Europa Liga Trǎi


Vineri, August 17, 2018- --:--:-- (Europe/Bucharest)



Meciuri sunt incarcate. Va rugam sa asteptati.

Ieri
Jo
FK Kairat Almaty
Kairat
 KAZ
Sigma Olomouc
Sigma Olomouc
CZE
Prima etapa
Sigma Olomouc
Sigma Olomouc
 CZE
FK Kairat Almaty
Kairat
KAZ  
Ieri
Jo
Progrès Niedercorn
Progres Nied.
LUX
FK Ufa
Ufa
RUS
Prima etapa
FK Ufa
Ufa
RUS
Progrès Niedercorn
Progres Nied.
LUX
Ieri
Jo
AEK Larnaka
AEK Larnaka
CYP
Sturm Graz
Sturm Graz
AUT  
Prima etapa
Sturm Graz
Sturm Graz
 AUT
AEK Larnaka
AEK Larnaka
CYP
Ieri
Jo
FC Kobenhavn
FC København
DEN
CSKA Sofia
CSKA Sofia
BUL
Prima etapa
CSKA Sofia
CSKA Sofia
 BUL
FC Kobenhavn
FC København
DEN
Ieri
Jo
CS Univ Craiova
CS UnivCraiova
ROM
RB Leipzig
RB Leipzig
GER
Prima etapa
RB Leipzig
RB Leipzig
GER
CS Univ Craiova
CS UnivCraiova
ROM
Ieri
Jo
Zenit St Petersburg
Zenit
 RUS
Dinamo Minsk
Dinamo Minsk
BLR  
Prima etapa
Dinamo Minsk
Dinamo Minsk
BLR
Zenit St Petersburg
Zenit
RUS
Ieri
Jo
Molde FK
Molde
NOR
Hibernian SCO
Hibernian FC
SCO
Prima etapa
Hibernian SCO
Hibernian FC
SCO
: 0
Molde FK
Molde
NOR
Ieri
Jo
REO Vilniaus FK
Vilnius
LTU
Sevilla FC
Sevilla
ESP
Prima etapa
Sevilla FC
Sevilla
ESP
REO Vilniaus FK
Vilnius
LTU
Ieri
Jo
Maccabi Tel Aviv
Maccabi T.Aviv
ISR
Pyunik FC
Pyunik
ARM
Prima etapa
Pyunik FC
Pyunik
ARM
: 0
Maccabi Tel Aviv
Maccabi T.Aviv
ISR
Ieri
Jo
FC Luzern
Luzern
SUI
Olympiakos Pireus
Olympiakos
GRE
Prima etapa
Olympiakos Pireus
Olympiakos
GRE
FC Luzern
Luzern
SUI
Ieri
Jo
LASK Linz
LASK Linz
AUT
Besiktas JK
Besiktas
TUR  
Prima etapa
Besiktas JK
Besiktas
TUR
LASK Linz
LASK Linz
AUT
Ieri
Jo
Dinamo Brest
Dinamo Brest
BLR
Apollon Limassol
Apollon L.
CYP
Prima etapa
Apollon Limassol
Apollon L.
CYP
Dinamo Brest
Dinamo Brest
BLR  
Ieri
Jo
Atalanta Bergamo
Atalanta
ITA
Hapoel Haifa
Hapoel Haifa
ISR
Prima etapa
Hapoel Haifa
Hapoel Haifa
ISR
Atalanta Bergamo
Atalanta
ITA
Ieri
Jo
FC Basel
Basel
SUI
Vitesse Arnhem
Vitesse
NED  
Prima etapa
Vitesse Arnhem
Vitesse
NED
FC Basel
Basel
SUI
Ieri
Jo
Brøndby IF
Brondby
 DEN
Spartak Zlatibor Voda
Spartak Z.Voda
SER
Prima etapa
Spartak Zlatibor Voda
Spartak Z.Voda
SER
Brøndby IF
Brondby
DEN
Ieri
Jo
Lech Poznan
Lech Poznan
POL
KRC Genk
Genk
BEL
Prima etapa
KRC Genk
Genk
BEL
Lech Poznan
Lech Poznan
POL
Ieri
Jo
NK Maribor
Maribor
SLO
: 0
Rangers FC
Rangers
SCO
Prima etapa
Rangers FC
Rangers
SCO
NK Maribor
Maribor
SLO
Ieri
Jo
FK Partizan
Partizan
SER
FC Nordsjælland
Nordsjaelland
DEN
Prima etapa
FC Nordsjælland
Nordsjaelland
DEN
FK Partizan
Partizan
SER
Ieri
Jo
Steaua Bucuresti
Steaua
ROM
Hajduk Split
Hajduk Split
CRO
Prima etapa
Hajduk Split
Hajduk Split
CRO
: 0
Steaua Bucuresti
Steaua
ROM
Ieri
Jo
SK Rapid Wien
Rapid Wien
AUT
Slovan Bratislava
Slovan Brat.
SWK
Prima etapa
Slovan Bratislava
Slovan Brat.
SWK
SK Rapid Wien
Rapid Wien
AUT
Ieri
Jo
Feyenoord
Feyenoord
NED
AS Trencin
Trencin
SWK
Prima etapa
AS Trencin
Trencin
SWK
