LuMaMiJoViScoruri IeriFotbal AstǎziMecicurile MaineMaMi
 
15:00  Red Card  Concordia Chiajna (18.)
3 : 3
(07.) FC Botosani tv Concordia Chiajna - FC Botosani
17:30  Red Card  Otelul Galati
0 : 1
CFR Cluj tv Otelul Galati - CFR Cluj
20:00 Dinamo Bucuresti (06.)
1 : 0
(17.) ACSMU Poli Iasi tv Dinamo Bucuresti - ACSMU Poli Iasi
FIFA - Meciurile internaţionale
 
14:00 Malaezia
4 : 1
Cambodia tv Malaezia - Cambodia
 
10:00 CS Buftea
2 : 0
FCM Dorohoi tv CS Buftea - FCM Dorohoi
10:00 FC Unirea 2004 Sl...
4 : 0
CS Balotesti tv FC Unirea 2004 Slobozia - CS Balotesti
10:00 ACS Rapid CFR Suc...
2 : 2
Sageata Navodari tv ACS Rapid CFR Suceava - Sageata Navodari
10:00 ACS Berceni
4 : 2
Gloria Buzau tv ACS Berceni - Gloria Buzau
10:00 SC Bacău
1 : 1
CF Braila tv SC Bacău - CF Braila
10:00 FC Voluntari
5 : 1
Farul Constanta tv FC Voluntari - Farul Constanta
 
10:00 Bihor Oradea
0 : 1
CS Mioveni  Red Card  tv Bihor Oradea - CS Mioveni
10:00 Alro Slatina
1 : 1
Fortuna Poiana Câ... tv Alro Slatina - Fortuna Poiana Câmpina
10:00 FC Olimpia Satu Mare
3 : 1
CS Şoimii Pâncota tv FC Olimpia Satu Mare - CS Şoimii Pâncota
10:00 AS Damila Măciuca
2 : 0
CSM Râmnicu Vâlcea tv AS Damila Măciuca - CSM Râmnicu Vâlcea
 
13:45 Queens Park Rangers (15.)
2 : 2
(13.) Stoke City tv Queens Park Rangers - Stoke City
16:00 Newcastle Utd (20.)
2 : 2
(10.) Hull City tv Newcastle Utd - Hull City
16:00 Aston Villa (02.)
0 : 3
(07.) Arsenal FC tv Aston Villa - Arsenal FC
16:00 Burnley FC (18.)
0 : 0
(16.) Sunderland AFC tv Burnley FC - Sunderland AFC
16:00  Red Card  Swansea City (03.)
0 : 1
(04.) Southampton tv Swansea City - Southampton
18:30 West Ham United FC (14.)
3 : 1
(08.) Liverpool FC tv West Ham United FC - Liverpool FC
 
18:00 AC Cesena (12.)
2 : 2
(20.) Empoli FC tv AC Cesena - Empoli FC
20:45 AC Milan (01.)
0 : 1
(02.) Juventus FC tv AC Milan - Juventus FC
 
15:30 VfB Stuttgart (17.)
0 : 2
(08.) TSG Hoffenheim tv VfB Stuttgart - TSG Hoffenheim
15:30  Red Card  FC Schalke 04 (16.)
2 : 2
(10.) Eintracht Frankfurt  Red Card  tv FC Schalke 04 - Eintracht Frankfurt
15:30 Hamburger SV (18.)
0 : 0
(02.) Bayern Munich tv Hamburger SV - Bayern Munich
15:30 Paderborn (06.)
2 : 0
(03.) Hannover 96 tv Paderborn - Hannover 96
15:30 FC Augsburg (12.)
4 : 2
(11.) SV Werder Bremen tv FC Augsburg - SV Werder Bremen
18:30 FSV Mainz 05 (07.)
2 : 0
(04.) Borussia Dortmund tv FSV Mainz 05 - Borussia Dortmund
 
16:00 Deportivo La Coruña (10.)
2 : 8
(14.) Real Madrid tv Deportivo La Coruña - Real Madrid
18:00 Athletic Bilbao (13.)
0 : 1
(07.) Granada CF tv Athletic Bilbao - Granada CF
20:00 Atlético Madrid (04.)
2 : 2
(06.) Celta de Vigo tv Atlético Madrid - Celta de Vigo
22:00 Deportiu Espanyol (19.)
2 : 2
(11.) Málaga CF tv Deportiu Espanyol - Málaga CF
 
17:00 Olympique Marseille (03.)
3 : 0
(07.) Stade Rennais FC tv Olympique Marseille - Stade Rennais FC
20:00 FC Nantes (10.)
2 : 1
(11.) Nice Côte d'Azur tv FC Nantes - Nice Côte d'Azur
20:00 FC Metz (17.)
3 : 1
(14.) SC Bastia tv FC Metz - SC Bastia
20:00 Toulouse FC (15.)
3 : 3
(12.) SM Caen tv Toulouse FC - SM Caen
20:00 FC Lorient-Bretagne (08.)
0 : 1
(18.) Stade de Reims tv FC Lorient-Bretagne - Stade de Reims
 
