FA Cup Trǎi


Duminică, 19, 2017- --:--:-- (Europe/Bucharest)



Meciuri sunt incarcate. Va rugam sa asteptati.

Ma 14/11
Ma
Accrington Stanley
Accrington St.
2
Guiseley AFC
Guiseley
20  
Ma 14/11
Ma
Bury FC
Bury
24
Woking FC
Woking
8
Ma 14/11
Ma
Scunthorpe Utd
Scunthorpe
5
Northampton
Northampton
19
Mi 15/11
Mi
Tranmere Rovers FC
Tranmere Rovers
 13
Peterborough
Peterborough
8
Jo 16/11
Jo
Billericay
Billericay
 4
Leatherhead
Leatherhead
21
Vi 03/11
Port Vale
Port Vale
22
Oxford United
Oxford Utd
10
Vi 03/11
Notts County
Notts County
1
Bristol Rovers FC
Bristol Rovers
15
Vi 03/11
Hyde FC
Hyde FC
Milton Keynes Dons
MK Dons
Sa 04/11
Shaw Lane Aqua
Shaw Lane Aqua
4
Mansfield
Mansfield
11
Sa 04/11
Luton Town
Luton
4
Portsmouth
Portsmouth
11  
Sa 04/11
Bradford City
Bradford City
4
Chesterfield
Chesterfield
24
Sa 04/11
Morecambe FC
Morecambe
19
Hartlepool Utd
Hartlepool
12
Sa 04/11
Yeovil Town
Yeovil
17
Southend Utd
Southend Utd
12
Sa 04/11
Peterborough
Peterborough
8
Tranmere Rovers FC
Tranmere Rovers
13
Sa 04/11
Forest Green
Forest Green
21
Macclesfield
Macclesfield
2
Sa 04/11
AFC Fylde
AFC Fylde
18
Kidderminster
Kidderminster
10
Sa 04/11
Shrewsbury
Shrewsbury
1
Aldershot Town
Aldershot
7
Sa 04/11
Hereford FC
Hereford FC
5
AFC Telford Utd
Telford Utd
14  
Sa 04/11
Blackburn Rovers FC
Blackburn Rovers
7
Barnet FC
Barnet
23
Sa 04/11
Ebbsfleet Utd
Ebbsfleet Utd
 11
Doncaster Rovers FC
Doncaster Rovers
16
Sa 04/11
Boreham Wood FC
Boreham Wood
10
Blackpool FC
Blackpool
13
Sa 04/11
Colchester Utd
Colchester
10
Oxford City
Oxford City
20
Sa 04/11
Plymouth Argyle
Plymouth
23
Grimsby Town
Grimsby
15
Sa 04/11
AFC Wimbledon
AFC Wimbledon
21
Lincoln City
Lincoln City
8
Sa 04/11
Rochdale AFC
Rochdale
20
Bromley FC
Bromley
6  
Sa 04/11
Carlisle Utd
Carlisle Utd
14
Oldham Athletic
Oldham
18
Sa 04/11
Cheltenham
Cheltenham
 16
Maidstone United
Maidstone Utd
5  
Sa 04/11
Crewe Alexandra
Crewe
20
Rotherham United FC
Rotherham United
