FA Trophy Trǎi


Luni, 23, 2018- --:--:-- (Europe/Bucharest)



Meciuri sunt incarcate. Va rugam sa asteptati.

Sa 24/03
Wealdstone FC
Wealdstone
12
Brackley Town
Brackley
3
Prima etapa
Brackley Town
Brackley
3
Wealdstone FC
Wealdstone
12
Sa 24/03
Gateshead
Gateshead
14
Bromley FC
Bromley
9
Prima etapa
Bromley FC
Bromley
9
Gateshead
Gateshead
14
Ma 06/03
Brackley Town
Brackley
3
Stockport County
Stockport
5
Ma 06/03
Gateshead
Gateshead
14
Leyton Orient
Leyton Orient
13
Mi 14/03
Spennymoor Town
Spennymoor Town
8
Bromley FC
Bromley
9
Sa 24/02
Stockport County
Stockport
5
Brackley Town
Brackley
3
Sa 24/02
Billericay
Billericay
1
Wealdstone FC
Wealdstone
12
Sa 24/02
Leyton Orient
Leyton Orient
13
Gateshead
Gateshead
14
Sa 24/02
Bromley FC
Bromley
9
: 0
Spennymoor Town
Spennymoor Town
8
Ma 06/02
Billericay
Billericay
 1
Harrogate Town
Harrogate Town
2
Ma 06/02
Gateshead
Gateshead
14
Maidstone United
Maidstone Utd
18
Ma 06/02
Stockport County
Stockport
 5
Maidenhead Utd
Maidenhead
12
Ma 06/02
East Thurrock Utd
E.Thurrock Utd
15
Spennymoor Town
Spennymoor Town
8  
Ma 06/02
Bromley FC
Bromley
9
Workington AFC
Workington
12
Sa 03/02
Harrogate Town
Harrogate Town
2
Billericay
Billericay
1
Sa 03/02
Maidstone United
Maidstone Utd
18
Gateshead
Gateshead
14
Sa 03/02
Maidenhead Utd
Maidenhead
12
Stockport County
Stockport
5
Sa 03/02
Wealdstone FC
Wealdstone
12
Warrington Town
Warrington Town
2
Sa 03/02
Brackley Town
Brackley
3
Sutton United
Sutton United
3
Sa 03/02
Dover Athletic
Dover
7
Leyton Orient
Leyton Orient
13
Sa 03/02
Spennymoor Town
Spennymoor Town
8
East Thurrock Utd
E.Thurrock Utd
15  
Sa 03/02
Workington AFC
Workington
12
Bromley FC
Bromley
9
Ma 16/01
Barrow AFC
Barrow
20
Brackley Town
Brackley
3
Ma 16/01
Warrington Town
Warrington Town
2
Ebbsfleet Utd
Ebbsfleet Utd
8
Ma 16/01
Boreham Wood FC
Boreham Wood
6
Gateshead
Gateshead
14
Ma 16/01
Stockport County
Stockport
5
Kidderminster
Kidderminster
4
Ma 16/01
Harrogate Town
Harrogate Town
2
St Albans City
St Albans
7
Ma 16/01
Workington AFC
Workington
12
Weston AFC
Weston AFC
13  
Sa 13/01
Ebbsfleet Utd
Ebbsfleet Utd
8
Warrington Town
Warrington Town
2
Sa 13/01
Kidderminster
Kidderminster
 4
Stockport County
Stockport
5
Sa 13/01
East Thurrock Utd
E.Thurrock Utd
15
Chester FC
Chester FC
23  
Sa 13/01
Bognor Regis Town FC
Bognor Regis Town
 22
Leyton Orient
Leyton Orient
13  
Sa 13/01
Brackley Town
Brackley
3
: 0
Barrow AFC
Barrow
20
Sa 13/01
Weston AFC
Weston AFC
13
Workington AFC
Workington
12
Sa 13/01
Billericay
Billericay
1
Stourbridge FC
Stourbridge
13
Sa 13/01
Halifax
Halifax
15
Maidenhead Utd
Maidenhead
12
Sa 13/01
Maidstone United
Maidstone Utd
Heybridge Swifts
Heybridge Swifts
Sa 13/01
Dover Athletic
Dover
7
Marine
Marine
19  
Sa 13/01
Gateshead
Gateshead
14
Boreham Wood FC
Boreham Wood
6
Sa 13/01
Wealdstone FC
Wealdstone
12
Hereford FC
Hereford FC
1  
Sa 13/01
Sutton United
Sutton United
3
Hendon FC
Hendon
4
Sa 13/01
Blyth Spartans
Blyth Spartans
11
Bromley FC
Bromley
9
Sa 13/01
Spennymoor Town
Spennymoor Town
8
Solihull Moors
Solihull Moors
19
Sa 13/01
St Albans City
St Albans
7
Harrogate Town
Harrogate Town
2
Sa 16/12
Kidderminster
Kidderminster
4
York City
York City
9
Sa 16/12
Chorley FC
Chorley FC
 6
Marine
Marine
19
Sa 16/12
Chester FC
Chester FC
23
AFC Fylde
AFC Fylde
5
Sa 16/12
Wroxham FC
Wroxham
10
Harrogate Town
Harrogate Town
2
Sa 16/12
Leamington
Leamington
18
Stourbridge FC
Stourbridge
13
Sa 16/12
Lancaster City
Lancaster City
18
Stockport County
Stockport
5
Sa 16/12
Warrington Town
Warrington Town
2
: 0
Altrincham
Altrincham
1
Sa 16/12
Nuneaton
Nuneaton
13
Barrow AFC
Barrow
20
Sa 16/12
Workington AFC
Workington
 12
Hartlepool Utd
Hartlepool
17
Sa 16/12
Haringey Borough
Haringey Borough
Leyton Orient
Leyton Orient
Sa 16/12
Dover Athletic
Dover
7
Eastbourne
Eastbourne
17
Sa 16/12
Wealdstone FC
Wealdstone
12
Wingate & Finchley FC
Wingate & Finchley
10
Sa 16/12
Billericay
Billericay
 1
Havant & Waterlooville
Havant & Waterlooville
2  
Sa 16/12
Sutton United
Sutton United
3
Truro City
Truro City
8
Sa 16/12
Woking FC
Woking
21
Maidenhead Utd
Maidenhead
12
Sa 16/12
Whitehawk FC
Whitehawk
21
St Albans City
St Albans
7
Sa 16/12
East Thurrock Utd
E.Thurrock Utd
15
Aldershot Town
Aldershot
4
Sa 16/12
Hendon FC
Hendon
4
Bath City
Bath City
10
Sa 16/12
Ebbsfleet Utd
Ebbsfleet Utd
8
Eastleigh
Eastleigh
16
Sa 16/12
Torquay Utd
Torquay
 22
Maidstone United
Maidstone Utd
18
Sa 16/12
Hartley Wintney
Hartley Wintney
Bromley FC
Bromley
Sa 16/12
Braintree Town
Braintree Town
6
: 0
Brackley Town
Brackley
3
Sa 16/12
Taunton Town
Taunton Town
 
