Copa Chile Trǎi


Luni, 28, 2018- --:--:-- (Europe/Bucharest)



Meciuri sunt incarcate. Va rugam sa asteptati.

Mi 25/04
Lautaro de Buín
Lautaro de Buín
La Serena
La Serena
 
Mi 25/04
Municipal Santiago
Municipal Santiago
CD Santiago Wanderers
Santiago Wanderers
 
Jo 26/04
Limache
Limache
Deportes Copiapó
Copiapo
Jo 26/04
Deportes Linares
Deportes Linares
Deportes Valdivia
Deportes Valdivia
Jo 26/04
Tomas Greig
Tomas Greig
 
CD Magallanes
Magallanes
Sa 28/04
Provincial Ovalle
Provincial Ovalle
Cobreloa
Cobreloa
Sa 28/04
Malleco Unido
Malleco Unido
Puerto Montt
Puerto Montt
Du 29/04
Deportes Vallenar
Deportes Vallenar
San Marcos Arica
San Marcos
Du 29/04
General Velásquez
General Velásquez
: 0
CD Melipilla
Melipilla
 
Du 29/04
CCDA Fernández Vial
CCDA Fernández Vial
Nublense
Ñublense
Lu 30/04
Deportes Recoleta
Deportes Recoleta
Coquimbo Unido
Coquimbo
Jo 03/05
Deportes Valdivia
Deportes Valdivia
Deportes Linares
Deportes Linares
Jo 03/05
Deportes Santa Cruz
Deportes Santa Cruz
 
Club Social y Deportivo Lo Barnechea
Barnechea
 
Jo 03/05
Deportes Copiapó
Copiapo
Limache
Limache
Vi 04/05
Cobreloa
Cobreloa
 
Provincial Ovalle
Provincial Ovalle
Sa 05/05
Unión San Felipe
San Felipe
Colchagua Club de Deportes
Colchagua
Prima etapa
Colchagua Club de Deportes
Colchagua
Unión San Felipe
San Felipe
Sa 05/05
CD Melipilla
Melipilla
 
General Velásquez
General Velásquez
 
Sa 05/05
CD Santiago Wanderers
Santiago Wanderers
Municipal Santiago
Municipal Santiago
Sa 05/05
CSD Rangers
Rangers
CDSC Iberia
Iberia
 
Prima etapa
CDSC Iberia
Iberia
 
CSD Rangers
Rangers
Sa 05/05
Puerto Montt
Puerto Montt
Malleco Unido
Malleco Unido
Du 06/05
CD Magallanes
Magallanes
Tomas Greig
Tomas Greig
 
Du 06/05
Club Social y Deportivo Lo Barnechea
Barnechea
 
Deportes Santa Cruz
Deportes Santa Cruz
Du 06/05
Cobresal
Cobresal
CSD San Antonio Unido
San Antonio Unido
Prima etapa
CSD San Antonio Unido
San Antonio Unido
Cobresal
Cobresal
Du 06/05
Nublense
Ñublense
CCDA Fernández Vial
CCDA Fernández Vial
Du 06/05
Indep Cauquenes
Indep Cauquenes
Santiago Morning
S'go Morning
Du 06/05
San Marcos Arica
San Marcos
Deportes Vallenar
Deportes Vallenar
Du 06/05
Coquimbo Unido
Coquimbo
Deportes Recoleta
Deportes Recoleta
Mi 16/05
Santiago Morning
S'go Morning
Indep Cauquenes
Indep Cauquenes
Jo 17/05
La Serena
La Serena
Lautaro de Buín
Lautaro de Buín
 

Castigatorii ultimului Cupa


Bine ati venit la cel mai rapid serviciu livescore fotbal on-line. Toate rezultatele sunt actualizate automat la fiecare cateva secunde.

Alege echipa ta favorita, facand clic pe steaua de langa numele echipei.