6
Sa 04/11
Gillingham
Gillingham
22
Leyton Orient
Leyton Orient
19  
Sa 04/11
Gainsborough
Gainsborough
19
Slough Town FC
Slough Town
4
Sa 04/11
Stevenage FC
Stevenage
13
Nantwich Town
Nantwich
21
Sa 04/11
Northampton
Northampton
19
: 0
Scunthorpe Utd
Scunthorpe
5
Sa 04/11
Gateshead
Gateshead
15
Chelmsford
Chelmsford
9
Sa 04/11
Wigan Athletic FC
Wigan
2
Crawley Town
Crawley Town
18
Sa 04/11
Newport County
Newport County
9
Walsall FC
Walsall
17
Du 05/11
Cambridge Utd
Cambridge Utd
 12
Sutton United
Sutton United
4
Du 05/11
Guiseley AFC
Guiseley
20
: 0
Accrington Stanley
Accrington St.
2
Du 05/11
Leatherhead
Leatherhead
21
Billericay
Billericay
4
Du 05/11
Coventry City
Coventry
6
Maidenhead Utd
Maidenhead
14
Du 05/11
Solihull Moors
Solihull Moors
24
Wycombe Wanderers
Wycombe Wanderers
7
Du 05/11
Dartford
Dartford
2
Swindon Town
Swindon
5
Du 05/11
Woking FC
Woking
8
Bury FC
Bury
24
Du 05/11
Charlton Athletic
Charlton
3
Truro City
Truro City
3
Du 05/11
Exeter City
Exeter
Heybridge Swifts
Heybridge Swifts
Lu 06/11
Chorley FC
Chorley FC
8
Fleetwood Town
Fleetwood
9  
Lu 16/10
Chelmsford
Chelmsford
9
Bath City
Bath City
12
Ma 17/10
Billericay
Billericay
4
Brackley Town
Brackley
2
Ma 17/10
Boston United
Boston United
21
Chorley FC
Chorley FC
8  
Ma 17/10
Leyton Orient
Leyton Orient
19
Dagenham & Redbridge
Dagenham & Redbridge
9
Ma 17/10
Bromley FC
Bromley
6
Dover Athletic
Dover
1
Ma 17/10
Ebbsfleet Utd
Ebbsfleet Utd
11
East Thurrock Utd
E.Thurrock Utd
11
Ma 17/10
Enfield Town FC
Enfield Town
19
Maidstone United
Maidstone Utd
5
Ma 17/10
Kettering
Kettering
3
Nantwich Town
Nantwich
21
Ma 17/10
Ossett Town FC
Ossett Town
Solihull Moors
Solihull Moors
Ma 17/10
Concord Rangers FC
Concord Rangers
19
Woking FC
Woking
8
Sa 14/10
St Albans City
St Albans
7
Boreham Wood FC
Boreham Wood
10
Sa 14/10
Halifax
Halifax
16
Tranmere Rovers FC
Tranmere Rovers
13
Sa 14/10
Solihull Moors
Solihull Moors
Ossett Town FC
Ossett Town
 