Bognor Regis Town FC
Bognor Regis Town
Sa 16/12
Hampton & Richmond
Hampton & Richmond
Heybridge Swifts
Heybridge Swifts
Sa 16/12
Dartford
Dartford
 1
Boreham Wood FC
Boreham Wood
6
Du 17/12
Hereford FC
Hereford FC
1
Dagenham & Redbridge
Dagenham & Redbridge
11
Lu 18/12
Solihull Moors
Solihull Moors
 19
Tranmere Rovers FC
Tranmere Rovers
2
Ma 19/12
Blyth Spartans
Blyth Spartans
11
AFC Telford Utd
Telford Utd
15
Ma 19/12
Chesham United
Chesham Utd
8
Weston AFC
Weston AFC
13
Mi 20/12
Gateshead
Gateshead
14
Guiseley AFC
Guiseley
24
Ma 09/01
Halifax
Halifax
15
Macclesfield
Macclesfield
1
Ma 09/01
Spennymoor Town
Spennymoor Town
8
Gainsborough
Gainsborough
20
Ma 19/12
Brackley Town
Brackley
3
Braintree Town
Braintree Town
6
Ma 19/12
Boreham Wood FC
Boreham Wood
6
Dartford
Dartford
1
Ma 19/12
Heybridge Swifts
Heybridge Swifts
Hampton & Richmond
Hampton & Richmond
 
Ma 19/12
Altrincham
Altrincham
1
Warrington Town
Warrington Town
2
Lu 27/11
Stourbridge FC
Stourbridge
13
Bradford PA
Bradford PA
7
Ma 28/11
Kidderminster
Kidderminster
4
Boston United
Boston United
10
Ma 28/11
Royston Town
Royston Town
6
Eastbourne
Eastbourne
17
Ma 28/11
Bognor Regis Town FC
Bognor Regis Town
 22
Hemel Hempstead
HemelHempstead
4  
Ma 28/11
Slough Town FC
Slough Town
5
Hendon FC
Hendon
4
Ma 28/11
Warrington Town
Warrington Town
2
Tamworth
Tamworth
21
Ma 28/11
Workington AFC
Workington
Glossop North End
Glossop North End
Mi 29/11
Chelmsford
Chelmsford
 5
Wealdstone FC
Wealdstone
12
Mi 29/11
Southport
Southport
19
Stockport County
Stockport
5
Mi 29/11
Heybridge Swifts
Heybridge Swifts
Kingstonian FC
Kingstonian
Ma 05/12
Margate FC
Margate
6
Bath City
Bath City
10
Sa 25/11
Brackley Town
Brackley
3
Salford City
Salford City
1
Sa 25/11
East Thurrock Utd
E.Thurrock Utd
Shortwood United
Shortwood United
Du 26/11
Kingstonian FC
Kingstonian
Heybridge Swifts
Heybridge Swifts
Ma 28/11
Bath City
Bath City
10
: 0
Margate FC
Margate
6
Mi 29/11
Farnborough FC
Farnborough
Hartley Wintney
Hartley Wintney
Sa 25/11
Margate FC
Margate
Egham Town FC
Egham Town FC
Sa 25/11
Banbury United
Banbury Utd
9
Farnborough FC
Farnborough
18  

Bine ati venit la cel mai rapid serviciu livescore fotbal on-line. Toate rezultatele sunt actualizate automat la fiecare cateva secunde.

Alege echipa ta favorita, facand clic pe steaua de langa numele echipei.