FA Cup Trǎi


Joi, 18, 2018- --:--:-- (Europe/Bucharest)



Meciuri sunt incarcate. Va rugam sa asteptati.

Ma 16/01
Ma
West Ham United FC
West Ham
11
Shrewsbury
Shrewsbury
2
Ma 16/01
Ma
Mansfield
Mansfield
7
Cardiff City
Cardiff City
3
Ma 16/01
Ma
Sheffield FC
Sheffield FC
17
Carlisle Utd
Carlisle Utd
13
Ma 16/01
Ma
Leicester City
Leicester
8
Fleetwood Town
Fleetwood
11
Ma 16/01
Ma
Reading FC
Reading
18
Stevenage FC
Stevenage
15
Ieri
Mi
Wigan Athletic FC
Wigan
1
Bournemouth
Bournemouth
13
Ieri
Mi
Swansea City
Swansea
20
Wolverhampton Wanderers
Wolverhampton Wanderers U18
1
Ieri
Mi
Chelsea FC
Chelsea
 4
Norwich City
Norwich
13
Vi 05/01
Liverpool FC
Liverpool
3
Everton FC
Everton
9
Vi 05/01
Manchester United
Manchester United
2
Derby County
Derby County
2
Sa 06/01
Fleetwood Town
Fleetwood
11
: 0
Leicester City
Leicester
8
Sa 06/01
Middlesbrough
Middlesbrough
9
Sunderland AFC
Sunderland
24
Sa 06/01
Ipswich Town
Ipswich
12
Sheffield United
Sheffield United
6
Sa 06/01
Watford FC
Watford
10
Bristol City
Bristol City
5
Sa 06/01
Birmingham City
Birmingham
23
Burton Albion
Burton Albion
22
Sa 06/01
Aston Villa
Aston Villa
4
Peterborough
Peterborough
9
Sa 06/01
Bournemouth
Bournemouth
13
Wigan Athletic FC
Wigan
1
Sa 06/01
Coventry City
Coventry
8
Stoke City
Stoke City
18
Sa 06/01
Bolton Wanderers FC
Bolton Wanderers
21
Huddersfield
Huddersfield
14
Sa 06/01
Yeovil Town
Yeovil
21
Bradford City
Bradford City
5
Sa 06/01
Brentford FC
Brentford
11
Notts County
Notts County
2
Sa 06/01
Queens Park Rangers
QPR
14
Milton Keynes Dons
MK Dons
19
Sa 06/01
Exeter City
Exeter
5
West Bromwich Albion
West Bromwich
19
Sa 06/01
Doncaster Rovers FC
Doncaster Rovers
12
Rochdale AFC
Rochdale
23
Sa 06/01
Blackburn Rovers FC
Blackburn Rovers
3
Hull City
Hull City
20
Sa 06/01
Cardiff City
Cardiff City
3
: 0
Mansfield
Mansfield
7
Sa 06/01
Manchester City
Manchester City
1
Burnley FC
Burnley
7
Sa 06/01
Wolverhampton Wanderers
Wolverhampton Wanderers U18
 1
: 0
Swansea City
Swansea
20  
Sa 06/01
Stevenage FC
Stevenage
15
: 0
Reading FC
Reading
18
Sa 06/01
Newcastle Utd
Newcastle
15
Luton Town
Luton
1
Sa 06/01
Millwall FC
Millwall
16
Barnsley FC
Barnsley
19  
Sa 06/01
Fulham FC
Fulham
8
Southampton
Southampton
17
Sa 06/01
Wycombe Wanderers
Wycombe Wanderers
4
Preston NE
Preston NE
10
Sa 06/01
Carlisle Utd
Carlisle Utd
13
: 0
Sheffield FC
Sheffield FC
17
Sa 06/01
Norwich City
Norwich
13
: 0
Chelsea FC
Chelsea
4
Du 07/01
Newport County
Newport County
10
Leeds United
Leeds United
7  
Du 07/01
Shrewsbury
Shrewsbury
2
: 0
West Ham United FC
West Ham
11
Du 07/01
Tottenham
Tottenham
5
AFC Wimbledon
AFC Wimbledon
22
Du 07/01
Nottingham F.
N.Forest
 15
Arsenal FC
Arsenal
6
Lu 08/01
Brighton
Brighton
16
Crystal Palace
Crystal Palace
12
Ma 12/12
Exeter City
Exeter
 5
Forest Green
Forest Green
23  
Ma 12/12
Peterborough
Peterborough
9
Woking FC
Woking
15
Ma 12/12
Wigan Athletic FC
Wigan
1
AFC Fylde
AFC Fylde
11
Ma 12/12
Yeovil Town
Yeovil
21
Port Vale
Port Vale
18  
Mi 13/12
Crewe Alexandra
Crewe
20
Blackburn Rovers FC
Blackburn Rovers
3
Jo 14/12
Hereford FC
Hereford FC
3
Fleetwood Town
Fleetwood
11
Ma 19/12
Carlisle Utd
Carlisle Utd
13
Gillingham
Gillingham
14
Vi 01/12
AFC Fylde
AFC Fylde
11
Wigan Athletic FC
Wigan
1
Sa 02/12
Notts County
Notts County
2
Oxford City
Oxford City
