Confederation Cup Trǎi


Luni, 28, 2018- --:--:-- (Europe/Bucharest)



Meciuri sunt incarcate. Va rugam sa asteptati.

Du 06/05
Renaissance Sportive de Berkane
RSB Berkane
Al Hilal Al Sudani
Al Hilal Al Sudani
Du 06/05
Al Masry
Al Masry
UD Songo
UD Songo
Mi 16/05
UD Songo
UD Songo
 
Renaissance Sportive de Berkane
RSB Berkane
Mi 16/05
Al Hilal Al Sudani
Al Hilal Al Sudani
 
Al Masry
Al Masry
    Tabel Confederation Cup
01.
(01.)
06
+03
03:00
02-00-00
02
02.
(02.)
04
+02
03:01
01-01-00
02
03.
(03.)
01
-01
01:02
00-01-01
02
04.
(04.)
00
-04
00:04
00-00-02
02
Du 06/05
Enyimba
Enyimba
Djoliba AC
Djoliba AC
Du 06/05
Williamsville AC
Williamsville AC
CARA Brazzaville
CARA Brazzaville
Mi 16/05
CARA Brazzaville
CARA Brazzaville
Enyimba
Enyimba
Mi 16/05
Djoliba AC
Djoliba AC
Williamsville AC
Williamsville AC
    Tabel Confederation Cup
01.
(01.)
04
+01
02:01
01-01-00
02
02.
(02.)
03
+02
03:01
01-00-01
02
03.
(03.)
03
-01
02:03
01-00-01
02
04.
(04.)
01
-02
01:03
00-01-01
02
Du 06/05
Rayon Sports
Rayon Sports
Gor Mahia
Gor Mahia
Du 06/05
USM Alger
USM Alger
Young Africans
Young Africans
Mi 16/05
Young Africans
Young Africans
: 0
Rayon Sports
Rayon Sports
Mi 16/05
Gor Mahia
Gor Mahia
 
: 0
USM Alger
USM Alger
    Tabel Confederation Cup
01.
(01.)
04
+04
04:00
01-01-00
02
02.
(03.)
02
+00
01:01
00-02-00
02
03.
(02.)
02
+00
01:01
00-02-00
02
04.
(04.)
01
-04
00:04
00-01-01
02
Du 06/05
ASEC Mimosas
ASEC Mimosas
Aduana Stars
Aduana Stars
Du 06/05
Raja Club Athletic de Casablanca
Raja Casablanca
: 0
AS Vita Club
AS Vita Club
 
Mi 16/05
AS Vita Club
AS Vita Club
ASEC Mimosas
ASEC Mimosas
Mi 16/05
Aduana Stars
Aduana Stars
Raja Club Athletic de Casablanca
Raja Casablanca
    Tabel Confederation Cup
01.
(01.)
04
+02
03:01
01-01-00
02
02.
(02.)
03
-01
02:03
01-00-01
02
03.
(03.)
02
+00
03:03
00-02-00
02
04.
(04.)
01
-01
03:04
00-01-01
02
Vi 06/04
CF Mounana
CF Mounana
Al Masry
Al Masry
Vi 06/04
Rayon Sports
Rayon Sports
 
