2 Tirana
3 Partizani Tirana
3 Vllaznia Shkodër

Bine ati venit la cel mai rapid serviciu livescore fotbal on-line. Toate rezultatele sunt actualizate automat la fiecare cateva secunde.

Alege echipa ta favorita, facand clic pe steaua de langa numele echipei.