Feyenoord
Feyenoord
NED
Ieri
Jo
KAA Gent
KAA Gent
BEL
Jagiellonia
Jagiellonia
POL
Prima etapa
Jagiellonia
Jagiellonia
POL
KAA Gent
KAA Gent
BEL
Ieri
Jo
HNK Rijeka
Rijeka
CRO
Sarpsborg 08
Sarpsborg 08
NOR
Prima etapa
Sarpsborg 08
Sarpsborg 08
NOR
HNK Rijeka
Rijeka
CRO
Ieri
Jo
Burnley FC
Burnley
ENG
Istanbul BB
İstanbul BB
TUR
Prima etapa
Istanbul BB
İstanbul BB
TUR
: 0
Burnley FC
Burnley
ENG
Ieri
Jo
Girondins Bordeaux
Bordeaux
FRE
Illichivets
Illichivets
UKR
Prima etapa
Illichivets
Illichivets
UKR
Girondins Bordeaux
Bordeaux
FRE
Ieri
Jo
Sporting Braga
Braga
POR
Zorya Lugansk
Zorya
UKR
Prima etapa
Zorya Lugansk
Zorya
UKR
Sporting Braga
Braga
POR
Ieri
Jo
HJK Helsinki
HJK
FIN
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljub.
SLO
Prima etapa
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljub.
 SLO
HJK Helsinki
HJK
FIN
Ieri
Jo
CFR Cluj
CFR Cluj
ROM
Alashkert FC
Alashkert
ARM
Prima etapa
Alashkert FC
Alashkert
ARM
CFR Cluj
CFR Cluj
ROM
Ieri
Jo
FK Suduva
FK Suduva
LTU
: 0
FK JPFS / Spartaks Jūrmala
Spartaks
LVA
Prima etapa
FK JPFS / Spartaks Jūrmala
Spartaks
LVA
FK Suduva
FK Suduva
LTU
Ieri
Jo
FC Midtjylland
Midtjylland
DEN
The New Saints
TNS
WAL
Prima etapa
The New Saints
TNS
WAL
FC Midtjylland
Midtjylland
DEN
Ieri
Jo
Perparimi Kukesi
Perparimi Kukesi
ALB
Torpedo Kutaisi
Torpedo Kut.
GEO
Prima etapa
Torpedo Kutaisi
Torpedo Kut.
GEO
Perparimi Kukesi
Perparimi Kukesi
ALB
Ieri
Jo
APOEL FC
APOEL
CYP
Hapoel Be'er Sheva
H. Be'er Sheva
ISR
Prima etapa
Hapoel Be'er Sheva
H. Be'er Sheva
ISR
APOEL FC
APOEL
CYP  
Ieri
Jo
HSK Zrinjski Mostar
Zrinjski
BIH
Ludogorets
Ludogorets
BUL
Prima etapa
Ludogorets
Ludogorets
BUL
HSK Zrinjski Mostar
Zrinjski
BIH
Ieri
Jo
F91 Dudelange
Dudelange
LUX
KP Legia Warszawa
Legia Warszawa
POL
Prima etapa
KP Legia Warszawa
Legia Warszawa
 POL
F91 Dudelange
Dudelange
LUX
Ieri
Jo
Rosenborg BK
Rosenborg
NOR
Cork City
Cork City
IRE
Prima etapa
Cork City
Cork City
IRE
Rosenborg BK
Rosenborg
NOR
Ieri
Jo
Valur Reykjavík
Valur
ICE
Sheriff Tiraspol
Sheriff
MDA
Prima etapa
Sheriff Tiraspol
Sheriff
MDA
Valur Reykjavík
Valur
ICE
Sa 18/08
S&
FK Shkupi
FK Shkupi
: -
Trans Narva
Trans Narva
EST
Sa 18/08
S&
Buducnost Pod.
FK Buducnost
MNE
: -
FK Rudar Pljevlja
Rudar
MNE
Sa 18/08
S&
KuPS Kuopio
KuPS
FIN
: -
FC Lahti
Lahti
FIN
Sa 18/08
S&
Tampereen Ilves
Ilves
FIN
: -
KS Luftëtari Gjirokastër
Luftëtari Gjirokastër
ALB
Sa 18/08
S&
KF Laci
Laci
ALB
: -
Dundalk FC
Dundalk
IRE
Sa 18/08
S&
FK Tobol Kostanay
Tobol
KAZ
: -
Spartak Zlatibor Voda
Spartak Z.Voda
SER
Sa 18/08
S&
FK Radnički Niš
Radnički Niš
SER
: -
NK Maribor
Maribor
SLO
Sa 18/08
S&
NK Rudar Velenje
Rudar
SLO
: -
Slovan Bratislava
Slovan Brat.
SWK
Sa 18/08
S&
Dunajska Streda
Dunajska Stred
SWK
: -
Racing FC Union Lëtzebuerg
Racing
LUX
Sa 18/08
S&
Glenavon Lurgan
Glenavon
NIR
: -
FK Stumbars Kauno
Stumbars Kauno
LTU
Sa 18/08
S&
REO Vilniaus FK
Vilnius
