Copa Chile Trǎi


Joi, August 16, 2018- --:--:-- (Europe/Bucharest)



Meciuri sunt incarcate. Va rugam sa asteptati.

Du 08/07
Deportes Valdivia
Deportes Valdivia
6
Club Social y Deportivo Lo Barnechea
Barnechea
12
Sa 14/07
Club Social y Deportivo Lo Barnechea
Barnechea
12
Deportes Valdivia
Deportes Valdivia
6  
Sa 14/07
CD Huachipato
Huachipato
9
Audax Italiano
Audax Italiano
13  
Prima etapa
Audax Italiano
Audax Italiano
13
CD Huachipato
Huachipato
9
Sa 14/07
Cobreloa
Cobreloa
3
Univ de Chile
U. de Chile
6
Prima etapa
Univ de Chile
U. de Chile
6
Cobreloa
Cobreloa
3
Du 15/07
CD Palestino
Palestino
10
Cobresal
Cobresal
4  
Prima etapa
Cobresal
Cobresal
 4
CD Palestino
Palestino
10
Du 24/06
Deportes Valdivia
Deportes Valdivia
6
Puerto Montt
Puerto Montt
15  
Sa 30/06
Club Social y Deportivo Lo Barnechea
Barnechea
12
Curicó Unido
Curico
14
Prima etapa
Curicó Unido
Curico
14
Club Social y Deportivo Lo Barnechea
Barnechea
12
Sa 30/06
Union Espanola
Unión Española
8
Audax Italiano
Audax Italiano
13  
Prima etapa
Audax Italiano
Audax Italiano
13
Union Espanola
Unión Española
8  
Sa 30/06
Colchagua Club de Deportes
Colchagua
 
Univ de Chile
U. de Chile
Prima etapa
Univ de Chile
U. de Chile
 
Colchagua Club de Deportes
Colchagua
Du 01/07
Puerto Montt
Puerto Montt
15
Deportes Valdivia
Deportes Valdivia
6
Du 01/07
Unión La Calera
La Calera
4
CD Palestino
Palestino
10
Prima etapa
CD Palestino
Palestino
10
Unión La Calera
La Calera
4
Du 01/07
Nublense
Ñublense
9
Cobresal
Cobresal
4
Prima etapa
Cobresal
Cobresal
4
Nublense
Ñublense
9  
Du 01/07
San Marcos Arica
San Marcos
16
Cobreloa
Cobreloa
3
Prima etapa
Cobreloa
Cobreloa
3
San Marcos Arica
San Marcos
16
Lu 02/07
CD Huachipato
Huachipato
 9
Deportes Copiapó
Copiapo
8
Prima etapa
Deportes Copiapó
Copiapo
8
CD Huachipato
Huachipato
9  
Du 10/06
Deportes Valdivia
Deportes Valdivia
6
CD Temuco
Deportes Temuco
11
Du 10/06
General Velásquez
General Velásquez
 
Union Espanola
Unión Española
 
Ma 12/06
Indep Cauquenes
Indep Cauquenes
Curicó Unido
Curico
Vi 15/06
Union Espanola
Unión Española
General Velásquez
General Velásquez
Sa 16/06
Everton de Viña del Mar
Everton de Viña del Mar
 16
Cobresal
Cobresal
4
Prima etapa
Cobresal
Cobresal
4
: 0
Everton de Viña del Mar
Everton de Viña del Mar
16
Sa 16/06
CD Palestino
Palestino
10
CD Santiago Wanderers
Santiago Wanderers
14
Prima etapa
CD Santiago Wanderers
Santiago Wanderers
14
CD Palestino
Palestino
10
Sa 16/06
CD Temuco
Deportes Temuco
11
Deportes Valdivia
Deportes Valdivia
6
Sa 16/06
Univ de Concepcion
Unv Concepcion
2
Puerto Montt
Puerto Montt
15
Prima etapa
Puerto Montt
Puerto Montt
15
Univ de Concepcion
Unv Concepcion
2
Sa 16/06
Antofagasta
Antofagasta
3
Deportes Copiapó
Copiapo
8
Prima etapa
Deportes Copiapó
Copiapo
8
Antofagasta
Antofagasta
3
Du 17/06
Curicó Unido
Curico
Indep Cauquenes
Indep Cauquenes
Du 17/06
Univ de Chile
U. de Chile
6
La Serena
La Serena
11  
Prima etapa
La Serena
La Serena
11
Univ de Chile
U. de Chile
6
Du 17/06
Deportes Iquique
Iquique
12
San Marcos Arica
San Marcos
16
Prima etapa
San Marcos Arica
San Marcos
 16
Deportes Iquique
Iquique
12
Du 17/06
CD Huachipato
Huachipato
9
CSD Rangers
Rangers
7
Prima etapa
CSD Rangers
Rangers
7
CD Huachipato
Huachipato
9
Du 17/06
Universidad Católica
Catolica
1
Cobreloa
Cobreloa
3
Prima etapa
Cobreloa
Cobreloa
3
Universidad Católica
Catolica
1
Du 17/06
CD San Luis de Quillota
San Luis
15
Club Social y Deportivo Lo Barnechea
Barnechea
12
Prima etapa
Club Social y Deportivo Lo Barnechea
Barnechea
 12
CD San Luis de Quillota
San Luis
15
Lu 18/06
Audax Italiano
Audax Italiano
13
Coquimbo Unido
Coquimbo
1
Prima etapa
Coquimbo Unido
Coquimbo
 1
Audax Italiano
Audax Italiano
13
Jo 21/06
O'Higgins
O'Higgins
Colchagua Club de Deportes
Colchagua
Prima etapa
Colchagua Club de Deportes
Colchagua
: 0
O'Higgins
O'Higgins
Jo 21/06
Unión La Calera
La Calera
4
CD Magallanes
Magallanes
10
Prima etapa
CD Magallanes
Magallanes
 10
Unión La Calera
La Calera
4
Vi 22/06
Colo Colo
Colo Colo
5
Nublense
Ñublense
9
Prima etapa
Nublense
Ñublense
9
Colo Colo
Colo Colo
5
Mi 25/04
Lautaro de Buín
Lautaro de Buín
La Serena
La Serena
 
