FA Trophy Trǎi


Luni, 16, 2018- --:--:-- (Europe/Bucharest)



Meciuri sunt incarcate. Va rugam sa asteptati.

Du 20/05
Brackley Town
Brackley
Bromley FC
Bromley
Sa 24/03
Wealdstone FC
Wealdstone
Brackley Town
Brackley
Prima etapa
Brackley Town
Brackley
Wealdstone FC
Wealdstone
Sa 24/03
Gateshead
Gateshead
Bromley FC
Bromley
Prima etapa
Bromley FC
Bromley
Gateshead
Gateshead
Ma 06/03
Brackley Town
Brackley
Stockport County
Stockport
Ma 06/03
Gateshead
Gateshead
Leyton Orient
Leyton Orient
Mi 14/03
Spennymoor Town
Spennymoor Town
Bromley FC
Bromley
Sa 24/02
Stockport County
Stockport
Brackley Town
Brackley
Sa 24/02
Billericay
Billericay
Wealdstone FC
Wealdstone
Sa 24/02
Leyton Orient
Leyton Orient
Gateshead
Gateshead
Sa 24/02
Bromley FC
Bromley
: 0
Spennymoor Town
Spennymoor Town
Ma 06/02
Billericay
Billericay
 
Harrogate Town
Harrogate Town
Ma 06/02
Gateshead
Gateshead
Maidstone United
Maidstone Utd
Ma 06/02
Stockport County
Stockport
 
Maidenhead Utd
Maidenhead
Ma 06/02
East Thurrock Utd
E.Thurrock Utd
Spennymoor Town
Spennymoor Town
 
Ma 06/02
Bromley FC
Bromley
Workington AFC
Workington
Sa 03/02
Harrogate Town
Harrogate Town
Billericay
Billericay
Sa 03/02
Maidstone United
Maidstone Utd
Gateshead
Gateshead
Sa 03/02
Maidenhead Utd
Maidenhead
Stockport County
Stockport
Sa 03/02
Wealdstone FC
Wealdstone
Warrington Town
Warrington Town
Sa 03/02
Brackley Town
Brackley
Sutton United
Sutton United
Sa 03/02
Dover Athletic
Dover
Leyton Orient
Leyton Orient
Sa 03/02
Spennymoor Town
Spennymoor Town
East Thurrock Utd
E.Thurrock Utd
 
Sa 03/02
Workington AFC
Workington
Bromley FC
Bromley
Ma 16/01
Barrow AFC
Barrow
Brackley Town
Brackley
Ma 16/01
Warrington Town
Warrington Town
Ebbsfleet Utd
Ebbsfleet Utd
Ma 16/01
Boreham Wood FC
Boreham Wood
Gateshead
Gateshead
Ma 16/01
Stockport County
Stockport
Kidderminster
Kidderminster
Ma 16/01
Harrogate Town
Harrogate Town
St Albans City
St Albans
Ma 16/01
Workington AFC
Workington
Weston AFC
Weston AFC
 
Sa 13/01
Ebbsfleet Utd
Ebbsfleet Utd
Warrington Town
Warrington Town
Sa 13/01
Kidderminster
Kidderminster
 
Stockport County
Stockport
Sa 13/01
East Thurrock Utd
E.Thurrock Utd
Chester FC
Chester FC
 
Sa 13/01
Bognor Regis Town FC
Bognor Regis Town
 
Leyton Orient
Leyton Orient
 
Sa 13/01
Brackley Town
Brackley
: 0
Barrow AFC
Barrow
Sa 13/01
Weston AFC
Weston AFC
Workington AFC
Workington
Sa 13/01
Billericay
Billericay
Stourbridge FC
Stourbridge
Sa 13/01
Halifax
Halifax
Maidenhead Utd
Maidenhead
Sa 13/01
Maidstone United
Maidstone Utd
Heybridge Swifts
Heybridge Swifts
Sa 13/01
Dover Athletic
Dover
Marine
Marine
 
Sa 13/01
Gateshead
Gateshead
Boreham Wood FC
Boreham Wood
Sa 13/01
Wealdstone FC
Wealdstone
Hereford FC
Hereford FC
 
Sa 13/01
Sutton United
Sutton United
Hendon FC
Hendon
Sa 13/01
Blyth Spartans
Blyth Spartans
Bromley FC
Bromley
Sa 13/01
Spennymoor Town
Spennymoor Town
Solihull Moors
Solihull Moors
Sa 13/01
St Albans City
St Albans
Harrogate Town
Harrogate Town
Sa 16/12
Kidderminster
Kidderminster
York City
York City
Sa 16/12
Chorley FC
Chorley FC
 