16:00 Kayseri Erciyesspor
1 : 2
Akhisar Bld. tv Kayseri Erciyesspor - Akhisar Bld.
19:00 Mersin İdmanyurdu (17.)
2 : 0
(12.) Çaykur Rizespor tv Mersin İdmanyurdu - Çaykur Rizespor
19:00 Balikesirspor (18.)
2 : 0
(01.) Galatasaray SK tv Balikesirspor - Galatasaray SK
CAF - Confederation Cup
 
17:00 Coton Sport
0 : 1
Ahly Cairo tv Coton Sport - Ahly Cairo
AFC - Presidents' Cup
 
09:30 Erchim
0 : 1
Sheikh Russel KC tv Erchim - Sheikh Russel KC
12:30 Manang Marshyangdi
2 : 1
Air Force SC tv Manang Marshyangdi - Air Force SC
CAF - Champions League
 
21:00 ES Setif
2 : 1
TP Mazembe tv ES Setif - TP Mazembe
Germania - 2.Bundesliga
 
13:00 TSV 1860 München (13.)
1 : 1
(02.) Ingolstadt tv TSV 1860 München - Ingolstadt
13:00 Greuther Fürth (06.)
2 : 1
(05.) Kaiserslautern tv Greuther Fürth - Kaiserslautern
13:00 FSV Frankfurt (15.)
1 : 5
(01.) VfL Bochum tv FSV Frankfurt - VfL Bochum
Germania - Dritte Liga
 
14:00 FC Hansa Rostock (13.)
4 : 2
(06.) Arminia Bielefeld tv FC Hansa Rostock - Arminia Bielefeld
14:00 Energie Cottbus (08.)
1 : 2
(10.) Hallescher FC tv Energie Cottbus - Hallescher FC
14:00 FC Rot-Weiß Erfurt (09.)
2 : 0
(19.) Jahn Regensburg tv FC Rot-Weiß Erfurt - Jahn Regensburg
14:00 Holstein Kiel (15.)
0 : 0
(07.) SV Wehen 1926 tv Holstein Kiel - SV Wehen 1926
14:00  Red Card  Preußen Münster (03.)
3 : 1
(17.) Sonnenhof Großaspach tv Preußen Münster - Sonnenhof Großaspach
14:00 VfB Stuttgart II (14.)
0 : 0
(01.) Chemnitzer tv VfB Stuttgart II - Chemnitzer
14:00  Red Card  Borussia Dortmund II (18.)
0 : 2
(16.) Fortuna Köln tv Borussia Dortmund II - Fortuna Köln
Germania - Regionalliga Nord
 
14:00 VfL Wolfsburg II (02.)
7 : 2
(16.) Goslarer SC 08 tv VfL Wolfsburg II - Goslarer SC 08
14:00 St. Pauli II (08.)
1 : 0
(07.) Hannover 96 II tv St. Pauli II - Hannover 96 II
14:00 ETSV Flensburg
1 : 1
Eintracht Norders...  Red Card  tv ETSV Flensburg - Eintracht Norderstedt
Germania - Regionalliga Nordost
 
13:30 Carl Zeiss Jena (04.)
5 : 0
(08.) VFC Plauen tv Carl Zeiss Jena - VFC Plauen
13:30 Berliner FC Dynamo
1 : 0
Babelsberg tv Berliner FC Dynamo - Babelsberg
13:30 VfB Auerbach
1 : 3
Berlin AK 07 tv VfB Auerbach - Berlin AK 07
13:30 BFC Viktoria 1889
2 : 3
1.FC Union Berlin II tv BFC Viktoria 1889 - 1.FC Union Berlin II
Germania - Regionalliga Suedwest
 
14:00 FC 08 Homburg Saar (11.)
0 : 2
(10.) SC Freiburg II tv FC 08 Homburg Saar - SC Freiburg II
14:00  Red Card  Hessen Kassel
1 : 2
Zweibrücken tv Hessen Kassel - Zweibrücken
14:00 FK Pirmasens
3 : 0
KSV Baunatal tv FK Pirmasens - KSV Baunatal
14:00 Wormatia Worms
2 : 0
Astoria Walldorf tv Wormatia Worms - Astoria Walldorf
14:00 SpVgg Neckarelz
0 : 3
Elversberg tv SpVgg Neckarelz - Elversberg
Germania - Regionalliga West
 
13:00 Schalke II (15.)
1 : 1
(09.) Rot-Weiss Essen tv Schalke II - Rot-Weiss Essen
14:00 Alemannia Aachen
2 : 1
KFC Uerdingen tv Alemannia Aachen - KFC Uerdingen
14:00 Verl (11.)
0 : 0
(17.) Sportfreunde Siegen tv Verl - Sportfreunde Siegen
14:00 FC Viktoria Köln
3 : 1
FC Hennef 05 tv FC Viktoria Köln - FC Hennef 05
14:00 FC Kray (06.)
1 : 1
(03.) 1.FC Köln II tv FC Kray - 1.FC Köln II
14:00 SV Rödinghausen
0 : 0
SG Wattenscheid 09 tv SV Rödinghausen - SG Wattenscheid 09
Germania - Regionalliga Bayern
 
