Copa Sudamericana Trǎi


Duminică, 19, 2017- --:--:-- (Europe/Bucharest)



Meciuri sunt incarcate. Va rugam sa asteptati.

Mi 22/11
Mi
Club Libertad
Libertad
6
: -
Independiente
Independiente
13
Vi 24/11
Vi
CR Flamengo
Flamengo
7
: -
Junior Barranquilla
Junior
3
Mi 01/11
Racing Club de Avellaneda
Racing Club
19
: 0
Club Libertad
Libertad
6
Prima etapa
Club Libertad
Libertad
6
Racing Club de Avellaneda
Racing Club
19
Jo 02/11
CR Flamengo
Flamengo
7
Fluminense FC
Fluminense
15
Prima etapa
Fluminense FC
Fluminense
15
CR Flamengo
Flamengo
7
Jo 02/11
Independiente
Independiente
13
Club Nacional
Nacional Asunción
11
Prima etapa
Club Nacional
Nacional Asunción
11
Independiente
Independiente
13
Vi 03/11
Junior Barranquilla
Junior
3
: 0
Sport Club do Recife
Sport Recife
18
Prima etapa
Sport Club do Recife
Sport Recife
18
Junior Barranquilla
Junior
3
Mi 13/09
Independiente
Independiente
 13
Atlético Tucumán
Atl. Tucuman
10  
Prima etapa
Atlético Tucumán
Atl. Tucuman
10
Independiente
Independiente
13
Vi 15/09
Club Santa Fe
Santa Fe
1
Club Libertad
Libertad
6
Prima etapa
Club Libertad
Libertad
6
Club Santa Fe
Santa Fe
1
Mi 20/09
Estudiantes La Plata
Estudiantes LP
16
Club Nacional
Nacional Asunción
11
Prima etapa
Club Nacional
Nacional Asunción
11
Estudiantes La Plata
Estudiantes LP
16
Mi 20/09
Junior Barranquilla
Junior
 3
Cerro Porteno
Cerro Porteño
1
Prima etapa
Cerro Porteno
Cerro Porteño
1
: 0
Junior Barranquilla
Junior
3
Jo 21/09
Ponte Preta SP
Ponte Preta/SP
 17
Sport Club do Recife
Sport Recife
18
Prima etapa
Sport Club do Recife
Sport Recife
18
Ponte Preta SP
Ponte Preta/SP
17
Jo 21/09
CR Flamengo
Flamengo
7
Chapecoense/SC
Chapecoense
10
Prima etapa
Chapecoense/SC
Chapecoense
10
: 0
CR Flamengo
Flamengo
7
Jo 21/09
Racing Club de Avellaneda
Racing Club
19
: 0
Corinthians SP
Corinthians/SP
1  
Prima etapa
Corinthians SP
Corinthians/SP
1
Racing Club de Avellaneda
Racing Club
19
Vi 22/09
LDU Quito
LDU Quito
5
Fluminense FC
Fluminense
15
Prima etapa
Fluminense FC
Fluminense
15
LDU Quito
LDU Quito
5
Mi 28/06
Fuerza Amarilla SC
Fuerza Amarilla SC
11
Club Santa Fe
Santa Fe
1
Mi 26/07
Chapecoense/SC
Chapecoense
10
Defensa y Justicia
Defensa y J.
21
Prima etapa
Defensa y Justicia
Defensa y J.
21
Chapecoense/SC
Chapecoense
10  
Mi 26/07
Club Santa Fe
Santa Fe
1
Fuerza Amarilla SC
Fuerza Amarilla SC
11  
Jo 27/07
Sol de America
Sol de América
8
Ponte Preta SP
Ponte Preta/SP
17
Prima etapa
Ponte Preta SP
Ponte Preta/SP
17
Sol de America
Sol de América
8
Jo 27/07
Univ Católica Quito
U Catolica ECU
10
Fluminense FC
Fluminense
15
Prima etapa
Fluminense FC
Fluminense
15
Univ Católica Quito
U Catolica ECU
10
Jo 27/07
Boston River
Boston River
7
Cerro Porteno
Cerro Porteño
1
Prima etapa
Cerro Porteno
Cerro Porteño
1
Boston River
Boston River
7
Jo 27/07
Corinthians SP
Corinthians/SP
1
Patriotas FC
Patriotas
16
Prima etapa
Patriotas FC
Patriotas
16
Corinthians SP
Corinthians/SP
1
Vi 28/07
Arsenal Sarandi
Arsenal Sarandi
24
Sport Club do Recife
Sport Recife
18
Prima etapa
Sport Club do Recife
Sport Recife
18
Arsenal Sarandi
Arsenal Sarandi
24
Vi 28/07
Independiente Medellín
Medellin
 8
Racing Club de Avellaneda
Racing Club
19
Prima etapa
Racing Club de Avellaneda
Racing Club
19
Independiente Medellín
Medellin
8
Mi 02/08
Club Libertad
Libertad
6
CA Huracán BsAs
Huracan
6