LTU
: -
Dinamo Riga
Dinamo Riga
LVA
Sa 18/08
S&
FC Samtredia
Samtredia
GEO
: -
Dinamo Tbilisi
Dinamo Tbilisi
GEO
Sa 18/08
S&
Petrocub S-G
Petrocub
MDA
: -
Budapest Honved
B'pest Honved
HUN
Sa 18/08
S&
Ujpest FC
Ujpest FC
HUN
: -
Slavia Sofia
Slavia Sofia
BUL
Sa 18/08
S&
FC Zürich
Zurich
SUI
: -
RSC Anderlecht
Anderlecht
BEL
Sa 18/08
S&
Sarpsborg 08
Sarpsborg 08
NOR
: -
Hibernian SCO
Hibernian FC
SCO
Sa 18/08
S&
Gornik Zabrze
Gornik Zabrze
POL
: -
Banants Yerevan
Banants
ARM
Sa 18/08
S&
Neftchi Baku
Neftchi
AZE
: -
FC Nordsjælland
Nordsjaelland
DEN
Sa 18/08
S&
Cliftonville Belfast
Cliftonville
NIR
: -
IBV Vestmannaeyjar
IBV
ICE
Sa 18/08
S&
Sevilla FC
Sevilla
ESP
: -
Atromitos
Atromitos
GRE
Sa 18/08
S&
Vorskla
Vorskla
UKR
: -
Stade Rennais FC
Rennes
FRE
Sa 18/08
S&
Akhisar Bld.
Akhisar BS
TUR
: -
FK Jablonec
Jablonec
CZE
Sa 18/08
S&
FK Ufa
Ufa
RUS
: -
Rio Ave FC
Rio Ave
POR
Sa 18/08
S&
Illichivets
Illichivets
UKR
: -
KRC Genk
Genk
BEL
Sa 18/08
S&
Eintracht Frankfurt
Frankfurt
GER
: -
Real Betis Sevilla
Real Betis
ESP
Sa 18/08
S&
Chelsea FC
Chelsea
ENG
: -
Bayer Leverkusen
Leverkusen
GER
Sa 18/08
S&
Hapoel Haifa
Hapoel Haifa
ISR
: -
Djurgårdens IF
Djurgarden
SWE
Sa 18/08
S&
Sigma Olomouc
Sigma Olomouc
CZE
: -
SK Rapid Wien
Rapid Wien
AUT
Sa 18/08
S&
Olympiakos Pireus
Olympiakos
GRE
: -
Feyenoord
Feyenoord
NED
Du 19/08
Du
BK Häcken
Hacken
SWE
: -
CSKA Sofia
CSKA Sofia
BUL
Jo 23/08
Jo
Sigma Olomouc
Sigma Olomouc
CZE
: -
Sevilla FC
Sevilla
ESP
Jo 23/08
Jo
Sarpsborg 08
Sarpsborg 08
NOR
: -
Maccabi Tel Aviv
Maccabi T.Aviv
ISR
Jo 23/08
Jo
KAA Gent
KAA Gent
BEL
: -
Girondins Bordeaux
Bordeaux
FRE
Jo 23/08
Jo
SK Rapid Wien
Rapid Wien
AUT
: -
Steaua Bucuresti
Steaua
ROM
Jo 23/08
Jo
Apollon Limassol
Apollon L.
CYP
: -
FC Basel
Basel
SUI
Jo 23/08
Jo
FK Partizan
Partizan
SER
: -
Besiktas JK
Besiktas
TUR
Jo 23/08
Jo
Rangers FC
Rangers
SCO
: -
FK Ufa
Ufa
RUS
Jo 23/08
Jo
Atalanta Bergamo
Atalanta
ITA
: -
FC Kobenhavn
FC København
DEN
Jo 23/08
Jo
Zenit St Petersburg
Zenit
RUS
: -
Molde FK
Molde
NOR
Jo 23/08
Jo
AS Trencin
Trencin
SWK
: -
AEK Larnaka
AEK Larnaka
CYP
Jo 23/08
Jo
KRC Genk
Genk
BEL
: -
Brøndby IF
Brondby
DEN
Jo 23/08
Jo
Olympiakos Pireus
Olympiakos
GRE
: -
Burnley FC
Burnley
ENG
Jo 23/08
Jo
Zorya Lugansk
Zorya
UKR
: -
RB Leipzig
RB Leipzig
GER
Jo 23/08
Jo
FK Suduva
FK Suduva
LTU
: -
Celtic FC
Celtic
SCO
Jo 23/08
Jo
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljub.
SLO
: -
Spartak Trnava
Trnava
SWK
Jo 23/08
Jo
APOEL FC
APOEL
CYP
: -
FK Astana
Astana
KAZ
Jo 23/08
Jo
F91 Dudelange
Dudelange
LUX
: -
CFR Cluj
CFR Cluj
ROM
Jo 23/08
Jo
Sheriff Tiraspol
Sheriff
MDA
: -
Karabakh Agdam
Karabakh Agdam
AZE
Jo 23/08
Jo
Malmo FF
Malmö FF
SWE
: -
FC Midtjylland
Midtjylland
DEN
Jo 23/08
Jo
Torpedo Kutaisi
Torpedo Kut.
GEO
: -
Ludogorets
Ludogorets
BUL
Jo 23/08
Jo
Rosenborg BK
Rosenborg
NOR
: -
Shkendija'79
Shkendija'79
MAC

