Copa Chile Trǎi


Duminică, 19, 2017- --:--:-- (Europe/Bucharest)



Meciuri sunt incarcate. Va rugam sa asteptati.

Sa 11/11
Univ de Chile
U. de Chile
2
CD Santiago Wanderers
Santiago Wanderers
11
Mi 25/10
CD Huachipato
Huachipato
8
CD Santiago Wanderers
Santiago Wanderers
11
Prima etapa
CD Santiago Wanderers
Santiago Wanderers
11
CD Huachipato
Huachipato
8
Jo 26/10
Antofagasta
Antofagasta
6
Univ de Chile
U. de Chile
2
Prima etapa
Univ de Chile
U. de Chile
2
Antofagasta
Antofagasta
6
Mi 27/09
CD Santiago Wanderers
Santiago Wanderers
11
CDSC Iberia
Iberia
13
Prima etapa
CDSC Iberia
Iberia
13
CD Santiago Wanderers
Santiago Wanderers
11
Jo 28/09
CD Huachipato
Huachipato
8
Unión San Felipe
San Felipe
9  
Prima etapa
Unión San Felipe
San Felipe
 9
CD Huachipato
Huachipato
8
Du 08/10
Antofagasta
Antofagasta
6
Curicó Unido
Curico
12
Prima etapa
Curicó Unido
Curico
12
Antofagasta
Antofagasta
6
Lu 09/10
Univ de Chile
U. de Chile
2
CD San Luis de Quillota
San Luis
9
Prima etapa
CD San Luis de Quillota
San Luis
9
Univ de Chile
U. de Chile
2  
Jo 31/08
Unión San Felipe
San Felipe
9
CD Temuco
Deportes Temuco
7
Prima etapa
CD Temuco
Deportes Temuco
7
: 0
Unión San Felipe
San Felipe
9
Sa 02/09
Coquimbo Unido
Coquimbo
 4
CD San Luis de Quillota
San Luis
9
Prima etapa
CD San Luis de Quillota
San Luis
9
Coquimbo Unido
Coquimbo
4
Sa 02/09
CD Palestino
Palestino
14
Curicó Unido
Curico
12
Prima etapa
Curicó Unido
Curico
12
CD Palestino
Palestino
14
Du 03/09
Univ de Chile
U. de Chile
2
Audax Italiano
Audax Italiano
5
Prima etapa
Audax Italiano
Audax Italiano
 5
Univ de Chile
U. de Chile
2
Du 03/09
Colo Colo
Colo Colo
 1
CDSC Iberia
Iberia
13
Prima etapa
CDSC Iberia
Iberia
 13
Colo Colo
Colo Colo
1  
Lu 04/09
CD Santiago Wanderers
Santiago Wanderers
 11
O'Higgins
O'Higgins
15  
Prima etapa
O'Higgins
O'Higgins
 15
CD Santiago Wanderers
Santiago Wanderers
11
Jo 07/09
Antofagasta
Antofagasta
6
San Marcos Arica
San Marcos
10  
Prima etapa
San Marcos Arica
San Marcos
 10
Antofagasta
Antofagasta
6
Jo 07/09
CD Huachipato
Huachipato
8
Universidad Católica
Catolica
13
Prima etapa
Universidad Católica
Catolica
13
CD Huachipato
Huachipato
8
Du 09/07
Deportes Valdivia
Deportes Valdivia
15
CD Huachipato
Huachipato
8
Sa 22/07
CD Santiago Wanderers
Santiago Wanderers
11
Cobresal
Cobresal
8
Prima etapa
Cobresal
Cobresal
8
CD Santiago Wanderers
Santiago Wanderers
11
Sa 22/07
Everton de Viña del Mar
Everton de Viña del Mar
4
Coquimbo Unido
Coquimbo
4
Prima etapa
Coquimbo Unido
Coquimbo
 4
Everton de Viña del Mar
Everton de Viña del Mar
4  
Sa 22/07
CD Huachipato
Huachipato
8
Deportes Valdivia
Deportes Valdivia
15  
Sa 22/07
CD Temuco
Deportes Temuco
 7
Puerto Montt
Puerto Montt
7  
Prima etapa
Puerto Montt
Puerto Montt
7
: 0
CD Temuco
Deportes Temuco
7
Sa 22/07
Union Espanola
Unión Española
3
Unión San Felipe
San Felipe
9
Prima etapa
Unión San Felipe
San Felipe
9
Union Espanola
Unión Española
3
Sa 22/07
CD San Luis de Quillota
San Luis
9
Deportes Copiapó
Copiapo
2  
Prima etapa
Deportes Copiapó
Copiapo
2
CD San Luis de Quillota
San Luis
9  
Du 23/07
Curicó Unido
Curico
12
CD Magallanes
Magallanes
6
Prima etapa
CD Magallanes
Magallanes
 6
Curicó Unido
Curico
12  
Du 23/07
Univ de Chile
U. de Chile
2
Nublense
Ñublense
12
Prima etapa
Nublense
Ñublense
12
Univ de Chile
U. de Chile
2
Du 23/07
Univ de Concepcion
Unv Concepcion
 10
CDSC Iberia
Iberia
13
Prima etapa
CDSC Iberia
Iberia
13
Univ de Concepcion
Unv Concepcion
10  
Du 23/07
Audax Italiano
Audax Italiano
5
Club Social y Deportivo Lo Barnechea
Barnechea
5
Prima etapa
Club Social y Deportivo Lo Barnechea
Barnechea
5
Audax Italiano
Audax Italiano
5
Du 23/07
Deportes Iquique
Iquique
16
San Marcos Arica
San Marcos
10
Prima etapa
San Marcos Arica
San Marcos
10
Deportes Iquique
Iquique
16
Du 23/07
CD Palestino
Palestino
14
Unión La Calera
La Calera
1
Prima etapa
Unión La Calera
La Calera
 1
CD Palestino
Palestino
14
Du 23/07
Antofagasta
Antofagasta
 6
Cobreloa
Cobreloa
3  
Prima etapa
Cobreloa
Cobreloa
3
Antofagasta
Antofagasta
6
Mi 02/08
Santiago Morning
S'go Morning
14
O'Higgins
O'Higgins
15
Prima etapa
O'Higgins
O'Higgins
15
Santiago Morning
S'go Morning
14
Jo 03/08
Colo Colo
Colo Colo
1
La Serena
La Serena
11
Prima etapa
La Serena
La Serena
11
Colo Colo
Colo Colo
1
Jo 10/08
Universidad Católica
Catolica
13
CSD Rangers
Rangers
16
Prima etapa
CSD Rangers
Rangers
16
Universidad Católica
Catolica
13

Castigatorii ultimului Cupa


Bine ati venit la cel mai rapid serviciu livescore fotbal on-line. Toate rezultatele sunt actualizate automat la fiecare cateva secunde.

Alege echipa ta favorita, facand clic pe steaua de langa numele echipei.