Prima etapa
CA Huracán BsAs
Huracan
 6
Club Libertad
Libertad
6
Mi 02/08
Atlético Tucumán
Atl. Tucuman
10
Oriente Petrolero
Oriente Petrol
6
Prima etapa
Oriente Petrolero
Oriente Petrol
 6
Atlético Tucumán
Atl. Tucuman
10
Jo 03/08
LDU Quito
LDU Quito
5
Bolivar
Bolívar
1
Prima etapa
Bolivar
Bolívar
1
LDU Quito
LDU Quito
5
Jo 03/08
Deportes Iquique
Iquique
16
Independiente
Independiente
13
Prima etapa
Independiente
Independiente
13
Deportes Iquique
Iquique
16
Jo 03/08
Olimpia Asunción
Olimpia PAR
4
Club Nacional
Nacional Asunción
11
Prima etapa
Club Nacional
Nacional Asunción
11
Olimpia Asunción
Olimpia PAR
4
Vi 04/08
Estudiantes La Plata
Estudiantes LP
16
Nacional Potosí
Nacional BOL
12
Prima etapa
Nacional Potosí
Nacional BOL
 12
Estudiantes La Plata
Estudiantes LP
16
Vi 04/08
Junior Barranquilla
Junior
3
Deportivo Cali
Deportivo Cali
14
Prima etapa
Deportivo Cali
Deportivo Cali
14
Junior Barranquilla
Junior
3  
Jo 10/08
CR Flamengo
Flamengo
7
CD Palestino
Palestino
14
Prima etapa
CD Palestino
Palestino
14
CR Flamengo
Flamengo
7
Mi 10/05
Sport Huancayo
Sport Huancayo
7
Nacional Potosí
Nacional BOL
12
Prima etapa
Nacional Potosí
Nacional BOL
12
Sport Huancayo
Sport Huancayo
7
Mi 10/05
Sportivo Luqueño
Luqueno
5
Deportivo Cali
Deportivo Cali
14
Prima etapa
Deportivo Cali
Deportivo Cali
14
Sportivo Luqueño
Luqueno
5  
Mi 10/05
Gimnasia La Plata
Gimnasia LP
22
Ponte Preta SP
Ponte Preta/SP
17
Prima etapa
Ponte Preta SP
Ponte Preta/SP
17
: 0
Gimnasia La Plata
Gimnasia LP
22
Jo 11/05
Atlético Venezuela FC
Atlético Venezuela
CD Palestino
Palestino
Prima etapa
CD Palestino
Palestino
Atlético Venezuela FC
Atlético Venezuela
Jo 11/05
Club Nacional
Nacional Asunción
11
Cruzeiro MG
Cruzeiro/MG
5  
Prima etapa
Cruzeiro MG
Cruzeiro/MG
5
Club Nacional
Nacional Asunción
11
Jo 11/05
Univ de Chile
U. de Chile
 2
Corinthians SP
Corinthians/SP
1
Prima etapa
Corinthians SP
Corinthians/SP
1
Univ de Chile
U. de Chile
2
Jo 11/05
Liverpool Fútbol Club (Montevideo)
Liverpool Fútbol Club (Montevideo)
12
Fluminense FC
Fluminense
15
Prima etapa
Fluminense FC
Fluminense
15
Liverpool Fútbol Club (Montevideo)
Liverpool Fútbol Club (Montevideo)
12  
Vi 12/05
Arsenal Sarandi
Arsenal Sarandi
24
Juan Aurich
Juan Aurich
12
Prima etapa
Juan Aurich
Juan Aurich
12
Arsenal Sarandi
Arsenal Sarandi
24
Vi 12/05
Caracas FC
Caracas FC
Cerro Porteno
Cerro Porteño
Prima etapa
Cerro Porteno
Cerro Porteño
Caracas FC
Caracas FC
Vi 12/05
Danubio FC
Danubio FC
 6
Sport Club do Recife
Sport Recife
18
Prima etapa
Sport Club do Recife
Sport Recife
18
Danubio FC
Danubio FC
6
Vi 12/05
Sao Paulo SP
São Paulo/SP
12
Defensa y Justicia
Defensa y J.
21  
Prima etapa
Defensa y Justicia
Defensa y J.
21
: 0
Sao Paulo SP
São Paulo/SP
12  
Mi 31/05
Univ Católica Quito
U Catolica ECU
10
Club Petrolero de Yacuiba
Petrolero
8
Prima etapa
Club Petrolero de Yacuiba
Petrolero
8
Univ Católica Quito
U Catolica ECU
10
Mi 31/05
Defensor Sporting
Defensor Sp
 2
LDU Quito
LDU Quito
5  
Prima etapa
LDU Quito
LDU Quito
 5
Defensor Sporting
Defensor Sp
2  
Mi 31/05
Patriotas FC
Patriotas
16
Everton de Viña del Mar
Everton de Viña del Mar
4
Prima etapa
Everton de Viña del Mar
Everton de Viña del Mar
4
Patriotas FC
Patriotas
16
Jo 01/06
CA Huracán BsAs
Huracan
Anzoategui
Anzoátegui
Prima etapa
Anzoategui
Anzoátegui
CA Huracán BsAs
Huracan
 