14:00 Greuther Fürth II
1 : 2
SpVgg Bayreuth tv Greuther Fürth II - SpVgg Bayreuth
14:00 FV Illertissen 1921 (11.)
0 : 0
(02.) FC Würzburger Kic... tv FV Illertissen 1921 - FC Würzburger Kickers
Germania - Junior League
 
11:00 Werder Bremen U19
0 : 7
RB Leipzig U19 tv Werder Bremen U19 - RB Leipzig U19
11:00 Fortuna Düsseldor...
0 : 1
VfL Bochum U19 tv Fortuna Düsseldorf U19 - VfL Bochum U19
12:30 VfB Stuttgart U19
1 : 3
SC Freiburg U19 tv VfB Stuttgart U19 - SC Freiburg U19
13:00 Dynamo Dresden U19
0 : 4
Carl Zeiss Jena U19 tv Dynamo Dresden U19 - Carl Zeiss Jena U19
13:00 Nürnberg U19
2 : 2
Bayern München U19  Red Card  tv Nürnberg U19 - Bayern München U19
14:00 Hertha BSC U19
2 : 0
RW Erfurt U19 tv Hertha BSC U19 - RW Erfurt U19
15:00 E. Braunschweig U19
3 : 4
St. Pauli U19 tv E. Braunschweig U19 - St. Pauli U19
Anglia - Championship League
 
13:15 Watford FC (03.)
1 : 1
(15.) Bournemouth tv Watford FC - Bournemouth
16:00  Red Card  Fulham FC (24.)
0 : 1
(13.) Blackburn Rovers FC tv Fulham FC - Blackburn Rovers FC
16:00  Red Card  Middlesbrough (09.)
4 : 0
(11.) Brentford FC tv Middlesbrough - Brentford FC
16:00 Norwich City (02.)
2 : 2
(20.) Birmingham City tv Norwich City - Birmingham City
16:00 Wolverhampton Wan... (04.)
1 : 0
(21.) Bolton Wanderers FC tv Wolverhampton Wanderers - Bolton Wanderers FC
16:00  Red Card  Leeds United (14.)
3 : 0
(22.) Huddersfield tv Leeds United - Huddersfield
16:00 Millwall FC (12.)
0 : 0
(01.) Nottingham F. tv Millwall FC - Nottingham F.
16:00 Derby County (07.)
2 : 2
(17.) Cardiff City tv Derby County - Cardiff City
16:00 Brighton (18.)
0 : 0
(23.) Blackpool FC tv Brighton - Blackpool FC
16:00 Sheffield FC
1 : 0
Reading FC tv Sheffield FC - Reading FC
16:00 Rotherham United FC (19.)
1 : 1
(05.) Charlton Athletic tv Rotherham United FC - Charlton Athletic
Anglia - First Division
 
16:00 Preston NE (12.)
2 : 0
(14.) Crawley Town tv Preston NE - Crawley Town
16:00 Gillingham (10.)
0 : 0
(20.) Walsall FC tv Gillingham - Walsall FC
16:00 Milton Keynes Dons (04.)
6 : 1
(24.) Crewe Alexandra tv Milton Keynes Dons - Crewe Alexandra
16:00 Swindon Town (07.)
5 : 2
(06.) Sheffield United tv Swindon Town - Sheffield United
16:00 Port Vale (23.)
2 : 1
(15.) Barnsley FC tv Port Vale - Barnsley FC
16:00 Colchester Utd (22.)
0 : 0
(05.) Bradford City tv Colchester Utd - Bradford City
16:00 Doncaster Rovers FC (18.)
3 : 2
(03.) Chesterfield tv Doncaster Rovers FC - Chesterfield
16:00 Yeovil Town (17.)
1 : 0
(02.) Peterborough tv Yeovil Town - Peterborough
16:00 Scunthorpe Utd (21.)
1 : 2
(19.) Leyton Orient tv Scunthorpe Utd - Leyton Orient
16:00 Notts County (16.)
0 : 0
(13.) Oldham Athletic tv Notts County - Oldham Athletic
16:00 Rochdale AFC (11.)
1 : 0
(09.) Coventry City tv Rochdale AFC - Coventry City
16:00 Fleetwood Town (08.)
3 : 3
(01.) Bristol City tv Fleetwood Town - Bristol City
Anglia - Second Division
 
16:00 Portsmouth (09.)
1 : 1
(03.) Wycombe Wanderers tv Portsmouth - Wycombe Wanderers
16:00 Plymouth Argyle (13.)
2 : 0
(21.) Hartlepool Utd tv Plymouth Argyle - Hartlepool Utd
16:00 Tranmere Rovers FC (15.)
1 : 2
(23.) Exeter City tv Tranmere Rovers FC - Exeter City
16:00 Mansfield (10.)
3 : 2
(24.) Carlisle Utd tv Mansfield - Carlisle Utd
16:00 Northampton (05.)
4 : 5
(20.) Accrington Stanley tv Northampton - Accrington Stanley
16:00 Oxford United (22.)
0 : 0
(14.) Stevenage FC tv Oxford United - Stevenage FC
16:00 Cheltenham (08.)
1 : 1
(19.) Dagenham & Redbridge tv Cheltenham - Dagenham & Redbridge
16:00 Bury FC (02.)
3 : 1
(01.) Burton Albion tv Bury FC - Burton Albion
16:00 Shrewsbury (06.)
0 : 0
(17.) Newport County  Red Card  tv Shrewsbury - Newport County
16:00  Red Card  Cambridge Utd
0 : 1
Luton Town tv Cambridge Utd - Luton Town
16:00 York City (16.)
2 : 3
(07.) Southend Utd tv York City - Southend Utd
16:00 AFC Wimbledon (12.)
1 : 0
(04.) Morecambe FC tv AFC Wimbledon - Morecambe FC
Anglia - Conference
 
