Albania Cupa Ligii Trǎi


Duminică, 19, 2017- --:--:-- (Europe/Bucharest)



Meciuri sunt incarcate. Va rugam sa asteptati.

Mi 13/09
KF Sopoti
KF Sopoti
KF Laci
Laci
Mi 13/09
Turbina Cërrik
Turbina Cërrik
Korabi Peshkopi
Korabi Peshkopi
Mi 13/09
FK Shënkolli
FK Shënkolli
KS Besëlidhja Lezhë
Besëlidhja Lezhë
Mi 13/09
KS Burreli
Burreli
Erzeni Shijak
Erzeni Shijak
Mi 13/09
Egnatia Rrogozhinë
Egnatia Rrogozhinë
 
Perparimi Kukesi
Perparimi Kukesi
 
Mi 27/09
KF Partizani Tirana
Partizani Tirana
KF Naftëtari Kuçovë
Naftëtari Kuçovë
 
Prima etapa
KF Naftëtari Kuçovë
Naftëtari Kuçovë
KF Partizani Tirana
Partizani Tirana
Mi 27/09
Perparimi Kukesi
Perparimi Kukesi
Egnatia Rrogozhinë
Egnatia Rrogozhinë
Mi 27/09
KS Luftëtari Gjirokastër
Luftëtari Gjirokastër
KS Elbasani
Elbasani
Prima etapa
KS Elbasani
Elbasani
KS Luftëtari Gjirokastër
Luftëtari Gjirokastër
Mi 27/09
Teuta Durres
Teuta Durres
KS Tërbuni Pukë
Tërbuni Pukë
Prima etapa
KS Tërbuni Pukë
Tërbuni Pukë
Teuta Durres
Teuta Durres
Mi 27/09
KF Laci
Laci
KF Sopoti
KF Sopoti
Mi 27/09
Vllaznia Shkodër
Vllaznia
Kastrioti Kruje
Kastrioti Kr.
Prima etapa
Kastrioti Kruje
Kastrioti Kr.
: 0
Vllaznia Shkodër
Vllaznia
Mi 27/09
Flamurtari Vlore
Flamurtari
Dinamo Tirana
Dinamo Tirana
Prima etapa
Dinamo Tirana
Dinamo Tirana
Flamurtari Vlore
Flamurtari
Mi 27/09
KS Pogradeci
Pogradeci
Shkumbini
Shkumbini
Prima etapa
Shkumbini
Shkumbini
KS Pogradeci
Pogradeci
Mi 27/09
KF Tirana
Tirana
KS Besa Kavajë
Besa Kavajë
Prima etapa
KS Besa Kavajë
Besa Kavajë
KF Tirana
Tirana
Mi 27/09
Korabi Peshkopi
Korabi Peshkopi
Turbina Cërrik
Turbina Cërrik
Mi 27/09
KS Lushnja
Lushnja
 
Apolonia Fier
Apolonia Fier
Prima etapa
Apolonia Fier
Apolonia Fier
KS Lushnja
Lushnja
Mi 27/09
KS Besëlidhja Lezhë
Besëlidhja Lezhë
FK Shënkolli
FK Shënkolli
Mi 27/09
Bylis Ballsh
Bylis Ballsh
Tomori Berat
Tomori Berat
Prima etapa
Tomori Berat
Tomori Berat
Bylis Ballsh
Bylis Ballsh
Mi 27/09
Erzeni Shijak
Erzeni Shijak
KS Burreli
Burreli
Jo 28/09
KF Kamza
Kamza
KS Iliria Fushë-Krujë
Iliria Fushë-Krujë
Prima etapa
KS Iliria Fushë-Krujë
Iliria Fushë-Krujë
KF Kamza
Kamza
Jo 05/10
Skenderbeu
Skenderbeu
KF Mamurrasi
Mamurrasi
Prima etapa
KF Mamurrasi
Mamurrasi
Skenderbeu
Skenderbeu

Castigatorii ultimului Cupa

2017
1 Butrinti Sarandë
2 Naftëtari Kuçovë
3 Skënderbeu Korçë
3 Tomori Berat
2016
1 Kukësi
2 Laçi
3 Flamurtari Vlorë
3 Skënderbeu Korçë
2015
1 Laçi
2 Kukësi
3 Skënderbeu Korçë
3 Tirana
2014
1 Flamurtari Vlorë
2 Kukësi
3 Skënderbeu Korçë
3 Teuta Durrës
2013
1 Laçi
2 Bylis Ballsh
3 Kukësi
3 Skënderbeu Korçë
2012
1 Tirana
2 Skënderbeu Korçë
3 Flamurtari Vlorë
3 Kastrioti Krujë
2011
1 Tirana
2 Dinamo Tirana
3 Besa Kavajë
3 Vllaznia Shkodër
2010
1 Besa Kavajë
2 Vllaznia Shkodër
3 Shkumbini Peqin
3 Teuta Durrës
2009
1 Flamurtari Vlorë
2 Tirana
3 Shkumbini Peqin
3 Vllaznia Shkodër
2008
1 Vllaznia Shkodër
2 Tirana
3 Dinamo Tirana
3 Elbasani
2007
1 Besa Kavajë
2 Teuta Durrës
3 Partizani Tirana
3 Shkumbini Peqin
2006
1 Tirana
2 Vllaznia Shkodër
3 Dinamo Tirana
3 Elbasani
2005
1 Teuta Durrës
2 Tirana
3 Partizani Tirana
3 Vllaznia Shkodër

Bine ati venit la cel mai rapid serviciu livescore fotbal on-line. Toate rezultatele sunt actualizate automat la fiecare cateva secunde.

Alege echipa ta favorita, facand clic pe steaua de langa numele echipei.