Costa do Sol Maputo
Costa do Sol Maputo
Sa 07/04
Zanaco FC
Zanaco FC
Raja Club Athletic de Casablanca
Raja Casablanca
Sa 07/04
UD Songo
UD Songo
Hilal Ubayyid
Hilal Ubayyid
Sa 07/04
Young Africans
Young Africans
Welayta Dicha
Welayta Dicha
Sa 07/04
Saint George SA
Saint George SA
CARA Brazzaville
CARA Brazzaville
Sa 07/04
AS Vita Club
AS Vita Club
CS La Mancha
CS La Mancha
Sa 07/04
Plateau United
Plateau United
USM Alger
USM Alger
Sa 07/04
Williamsville AC
Williamsville AC
Deportivo Niefang
Deportivo Niefang
Sa 07/04
AS Génération Foot
AS Génération Foot
Renaissance Sportive de Berkane
RSB Berkane
Du 08/04
ASEC Mimosas
ASEC Mimosas
CR Belouizdad
Belouizdad
Du 08/04
Aduana Stars
Aduana Stars
Fosa Juniors
Fosa Juniors
Du 08/04
MFM FC
MFM FC
Djoliba AC
Djoliba AC
Ma 17/04
CS La Mancha
CS La Mancha
AS Vita Club
AS Vita Club
Ma 17/04
CR Belouizdad
Belouizdad
: 0
ASEC Mimosas
ASEC Mimosas
Ma 17/04
USM Alger
USM Alger
Plateau United
Plateau United
Ma 17/04
Al Masry
Al Masry
CF Mounana
CF Mounana
Mi 18/04
Fosa Juniors
Fosa Juniors
Aduana Stars
Aduana Stars
Mi 18/04
Welayta Dicha
Welayta Dicha
Young Africans
Young Africans
Mi 18/04
CARA Brazzaville
CARA Brazzaville
Saint George SA
Saint George SA
Mi 18/04
Enyimba
Enyimba
: 0
Bidvest Wits
Bidvest Wits
 
Prima etapa
Bidvest Wits
Bidvest Wits
Enyimba
Enyimba
Mi 18/04
Deportivo Niefang
Deportivo Niefang
Williamsville AC
Williamsville AC
Mi 18/04
Akwa United
Akwa United
Al Hilal Al Sudani
Al Hilal Al Sudani
Prima etapa
Al Hilal Al Sudani
Al Hilal Al Sudani
Akwa United
Akwa United
Mi 18/04
Costa do Sol Maputo
Costa do Sol Maputo
Rayon Sports
Rayon Sports
Mi 18/04
Hilal Ubayyid
Hilal Ubayyid
UD Songo
UD Songo
Mi 18/04
SuperSport United
SuperSport Utd
Gor Mahia
Gor Mahia
Prima etapa
Gor Mahia
Gor Mahia
SuperSport United
SuperSport Utd
Mi 18/04
Djoliba AC
Djoliba AC
: 0
MFM FC
MFM FC
Mi 18/04
Renaissance Sportive de Berkane
RSB Berkane
AS Génération Foot
AS Génération Foot
 
Mi 18/04
Raja Club Athletic de Casablanca
Raja Casablanca
Zanaco FC
Zanaco FC
Ma 06/03
DC Motema Pembe
DC Motema Pembe
Deportivo Niefang
Deportivo Niefang
Ma 06/03
CS La Mancha
CS La Mancha
Ahli Shandi
Ahli Shandi
Ma 06/03
Petro Atlético Luanda
Petro Atlético Luanda
: 0
SuperSport United
SuperSport Utd
Ma 06/03
CR Belouizdad
Belouizdad
Nkana FC
Nkana FC
Ma 06/03
Raja Club Athletic de Casablanca
Raja Casablanca
FC Nouadhibou
FC Nouadhibou
Mi 07/03
AS Port-Louis 2000
AS Port-Louis 2000
Fosa Juniors
Fosa Juniors
Mi 07/03
AS Maniema Union
AS Maniema Union
USM Alger
USM Alger
Mi 07/03
Olympique Star
Olympique Star
: 0
Hilal Ubayyid
Hilal Ubayyid
Mi 07/03
Welayta Dicha
Welayta Dicha
Zamalek SC
Zamalek
Mi 07/03
CARA Brazzaville
CARA Brazzaville
US Ben Guerdane
US Ben Guerdane
Mi 07/03
Energie FC
Energie FC
Enyimba
Enyimba
Mi 07/03
Simba SC
Simba SC
Al Masry
Al Masry
Mi 07/03
Ittihad Tripoli
Ittihad Tripoli
Akwa United
Akwa United
Mi 07/03
Djoliba AC
Djoliba AC
APR FC
APR FC
Mi 07/03
Costa do Sol Maputo
Costa do Sol Maputo
Cape Town City
Cape Town City
Vi 16/03
Ahli Shandi
Ahli Shandi
CS La Mancha
CS La Mancha
Vi 16/03
SuperSport United
SuperSport Utd
Petro Atlético Luanda
Petro Atlético Luanda
Sa 17/03
Nkana FC
Nkana FC
CR Belouizdad
Belouizdad
Sa 17/03
APR FC
APR FC
Djoliba AC
Djoliba AC
Sa 17/03
Club Africain
Club Africain
Renaissance Sportive de Berkane
RSB Berkane
Prima etapa
Renaissance Sportive de Berkane
RSB Berkane
Club Africain
Club Africain
Sa 17/03
FC Nouadhibou
FC Nouadhibou
Raja Club Athletic de Casablanca
Raja Casablanca
Sa 17/03
Hilal Ubayyid
Hilal Ubayyid
Olympique Star
Olympique Star
Sa 17/03
Al Masry
Al Masry
: 0
Simba SC
Simba SC
Du 18/03
Fosa Juniors
Fosa Juniors
AS Port-Louis 2000
AS Port-Louis 2000
Du 18/03
US Ben Guerdane
US Ben Guerdane
CARA Brazzaville
CARA Brazzaville
Du 18/03
Cape Town City
Cape Town City
Costa do Sol Maputo
Costa do Sol Maputo
Du 18/03
Deportivo Niefang
Deportivo Niefang
DC Motema Pembe
DC Motema Pembe
Du 18/03
Enyimba
Enyimba
Energie FC
Energie FC
Du 18/03
Akwa United
Akwa United
Ittihad Tripoli
Ittihad Tripoli
 