16:00 Torquay Utd (02.)
2 : 0
(22.) Dover Athletic tv Torquay Utd - Dover Athletic
16:00 Bristol Rovers FC (10.)
2 : 0
(03.) Woking FC tv Bristol Rovers FC - Woking FC
16:00 Macclesfield (09.)
3 : 0
(20.) Southport tv Macclesfield - Southport
16:00 Barnet FC (01.)
5 : 0
(19.) Altrincham tv Barnet FC - Altrincham
16:00 Kidderminster (08.)
0 : 1
(13.) Grimsby Town tv Kidderminster - Grimsby Town
16:00 Aldershot Town (15.)
1 : 0
(14.) Lincoln City tv Aldershot Town - Lincoln City
16:00 Halifax (04.)
5 : 0
(24.) AFC Telford Utd tv Halifax - AFC Telford Utd
16:00 Welling United FC (18.)
1 : 1
(05.) Gateshead tv Welling United FC - Gateshead
16:00 Alfreton Town (23.)
1 : 0
(21.) Nuneaton tv Alfreton Town - Nuneaton
16:00 Eastleigh (11.)
1 : 0
(07.) Braintree Town tv Eastleigh - Braintree Town
16:00 Dartford (17.)
1 : 2
(12.) Forest Green tv Dartford - Forest Green
Anglia - Conference North
 
16:00 Boston United
2 : 0
Gloucester tv Boston United - Gloucester
16:00 Tamworth
1 : 1
Colwyn Bay tv Tamworth - Colwyn Bay
16:00 Gainsborough
2 : 1
Stalybridge tv Gainsborough - Stalybridge
16:00 Solihull Moors
2 : 2
Stockport County tv Solihull Moors - Stockport County
16:00 Leamington
1 : 3
Harrogate Town tv Leamington - Harrogate Town
16:00 Hyde FC
5 : 1
Lowestoft Town tv Hyde FC - Lowestoft Town
16:00 Guiseley AFC
4 : 0
Oxford City tv Guiseley AFC - Oxford City
16:00 Bradford PA
0 : 0
Brackley Town tv Bradford PA - Brackley Town
16:00 North Ferriby Utd
2 : 2
Barrow AFC tv North Ferriby Utd - Barrow AFC
16:00 Chorley FC
2 : 0
Hednesford Town tv Chorley FC - Hednesford Town
16:00 AFC Fylde
4 : 0
Worcester City FC tv AFC Fylde - Worcester City FC
Anglia - Conference South
 
16:00 Ebbsfleet Utd
3 : 0
Sutton United tv Ebbsfleet Utd - Sutton United
16:00 Maidenhead Utd
0 : 2
Havant & Waterloo... tv Maidenhead Utd - Havant & Waterlooville
16:00 Chelmsford
3 : 2
Weston AFC tv Chelmsford - Weston AFC
16:00 Bishop's Stortford
3 : 1
Whitehawk FC tv Bishop's Stortford - Whitehawk FC
16:00 Bromley FC
0 : 3
Gosport Borough FC tv Bromley FC - Gosport Borough FC
16:00 Basingstoke
2 : 1
Boreham Wood FC tv Basingstoke - Boreham Wood FC
16:00 Bath City
2 : 0
Eastbourne tv Bath City - Eastbourne
16:00 Staines Town
1 : 2
Farnborough FC tv Staines Town - Farnborough FC
16:00 Hemel Hempstead
1 : 1
Hayes & Yeading tv Hemel Hempstead - Hayes & Yeading
16:00 Wealdstone FC
0 : 3
St Albans City tv Wealdstone FC - St Albans City
Anglia - Non League Premier Nord
 
16:00 Workington AFC
1 : 1
Frickley Athletic tv Workington AFC - Frickley Athletic
16:00 Stourbridge FC
0 : 1
Curzon Ashton tv Stourbridge FC - Curzon Ashton
16:00 Ashton United
1 : 0
Halesowen Town tv Ashton United - Halesowen Town
16:00 Buxton FC
5 : 1
Belper Town tv Buxton FC - Belper Town
16:00 United of Manchester
3 : 1
Grantham Town FC tv United of Manchester - Grantham Town FC
16:00 Ilkeston FC
2 : 4
Ramsbottom Utd tv Ilkeston FC - Ramsbottom Utd
16:00 Nantwich Town
3 : 1
Matlock Town tv Nantwich Town - Matlock Town
16:00 Whitby Town FC
2 : 2
Marine tv Whitby Town FC - Marine
16:00  Red Card  Witton Albion FC
0 : 5
Trafford FC tv Witton Albion FC - Trafford FC
16:00 Stamford AFC
1 : 1
Blyth Spartans tv Stamford AFC - Blyth Spartans
16:00 Rushall Olympic FC
3 : 1
King's Lynn tv Rushall Olympic FC - King's Lynn
16:00 Skelmersdale Utd
1 : 3
Barwell FC tv Skelmersdale Utd - Barwell FC
Anglia - Non League Premier Sued
 