Sa 14/10
South Shields
South Shields
Hartlepool Utd
Hartlepool
Sa 14/10
Chorley FC
Chorley FC
8
: 0
Boston United
Boston United
21  
Sa 14/10
AFC Telford Utd
Telford Utd
14
United of Manchester
United of Manc
17
Sa 14/10
Harrogate Town
Harrogate Town
3
Gainsborough
Gainsborough
19
Sa 14/10
Nantwich Town
Nantwich
21
Kettering
Kettering
3
Sa 14/10
Guiseley AFC
Guiseley
Shildon AFC
Shildon AFC
 
Sa 14/10
AFC Fylde
AFC Fylde
18
Wroxham FC
Wroxham
3
Sa 14/10
Kidderminster
Kidderminster
10
Chester FC
Chester FC
22
Sa 14/10
Scarborough Athl.
Scarborough Athl.
Hyde FC
Hyde FC
Sa 14/10
Stourbridge FC
Stourbridge
7
Macclesfield
Macclesfield
2
Sa 14/10
Brackley Town
Brackley
 2
Billericay
Billericay
4
Sa 14/10
Dagenham & Redbridge
Dagenham & Redbridge
9
: 0
Leyton Orient
Leyton Orient
19
Sa 14/10
Eastleigh
Eastleigh
 17
Hereford FC
Hereford FC
5
Sa 14/10
Aldershot Town
Aldershot
7
Torquay Utd
Torquay
23
Sa 14/10
Bath City
Bath City
12
: 0
Chelmsford
Chelmsford
9
Sa 14/10
Oxford City
Oxford City
20
Bognor Regis Town FC
Bognor Regis Town
21  
Sa 14/10
Maidenhead Utd
Maidenhead
14
Havant & Waterlooville
Havant & Waterlooville
6
Sa 14/10
Haringey Borough
Haringey Borough
Heybridge Swifts
Heybridge Swifts
Sa 14/10
Woking FC
Woking
8
Concord Rangers FC
Concord Rangers
19
Sa 14/10
Hampton & Richmond
Hampton & Richmond
8
Truro City
Truro City
3
Sa 14/10
Dover Athletic
Dover
1
: 0
Bromley FC
Bromley
6
Sa 14/10
Slough Town FC
Slough Town
4
Folkestone Invicta
Folkestone Invicta
3  
Sa 14/10
Burgess Hill
Burgess Hill
17
Dartford
Dartford
2
Sa 14/10
Maidstone United
Maidstone Utd
5
Enfield Town FC
Enfield Town
19
Sa 14/10
Margate FC
Margate
9
Leatherhead
Leatherhead
21
Sa 14/10
Paulton Rovers
Paulton Rovers
Sutton United
Sutton United
Sa 14/10
East Thurrock Utd
E.Thurrock Utd
11
: 0
Ebbsfleet Utd
Ebbsfleet Utd
11
Sa 14/10
Buxton FC
Buxton
10
Gateshead
Gateshead
15
Du 15/10
Shaw Lane Aqua
Shaw Lane Aqua
4
Barrow AFC
Barrow
21
Lu 02/10
Bradford PA
Bradford PA
7
Harrogate Town
Harrogate Town
3
Ma 03/10
Harlow Town
Harlow Town
22
East Thurrock Utd
E.Thurrock Utd
11
Ma 03/10
Billericay
Billericay
4
Hungerford Town
HungerfordTown
17
Ma 03/10
Gainsborough
Gainsborough
19
Leamington
Leamington
18
Ma 03/10
Ossett Town FC
Ossett Town
Northwich
Northwich
Ma 03/10
AFC Telford Utd
Telford Utd
14
Stafford Rangers FC
Stafford Rangers
12
Ma 03/10
United of Manchester
United of Manc
 17
Stockport County
Stockport
9
Ma 03/10
Stratford Town
Stratford Town
Scarborough Athl.
Scarborough Athl.
Sa 30/09
Northwich
Northwich
Ossett Town FC
Ossett Town
Sa 30/09
AFC Mansfield
AFC Mansfield
Boston United
Boston United
Sa 30/09
Stafford Rangers FC
Stafford Rangers
12
AFC Telford Utd
Telford Utd
14  
Sa 30/09
Newcastle Benfield
Newcastle Benfield
Kidderminster
Kidderminster
Sa 30/09
Nantwich Town
Nantwich
21
Nuneaton
Nuneaton
20

Castigatorii ultimului Cupa

2017
1 Ashington AFC
2 Aveley
3 AFC Hornchurch
3 Nelson
2016
1 Manchester United
2 Crystal Palace
3 Everton
3 Watford
2015
1 Arsenal
2 Aston Villa
3 Liverpool
3 Reading
2014
1 Arsenal
2 Hull City
3 Sheffield United
3 Wigan Athletic
2013
1 Wigan Athletic
2 Manchester City
3 Chelsea
3 Millwall
2012
1 Chelsea
2 Liverpool
3 Everton
3 Tottenham Hotspur
2011
1 Manchester City
2 Stoke City
3 Bolton Wanderers
3 Manchester United
2010
1 Chelsea
2 Portsmouth
3 Aston Villa
3 Tottenham Hotspur
2009
1 Chelsea
2 Everton
3 Arsenal
3 Manchester United
2008
1 Portsmouth
2 Cardiff City
3 Barnsley
3 West Bromwich Albion
2007
1 Chelsea
2 Manchester United
3 Blackburn Rovers
3 Watford
2006
1 Liverpool
2 West Ham United
3 Chelsea
3 Middlesbrough
2005
1 Arsenal
2 Manchester United
3 Blackburn Rovers
3 Newcastle United

Bine ati venit la cel mai rapid serviciu livescore fotbal on-line. Toate rezultatele sunt actualizate automat la fiecare cateva secunde.

Alege echipa ta favorita, facand clic pe steaua de langa numele echipei.