Du 18/03
Zamalek SC
Zamalek
Welayta Dicha
Welayta Dicha
Du 18/03
USM Alger
USM Alger
AS Maniema Union
AS Maniema Union
Ma 20/02
AS Port-Louis 2000
AS Port-Louis 2000
Ngazi Sport
Ngazi Sport
Ma 20/02
Masters Security
Masters Security
: 0
Petro Atlético Luanda
Petro Atlético Luanda
Ma 20/02
Green Buffaloes
Green Buffalo
Al Masry
Al Masry
Prima etapa
Al Masry
Al Masry
Green Buffaloes
Green Buffalo
Ma 20/02
Gendarmerie Nationale
Gendarmerie Nationale
Simba SC
Simba SC
Ma 20/02
Anse Réunion
Anse Réunion
APR FC
APR FC
Ma 20/02
CS La Mancha
CS La Mancha
AS Tanda
AS Tanda
Ma 20/02
Deportivo Niefang
Deportivo Niefang
New Stars de Duala
New Stars de Duala
Ma 20/02
CR Belouizdad
Belouizdad
Onze Créateurs
Onze Créateurs
Ma 20/02
Hafia FC
Hafia FC
Energie FC
Energie FC
Ma 20/02
Cape Town City
Cape Town City
Young Buffaloes
Young Buffaloes
Mi 21/02
Fosa Juniors
Fosa Juniors
: 0
AFC Leopards
AFC Leopards
Mi 21/02
Welayta Dicha
Welayta Dicha
Zimamoto FC
Zimamoto FC
Mi 21/02
AS Maniema Union
AS Maniema Union
AS Mangasport
AS Mangasport
Mi 21/02
CARA Brazzaville
CARA Brazzaville
Asante Kotoko
Asante Kotoko
Mi 21/02
Sahel SC Niamey
Sahel SC Niamey
Ittihad Tripoli
Ittihad Tripoli
Mi 21/02
Étoile Filante
Étoile Filante
Olympique Star
Olympique Star
Mi 21/02
FC Nouadhibou
FC Nouadhibou
Africa Sports
Africa Sports
Mi 21/02
Mbour Petite-Côte
Mbour Petite-Côte
Renaissance Sportive de Berkane
RSB Berkane
Mi 21/02
Jwaneng Galaxy
Jwaneng Galaxy
Costa do Sol Maputo
Costa do Sol Maputo
Mi 21/02
Banjul Hawks
Banjul Hawks
Akwa United
Akwa United

Castigatorii ultimului Cupa


Bine ati venit la cel mai rapid serviciu livescore fotbal on-line. Toate rezultatele sunt actualizate automat la fiecare cateva secunde.

Alege echipa ta favorita, facand clic pe steaua de langa numele echipei.