16:00 Hereford Utd
2 : 1
Biggleswade Town tv Hereford Utd - Biggleswade Town
16:00 Burnham
2 : 2
Truro City tv Burnham - Truro City
16:00 Histon FC
3 : 0
Weymouth FC tv Histon FC - Weymouth FC
16:00 Dorchester Town
1 : 0
Hungerford Town tv Dorchester Town - Hungerford Town
16:00 Banbury United
1 : 1
St. Neots Town FC tv Banbury United - St. Neots Town FC
16:00 Corby Town
4 : 1
Paulton Rovers tv Corby Town - Paulton Rovers
16:00 Hitchin Town
4 : 0
Redditch United FC  Red Card  tv Hitchin Town - Redditch United FC
16:00 Cirencester Town
2 : 2
Chesham United tv Cirencester Town - Chesham United
16:00 Slough Town FC
4 : 1
Bideford AFC tv Slough Town FC - Bideford AFC
16:00 Dunstable Town
5 : 1
Chippenham tv Dunstable Town - Chippenham
16:00 Poole Town
3 : 1
Arlesey Town tv Poole Town - Arlesey Town
16:00 Frome Town
2 : 1
Cambridge City tv Frome Town - Cambridge City
Anglia - Non League Premier Isthmian
 
16:00 Grays Athletic
0 : 1
Bognor Regis Town FC tv Grays Athletic - Bognor Regis Town FC
16:00 Leatherhead
0 : 2
Enfield Town FC tv Leatherhead - Enfield Town FC
16:00 Lewes FC
0 : 2
Maidstone United tv Lewes FC - Maidstone United
16:00 Billericay (07.)
2 : 3
(05.) Wingate & Finchle... tv Billericay - Wingate & Finchley FC
16:00 Hampton & Richmond
2 : 1
East Thurrock Utd tv Hampton & Richmond - East Thurrock Utd
16:00 Tonbridge Angels (10.)
3 : 3
(03.) Hendon FC tv Tonbridge Angels - Hendon FC
16:00 Margate FC (02.)
4 : 2
(13.) Canvey Island tv Margate FC - Canvey Island
16:00 Harrow Borough (18.)
2 : 0
(06.) Leiston FC tv Harrow Borough - Leiston FC
16:00 Metropolitan Police (14.)
4 : 1
(17.) Bury Town tv Metropolitan Police - Bury Town
16:00 Dulwich Hamlet
2 : 0
AFC Hornchurch tv Dulwich Hamlet - AFC Hornchurch
Anulat Witham Town
- : -
Kingstonian FC tv Witham Town - Kingstonian FC
16:00 Peacehaven
1 : 1
VCD Athletic tv Peacehaven - VCD Athletic
Spania - Segunda División
 
16:00 Recreativo de Huelva (06.)
0 : 0
(14.) CD Lugo  Red Card  tv Recreativo de Huelva - CD Lugo
18:00 Barcelona B (04.)
0 : 1
(16.) UE Llagostera tv Barcelona B - UE Llagostera
18:00 CD Mirandés (15.)
0 : 2
(07.) Sporting Gijon tv CD Mirandés - Sporting Gijon
18:15 Real Zaragoza (19.)
1 : 0
(10.) Deportivo Alavés tv Real Zaragoza - Deportivo Alavés
20:00 UD Las Palmas (01.)
4 : 1
(08.) AD Alcorcón tv UD Las Palmas - AD Alcorcón
20:00  Red Card  CE Sabadell (21.)
1 : 0
(03.) SD Ponferradina  Red Card  tv CE Sabadell - SD Ponferradina
Spania - Segunda B Group 1
 
18:00 Atlético Astorga
2 : 2
Marino de Luanco tv Atlético Astorga - Marino de Luanco
19:00 Real Murcia CF
1 : 0
CD Lealtad tv Real Murcia CF - CD Lealtad
20:00  Red Card  SD Compostela
0 : 1
UD Logrones tv SD Compostela - UD Logrones
Spania - Segunda B Group 2
 
16:00 Bilbao Athletic
1 : 0
Real Madrid Castilla tv Bilbao Athletic - Real Madrid Castilla
Spania - Segunda B Group 3
 
18:00 Huracán Valencia (09.)
0 : 2
(03.) Lleida Esportiu tv Huracán Valencia - Lleida Esportiu
18:00 Elche Ilicitano
0 : 0
Valencia Mestalla tv Elche Ilicitano - Valencia Mestalla
18:30 Villarreal B (20.)
2 : 0
(01.) Deportiu Espanyol II tv Villarreal B - Deportiu Espanyol II
Spania - Segunda B Group 4
 
19:00  Red Card  Lucena CF (15.)
3 : 1
(18.) Polideportivo Cac...  Red Card  tv Lucena CF - Polideportivo Cacereño
19:30 CD El Palo
4 : 0
CD San Roque Cádiz tv CD El Palo - CD San Roque Cádiz
21:00 Cádiz CF
1 : 1
Granada CF B tv Cádiz CF - Granada CF B
Italia - Serie B
 