17
Sa 02/12
Milton Keynes Dons
MK Dons
19
Maidstone United
Maidstone Utd
13
Sa 02/12
Port Vale
Port Vale
18
Yeovil Town
Yeovil
21
Sa 02/12
Shrewsbury
Shrewsbury
2
Morecambe FC
Morecambe
19
Sa 02/12
Stevenage FC
Stevenage
15
Swindon Town
Swindon
9
Sa 02/12
Bradford City
Bradford City
5
Plymouth Argyle
Plymouth
13
Sa 02/12
Gillingham
Gillingham
14
Carlisle Utd
Carlisle Utd
13
Sa 02/12
Forest Green
Forest Green
23
Exeter City
Exeter
5
Sa 02/12
Fleetwood Town
Fleetwood
11
Hereford FC
Hereford FC
3
Du 03/12
Woking FC
Woking
15
Peterborough
Peterborough
9
Du 03/12
Newport County
Newport County
10
Cambridge Utd
Cambridge Utd
12
Du 03/12
Wycombe Wanderers
Wycombe Wanderers
4
Leatherhead
Leatherhead
9  
Du 03/12
Doncaster Rovers FC
Doncaster Rovers
12
Scunthorpe Utd
Scunthorpe
4
Du 03/12
AFC Wimbledon
AFC Wimbledon
22
Charlton Athletic
Charlton
6
Du 03/12
Mansfield
Mansfield
7
Guiseley AFC
Guiseley
23  
Du 03/12
Gateshead
Gateshead
18
Luton Town
Luton
1
Du 03/12
Coventry City
Coventry
8
Boreham Wood FC
Boreham Wood
6
Du 03/12
Blackburn Rovers FC
Blackburn Rovers
 3
Crewe Alexandra
Crewe
20
Lu 04/12
Slough Town FC
Slough Town
8
Rochdale AFC
Rochdale
23
Ma 14/11
Accrington Stanley
Accrington St.
3
Guiseley AFC
Guiseley
23  
Ma 14/11
Bury FC
Bury
24
Woking FC
Woking
15
Ma 14/11
Scunthorpe Utd
Scunthorpe
4
Northampton
Northampton
21
Mi 15/11
Tranmere Rovers FC
Tranmere Rovers
 5
Peterborough
Peterborough
9
Jo 16/11
Billericay
Billericay
 2
Leatherhead
Leatherhead
9
Sa 04/11
Luton Town
Luton
1
Portsmouth
Portsmouth
7  
Sa 04/11
Bradford City
Bradford City
5
Chesterfield
Chesterfield
22
Sa 04/11
Morecambe FC
Morecambe
19
Hartlepool Utd
Hartlepool
17
Sa 04/11
Yeovil Town
Yeovil
21
Southend Utd
Southend Utd
18
Sa 04/11
Peterborough
Peterborough
9
Tranmere Rovers FC
Tranmere Rovers
5
Sa 04/11
Forest Green
Forest Green
23
Macclesfield
Macclesfield
1
Sa 04/11
AFC Fylde
AFC Fylde
11
Kidderminster
Kidderminster
7
Sa 04/11
Shrewsbury
Shrewsbury
2
Aldershot Town
Aldershot
2
Sa 04/11
Hereford FC
Hereford FC
3
AFC Telford Utd
Telford Utd
19  
Sa 04/11
Blackburn Rovers FC
Blackburn Rovers
3
Barnet FC
Barnet
24
Sa 04/11
Ebbsfleet Utd
Ebbsfleet Utd
 10
Doncaster Rovers FC
Doncaster Rovers
12
Sa 04/11
Boreham Wood FC
Boreham Wood
6
Blackpool FC
Blackpool
16
Sa 04/11
Colchester Utd
Colchester
11
Oxford City
Oxford City
17
Sa 04/11
Plymouth Argyle
Plymouth
13
Grimsby Town
Grimsby
17
Sa 04/11
AFC Wimbledon
AFC Wimbledon
22
Lincoln City
Lincoln City
6
Sa 04/11
Rochdale AFC
Rochdale
23
Bromley FC
Bromley
9  
Sa 04/11
Carlisle Utd
Carlisle Utd
13
Oldham Athletic
Oldham
20
Sa 04/11
Newport County
Newport County
10
Walsall FC
Walsall
15
Du 05/11
Cambridge Utd
Cambridge Utd
 12
Sutton United
Sutton United
3
Du 05/11
Guiseley AFC
Guiseley
23
: 0
Accrington Stanley
Accrington St.
3
Du 05/11
Leatherhead
Leatherhead
9
Billericay
Billericay
2
Du 05/11
Coventry City
Coventry
8
Maidenhead Utd
Maidenhead
12
Du 05/11
Solihull Moors
Solihull Moors
22
Wycombe Wanderers
Wycombe Wanderers
4
Du 05/11
Dartford
Dartford
1
Swindon Town
Swindon
9
Du 05/11
Woking FC
Woking
15
Bury FC
Bury
24
Du 05/11
Charlton Athletic
Charlton
6
Truro City
Truro City
5
Du 05/11
Exeter City
Exeter
Heybridge Swifts
Heybridge Swifts
Lu 06/11
Chorley FC
Chorley FC
9
Fleetwood Town
Fleetwood
11  