Jo 01/06
Sol de America
Sol de América
Estudiantes Caracas
Estudiantes Cs
Prima etapa
Estudiantes Caracas
Estudiantes Cs
Sol de America
Sol de América
Jo 01/06
Fuerza Amarilla SC
Fuerza Amarilla SC
11
O'Higgins
O'Higgins
15
Jo 01/06
Alianza Lima
Alianza Lima
 4
Independiente
Independiente
13
Prima etapa
Independiente
Independiente
13
: 0
Alianza Lima
Alianza Lima
4
Vi 02/06
Comerciantes Unidos
Comerciantes U
8
Boston River
Boston River
7
Prima etapa
Boston River
Boston River
7
Comerciantes Unidos
Comerciantes U
8
Vi 02/06
Bolivar
Bolívar
1
Deportes Tolima
Tolima
6
Prima etapa
Deportes Tolima
Tolima
6
Bolivar
Bolívar
1  
Vi 02/06
Itagüí Ditaires
Itagui
18
Racing Club de Avellaneda
Racing Club
19
Prima etapa
Racing Club de Avellaneda
Racing Club
19
Itagüí Ditaires
Itagui
18
Vi 02/06
Deportivo Cuenca
Cuenca
6
Oriente Petrolero
Oriente Petrol
6  
Prima etapa
Oriente Petrolero
Oriente Petrol
6
Deportivo Cuenca
Cuenca
6

Castigatorii ultimului Cupa


Bine ati venit la cel mai rapid serviciu livescore fotbal on-line. Toate rezultatele sunt actualizate automat la fiecare cateva secunde.

Alege echipa ta favorita, facand clic pe steaua de langa numele echipei.