Castigatorii ultimului Cupa

2018
1 Crvena Zvezda
2 CSKA Moskva
3 Astana
3 Sporting CP
2017
1 Nice
2 Astana
3 Shirak
3 BATE
2016
1 Sevilla
2 Liverpool
3 Shakhtar Donetsk
3 Villarreal
2015
1 Sevilla
2 Dnipro Dnipropetrovsk
3 Fiorentina
3 Napoli
2014
1 Sevilla
2 Benfica
3 Juventus
3 Valencia
2013
1 Chelsea
2 Benfica
3 Basel
3 Fenerbahçe
2012
1 Atlético Madrid
2 Athletic Club
3 Sporting CP
3 Valencia
2011
1 Porto
2 Sporting Braga
3 Benfica
3 Villarreal
2010
1 Atlético Madrid
2 Fulham
3 Hamburger SV
3 Liverpool
2009
1 Shakhtar Donetsk
2 Werder Bremen
3 Dynamo Kyiv
3 Hamburger SV
2008
1 Zenit
2 Rangers
3 Bayern München
3 Fiorentina
2002
1 Feyenoord
2 Borussia Dortmund
3 Internazionale
3 Milan

Bine ati venit la cel mai rapid serviciu livescore fotbal on-line. Toate rezultatele sunt actualizate automat la fiecare cateva secunde.

Alege echipa ta favorita, facand clic pe steaua de langa numele echipei.