15:00 Bologna FC (10.)
0 : 2
(21.) FC Crotone tv Bologna FC - FC Crotone
15:00 AS Bari
2 : 0
Livorno Calcio  Red Card  tv AS Bari - Livorno Calcio
15:00 Calcio Catania (19.)
0 : 0
(14.) Modena FC tv Calcio Catania - Modena FC
15:00 Brescia Calcio (17.)
0 : 0
(03.) Ternana Calcio  Red Card  tv Brescia Calcio - Ternana Calcio
15:00 AS Cittadella (09.)
3 : 2
(18.) Pescara Calcio tv AS Cittadella - Pescara Calcio
15:00 Virtus Lanciano (06.)
1 : 5
(12.) Frosinone Calcio tv Virtus Lanciano - Frosinone Calcio
15:00 FC Pro Vercelli (16.)
4 : 0
(15.) AS Varese  Red Card  tv FC Pro Vercelli - AS Varese
15:00 Latina Calcio (08.)
1 : 2
(13.) AS Avellino tv Latina Calcio - AS Avellino
15:00 Perugia Calcio (01.)
2 : 2
(20.) Vicenza Calcio tv Perugia Calcio - Vicenza Calcio
Italia - Lega Pro 1a Divisione LP1
 
14:30 Pordenone Calcio
0 : 0
AS Giana Erminio tv Pordenone Calcio - AS Giana Erminio
14:30 Teramo Calcio (02.)
2 : 1
(19.) Gubbio tv Teramo Calcio - Gubbio
14:30 Cosenza Calcio
1 : 2
Lupa Roma FC tv Cosenza Calcio - Lupa Roma FC
15:00 Bassano Virtus (04.)
2 : 0
(20.) Albinoleffe tv Bassano Virtus - Albinoleffe
15:00 Ancona
4 : 0
Pro Piacenza  Red Card  tv Ancona - Pro Piacenza
15:00 Paganese Calcio 1926
0 : 2
Casertana tv Paganese Calcio 1926 - Casertana
15:00 Vigor Lamezia
0 : 1
US Salernitana 1919 tv Vigor Lamezia - US Salernitana 1919
16:00 Aurora Pro Patria... (16.)
2 : 2
(13.) Novara Calcio tv Aurora Pro Patria 1919 - Novara Calcio
16:00 Lucchese Libertas
1 : 0
US Pontedera 1912  Red Card  tv Lucchese Libertas - US Pontedera 1912
16:00  Red Card  ACR Messina
0 : 5
Matera Calcio tv ACR Messina - Matera Calcio
17:00 US Arezzo
2 : 0
AC Lumezzane  Red Card  tv US Arezzo - AC Lumezzane
17:00 AC Pisa (01.)
0 : 0
(06.) AC Reggiana 1919 tv AC Pisa - AC Reggiana 1919
17:00 AS Melfi
2 : 4
Catanzaro Calcio ... tv AS Melfi - Catanzaro Calcio 2011
19:30 US Cremonese (12.)
3 : 2
(08.) Südtirol-Alto Adige  Red Card  tv US Cremonese - Südtirol-Alto Adige
Italia - Junior League
 
11:00  Red Card  Genoa Youth
0 : 1
Fiorentina Youth tv Genoa Youth - Fiorentina Youth
11:00 Latina Calcio Youth
2 : 0
Empoli Youth tv Latina Calcio Youth - Empoli Youth
Franţa - Deuxieme Division
 
14:00 Le Havre AC (12.)
3 : 2
(02.) Troyes Champagne tv Le Havre AC - Troyes Champagne
Austria - Tipp3 Bundesliga
 
16:00 SK Rapid Wien (03.)
3 : 0
(01.) Wolfsberger Athle... tv SK Rapid Wien - Wolfsberger Athletik Club
18:30 SV Ried (10.)
0 : 1
(07.) Sturm Graz tv SV Ried - Sturm Graz
18:30  Red Card  Admira (04.)
0 : 0
(06.) Grodig tv Admira - Grodig
18:30 SC Rheindorf Altach (05.)
2 : 0
(09.) SC Wiener Neustadt  Red Card  tv SC Rheindorf Altach - SC Wiener Neustadt
Elveţia - Swiss Cup
 
17:00 FC Tägerwilen
3 : 9
FC Lugano tv FC Tägerwilen - FC Lugano
17:00 FC Münsingen
1 : 0
FC Locarno tv FC Münsingen - FC Locarno
17:30 FC Biel-Bienne
0 : 1
FC Sion tv FC Biel-Bienne - FC Sion
17:30 FC Schaffhausen
3 : 5
FC Luzern tv FC Schaffhausen - FC Luzern
17:30 FC Chiasso
0 : 1
FC Aarau tv FC Chiasso - FC Aarau
17:30 SC Buochs
1 : 0
BSC Young Boys tv SC Buochs - BSC Young Boys
18:00 FC Henau
2 : 3
FC Wil 1900 tv FC Henau - FC Wil 1900
19:30 FC Hergiswil
1 : 3
FC Schötz tv FC Hergiswil - FC Schötz
Scoţia - Diviziei 1
 