Castigatorii ultimului Cupa

2017
1 Ashington AFC
2 Aveley
3 AFC Hornchurch
3 Nelson
2016
1 Manchester United
2 Crystal Palace
3 Everton
3 Watford
2015
1 Arsenal
2 Aston Villa
3 Liverpool
3 Reading
2014
1 Arsenal
2 Hull City
3 Sheffield United
3 Wigan Athletic
2013
1 Wigan Athletic
2 Manchester City
3 Chelsea
3 Millwall
2012
1 Chelsea
2 Liverpool
3 Everton
3 Tottenham Hotspur
2011
1 Manchester City
2 Stoke City
3 Bolton Wanderers
3 Manchester United
2010
1 Chelsea
2 Portsmouth
3 Aston Villa
3 Tottenham Hotspur
2009
1 Chelsea
2 Everton
3 Arsenal
3 Manchester United
2008
1 Portsmouth
2 Cardiff City
3 Barnsley
3 West Bromwich Albion
2007
1 Chelsea
2 Manchester United
3 Blackburn Rovers
3 Watford
2006
1 Liverpool
2 West Ham United
3 Chelsea
3 Middlesbrough
2005
1 Arsenal
2 Manchester United
3 Blackburn Rovers
3 Newcastle United

Bine ati venit la cel mai rapid serviciu livescore fotbal on-line. Toate rezultatele sunt actualizate automat la fiecare cateva secunde.

Alege echipa ta favorita, facand clic pe steaua de langa numele echipei.