Marine
Marine
Sa 16/12
Chester FC
Chester FC
AFC Fylde
AFC Fylde
Sa 16/12
Wroxham FC
Wroxham
Harrogate Town
Harrogate Town
Sa 16/12
Leamington
Leamington
Stourbridge FC
Stourbridge
Sa 16/12
Lancaster City
Lancaster City
Stockport County
Stockport
Sa 16/12
Warrington Town
Warrington Town
: 0
Altrincham
Altrincham
Sa 16/12
Nuneaton
Nuneaton
Barrow AFC
Barrow
Sa 16/12
Workington AFC
Workington
 
Hartlepool Utd
Hartlepool
Sa 16/12
Haringey Borough
Haringey Borough
Leyton Orient
Leyton Orient
Sa 16/12
Dover Athletic
Dover
Eastbourne
Eastbourne
Sa 16/12
Wealdstone FC
Wealdstone
Wingate & Finchley FC
Wingate & Finchley
Sa 16/12
Billericay
Billericay
 
Havant & Waterlooville
Havant & Waterlooville
 
Sa 16/12
Sutton United
Sutton United
Truro City
Truro City
Sa 16/12
Woking FC
Woking
Maidenhead Utd
Maidenhead
Sa 16/12
Whitehawk FC
Whitehawk
St Albans City
St Albans
Sa 16/12
East Thurrock Utd
E.Thurrock Utd
Aldershot Town
Aldershot
Sa 16/12
Hendon FC
Hendon
Bath City
Bath City
Sa 16/12
Ebbsfleet Utd
Ebbsfleet Utd
Eastleigh
Eastleigh
Sa 16/12
Torquay Utd
Torquay
 
Maidstone United
Maidstone Utd
Sa 16/12
Hartley Wintney
Hartley Wintney
Bromley FC
Bromley
Sa 16/12
Braintree Town
Braintree Town
: 0
Brackley Town
Brackley
Sa 16/12
Taunton Town
Taunton Town
 
Bognor Regis Town FC
Bognor Regis Town
Sa 16/12
Hampton & Richmond
Hampton & Richmond
Heybridge Swifts
Heybridge Swifts
Sa 16/12
Dartford
Dartford
 
Boreham Wood FC
Boreham Wood
Du 17/12
Hereford FC
Hereford FC
Dagenham & Redbridge
Dagenham & Redbridge
Lu 18/12
Solihull Moors
Solihull Moors
 
Tranmere Rovers FC
Tranmere Rovers
Ma 19/12
Blyth Spartans
Blyth Spartans
AFC Telford Utd
Telford Utd
Ma 19/12
Chesham United
Chesham Utd
Weston AFC
Weston AFC
Mi 20/12
Gateshead
Gateshead
Guiseley AFC
Guiseley
Ma 09/01
Halifax
Halifax
Macclesfield
Macclesfield
Ma 09/01
Spennymoor Town
Spennymoor Town
Gainsborough
Gainsborough
Ma 19/12
Brackley Town
Brackley
Braintree Town
Braintree Town
Ma 19/12
Boreham Wood FC
Boreham Wood
Dartford
Dartford
Ma 19/12
Heybridge Swifts
Heybridge Swifts
Hampton & Richmond
Hampton & Richmond
 
Ma 19/12
Altrincham
Altrincham
Warrington Town
Warrington Town
Lu 27/11
Stourbridge FC
Stourbridge
Bradford PA
Bradford PA
Ma 28/11
Kidderminster
Kidderminster
Boston United
Boston United
Ma 28/11
Royston Town
Royston Town
Eastbourne
Eastbourne
Ma 28/11
Bognor Regis Town FC
Bognor Regis Town
 
Hemel Hempstead
HemelHempstead
 
Ma 28/11
Slough Town FC
Slough Town
Hendon FC
Hendon
Ma 28/11
Warrington Town
Warrington Town
Tamworth
Tamworth
Ma 28/11
Workington AFC
Workington
Glossop North End
Glossop North End
Mi 29/11
Chelmsford
Chelmsford
 
Wealdstone FC
Wealdstone
Mi 29/11
Southport
Southport
Stockport County
Stockport
Mi 29/11
Heybridge Swifts
Heybridge Swifts
Kingstonian FC
Kingstonian
Ma 05/12
Margate FC
Margate
Bath City
Bath City
Sa 25/11
East Thurrock Utd
E.Thurrock Utd
Shortwood United
Shortwood United
Du 26/11
Kingstonian FC
Kingstonian
Heybridge Swifts
Heybridge Swifts
Ma 28/11
Bath City
Bath City
: 0
Margate FC
Margate
Mi 29/11
Farnborough FC
Farnborough
Hartley Wintney
Hartley Wintney
Sa 25/11
Margate FC
Margate
Egham Town FC
Egham Town FC
Sa 25/11
Banbury United
Banbury Utd
Farnborough FC
Farnborough
 

Bine ati venit la cel mai rapid serviciu livescore fotbal on-line. Toate rezultatele sunt actualizate automat la fiecare cateva secunde.

Alege echipa ta favorita, facand clic pe steaua de langa numele echipei.