Mi 25/04
Municipal Santiago
Municipal Santiago
CD Santiago Wanderers
Santiago Wanderers
 
Jo 26/04
Limache
Limache
Deportes Copiapó
Copiapo
Jo 26/04
Deportes Linares
Deportes Linares
Deportes Valdivia
Deportes Valdivia
Jo 26/04
Tomas Greig
Tomas Greig
 
CD Magallanes
Magallanes
Sa 28/04
Provincial Ovalle
Provincial Ovalle
Cobreloa
Cobreloa
Sa 28/04
Malleco Unido
Malleco Unido
Puerto Montt
Puerto Montt
Du 29/04
Deportes Vallenar
Deportes Vallenar
San Marcos Arica
San Marcos
Du 29/04
General Velásquez
General Velásquez
: 0
CD Melipilla
Melipilla
 
Du 29/04
CCDA Fernández Vial
CCDA Fernández Vial
Nublense
Ñublense
Lu 30/04
Deportes Recoleta
Deportes Recoleta
Coquimbo Unido
Coquimbo
Jo 03/05
Deportes Valdivia
Deportes Valdivia
Deportes Linares
Deportes Linares
Jo 03/05
Deportes Santa Cruz
Deportes Santa Cruz
 
Club Social y Deportivo Lo Barnechea
Barnechea
 
Jo 03/05
Deportes Copiapó
Copiapo
Limache
Limache
Vi 04/05
Cobreloa
Cobreloa
 
Provincial Ovalle
Provincial Ovalle
Sa 05/05
Unión San Felipe
San Felipe
Colchagua Club de Deportes
Colchagua
Prima etapa
Colchagua Club de Deportes
Colchagua
Unión San Felipe
San Felipe
Sa 05/05
CD Melipilla
Melipilla
 
General Velásquez
General Velásquez
 
Sa 05/05
CD Santiago Wanderers
Santiago Wanderers
Municipal Santiago
Municipal Santiago
Sa 05/05
CSD Rangers
Rangers
CDSC Iberia
Iberia
 
Prima etapa
CDSC Iberia
Iberia
 
CSD Rangers
Rangers
Sa 05/05
Puerto Montt
Puerto Montt
Malleco Unido
Malleco Unido
Du 06/05
CD Magallanes
Magallanes
Tomas Greig
Tomas Greig
 
Du 06/05
Club Social y Deportivo Lo Barnechea
Barnechea
 
Deportes Santa Cruz
Deportes Santa Cruz
Du 06/05
Cobresal
Cobresal
CSD San Antonio Unido
San Antonio Unido
Prima etapa
CSD San Antonio Unido
San Antonio Unido
Cobresal
Cobresal
Du 06/05
Nublense
Ñublense
CCDA Fernández Vial
CCDA Fernández Vial
Du 06/05
Indep Cauquenes
Indep Cauquenes
Santiago Morning
S'go Morning
Du 06/05
San Marcos Arica
San Marcos
Deportes Vallenar
Deportes Vallenar
Du 06/05
Coquimbo Unido
Coquimbo
Deportes Recoleta
Deportes Recoleta
Mi 16/05
Santiago Morning
S'go Morning
Indep Cauquenes
Indep Cauquenes
Jo 17/05
La Serena
La Serena
Lautaro de Buín
Lautaro de Buín
 

Castigatorii ultimului Cupa


Bine ati venit la cel mai rapid serviciu livescore fotbal on-line. Toate rezultatele sunt actualizate automat la fiecare cateva secunde.

Alege echipa ta favorita, facand clic pe steaua de langa numele echipei.