16:00 Aberdeen FC
3 : 0
Ross County tv Aberdeen FC - Ross County
16:00 Inverness CT
2 : 1
St. Johnstone tv Inverness CT - St. Johnstone
16:00 Hamilton Academical
0 : 0
Kilmarnock FC tv Hamilton Academical - Kilmarnock FC
Scoţia - Divizia 2
 
16:00 Hearts FC
5 : 1
Cowdenbeath tv Hearts FC - Cowdenbeath
16:00 Livingston FC (05.)
0 : 1
(03.) Raith Rovers FC tv Livingston FC - Raith Rovers FC
16:00 Falkirk FC (08.)
1 : 1
(09.) Dumbarton FC tv Falkirk FC - Dumbarton FC
16:00 Queen of the South (04.)
1 : 0
(06.) Hibernian SCO tv Queen of the South - Hibernian SCO
16:00 Alloa Athletic (07.)
1 : 1
(08.) Rangers FC tv Alloa Athletic - Rangers FC
Scoţia - Divizia treia
 
16:00  Red Card  Brechin City
2 : 4
Ayr United tv Brechin City - Ayr United
16:00 Airdrie United
3 : 3
Stranraer FC tv Airdrie United - Stranraer FC
16:00 Greenock Morton
2 : 1
Dunfermline tv Greenock Morton - Dunfermline
16:00 Stirling Albion
2 : 2
Forfar Athletic tv Stirling Albion - Forfar Athletic
16:00 Peterhead FC
1 : 0
Stenhousemuir FC tv Peterhead FC - Stenhousemuir FC
Scoţia - 4.Liga
 
16:00  Red Card  Clyde FC (09.)
2 : 5
(02.) Arbroath FC tv Clyde FC - Arbroath FC
16:00 Berwick Rangers
1 : 1
Albion Rovers FC tv Berwick Rangers - Albion Rovers FC
16:00 East Fife (06.)
2 : 2
(07.) Queen's Park FC tv East Fife - Queen's Park FC
16:00 Elgin City (04.)
0 : 1
(05.) Montrose FC tv Elgin City - Montrose FC
16:00 East Stirlingshire (08.)
0 : 1
(10.) Annan Athletic tv East Stirlingshire - Annan Athletic
Scoţia - FA Cup
 
16:00 Linlithgow Rose
2 : 1
Fraserburgh FC  Red Card  tv Linlithgow Rose - Fraserburgh FC
Ţǎrile de Jos - Eredivisie
 
18:30  Red Card  Excelsior Rott (10.)
1 : 1
(16.) FC Dordrecht tv Excelsior Rott - FC Dordrecht
19:45 ADO Den Haag (13.)
1 : 1
(15.) Go Ahead Eagles tv ADO Den Haag - Go Ahead Eagles
20:45 Vitesse Arnhem (17.)
1 : 1
(04.) SC Heerenveen tv Vitesse Arnhem - SC Heerenveen
Ţǎrile de Jos - Eerste Divisie
 
16:30 Roda JC
1 : 0
Jong Ajax tv Roda JC - Jong Ajax
19:45 RKC Waalwijk (19.)
1 : 3
(04.) FC Volendam tv RKC Waalwijk - FC Volendam
19:45  Red Card  NEC Nijmegen (01.)
4 : 0
(10.) FC Emmen tv NEC Nijmegen - FC Emmen
Turcia - TFF 1.Lig
 
16:00 Osmanlispor FK
3 : 1
Karşıyaka SK  Red Card  tv Osmanlispor FK - Karşıyaka SK
17:00 Bucaspor
1 : 1
Giresunspor tv Bucaspor - Giresunspor
18:00 Samsunspor
3 : 2
Boluspor tv Samsunspor - Boluspor
18:00 Orduspor
1 : 4
Antalyaspor tv Orduspor - Antalyaspor
18:00 Altınordu SK
1 : 1
Denizlispor tv Altınordu SK - Denizlispor
Turcia - TFF 2.Lig
 
14:30 Ofspor
3 : 1
Aydinspor tv Ofspor - Aydinspor
14:30 Diskispor Diyarbakir
4 : 1
Bandirmaspor tv Diskispor Diyarbakir - Bandirmaspor
14:30 Gumushanespor
1 : 1
Inegolspor tv Gumushanespor - Inegolspor
14:30 Düzyurtspor
1 : 1
Tepecik BS tv Düzyurtspor - Tepecik BS
15:00 Keciorengucu
1 : 2
Fatih Karagümrüks...  Red Card  tv Keciorengucu - Fatih Karagümrükspor AŞ
15:00 Tokatspor
1 : 3
Yeni Malatyaspor tv Tokatspor - Yeni Malatyaspor
15:00  Red Card  Bugsaş Spor
2 : 0
Körfez Belediyespor tv Bugsaş Spor - Körfez Belediyespor
15:30 Turgutluspor
0 : 0
Umraniyespor tv Turgutluspor - Umraniyespor
15:30  Red Card  Kartalspor
2 : 3
Tarsus İdman Yurdu tv Kartalspor - Tarsus İdman Yurdu
15:30 Yeni Menemen Bld.
1 : 3
Pendikspor tv Yeni Menemen Bld. - Pendikspor
15:30 TKI Tavsanli Liny...
0 : 0
Fethiyespor tv TKI Tavsanli Linyitspor - Fethiyespor
15:30 Bayrampaşaspor
1 : 1
Iskenderun DC tv Bayrampaşaspor - Iskenderun DC
15:30 Nazilli Belediyespor
2 : 1
Kizilcahamamspor tv Nazilli Belediyespor - Kizilcahamamspor
15:30 Kırklarelispor
0 : 1
Kahramanmaraşspor tv Kırklarelispor - Kahramanmaraşspor
18:00  Red Card  Konya Şekerspor
1 : 3
Hacettepe SK  Red Card  tv Konya Şekerspor - Hacettepe SK
18:00 MKE Ankaragücü
0 : 0
Hatayspor tv MKE Ankaragücü - Hatayspor
18:00 Göztepe Izmir
0 : 0
Sariyer GK tv Göztepe Izmir - Sariyer GK
Turcia - TFF 3.Lig
 
14:30  Red Card  Trabzon Yalıspor
0 : 4
Nilufer BS tv Trabzon Yalıspor - Nilufer BS
14:30 Arsinspor
2 : 0
Cankiri BS tv Arsinspor - Cankiri BS
14:30 Erzurum BB
1 : 1
FBM Yasamspor tv Erzurum BB - FBM Yasamspor
14:30 Bayburt Ozel Idare
2 : 2
Sakaryaspor tv Bayburt Ozel Idare - Sakaryaspor
15:00  Red Card  Kirikhanspor
1 : 1
Batman Petrolspor  Red Card  tv Kirikhanspor - Batman Petrolspor
15:00 Adliyespor
3 : 1
Tuzlaspor tv Adliyespor - Tuzlaspor
15:00 68 Yeni Aksarayspor
2 : 4
Derince Belediyespor tv 68 Yeni Aksarayspor - Derince Belediyespor
15:00 Erzin Belediyespor
0 : 0
Beylerbeyi SK tv Erzin Belediyespor - Beylerbeyi SK
15:30 İstanbulspor AŞ
3 : 0
Beypazarı Şekerspor tv İstanbulspor AŞ - Beypazarı Şekerspor
15:30  Red Card  Darıca G'birliği
1 : 0
Kızılcabölükspor  Red Card  tv Darıca G'birliği - Kızılcabölükspor
15:30 Manavgat Evrenseki
3 : 0
Bozuyukspor tv Manavgat Evrenseki - Bozuyukspor
15:30 Nigde Belediyespor
3 : 0
Catalcaspor  Red Card  tv Nigde Belediyespor - Catalcaspor
15:30 Zonguldak Kömürspor
0 : 0
Corum Bld.  Red Card  tv Zonguldak Kömürspor - Corum Bld.
15:30 Denizli Bld SK
0 : 2
Ç.Dardanelspor tv Denizli Bld SK - Ç.Dardanelspor
15:30  Red Card  Maltepespor
1 : 0
Refahiye Spor Kulübü  Red Card  tv Maltepespor - Refahiye Spor Kulübü
15:30 Golcukspor
0 : 1
Yeni Diyarbakirspor tv Golcukspor - Yeni Diyarbakirspor
15:30 Oyak-Renault GSD
1 : 2
Eyupspor tv Oyak-Renault GSD - Eyupspor
15:30 Sancaktepespor
1 : 1
Tekirova Belediye... tv Sancaktepespor - Tekirova Belediyespor
15:30 Cine Madranspor
1 : 2
Payas BS 1975 tv Cine Madranspor - Payas BS 1975
15:30 Halide Edip Adivar
0 : 0
Sivas 4 Eylül BS tv Halide Edip Adivar - Sivas 4 Eylül BS
15:30 Gungoren Bld.
1 : 0
Belediye Vanspor tv Gungoren Bld. - Belediye Vanspor
15:30 Anadolu üsküdar 1908
1 : 0
Ayvalıkgücü BS tv Anadolu üsküdar 1908 - Ayvalıkgücü BS
15:30 Orhangazispor
0 : 3
Etimesgut BS tv Orhangazispor - Etimesgut BS
15:30 Ankara Demirspor
2 : 1
Yeni Sandikli tv Ankara Demirspor - Yeni Sandikli
15:30 Silivrispor
1 : 0
Kayseri Şekerspor tv Silivrispor - Kayseri Şekerspor
16:00  Red Card  Tire 1922
2 : 0
Gaziosmanpaşaspor tv Tire 1922 - Gaziosmanpaşaspor
19:00 Kahramanmaraş
1 : 0
Bergama Belediyespor tv Kahramanmaraş - Bergama Belediyespor
Turcia - Junior League
 
13:00 K. Erciyesspor Youth
2 : 0
Akhisar Bld. Youth tv K. Erciyesspor Youth - Akhisar Bld. Youth
15:00 Mersin İ.Y. Youth
0 : 3
Rizespor Youth tv Mersin İ.Y. Youth - Rizespor Youth
15:00 Balikesirspor Youth
0 : 1
Galatasaray Youth tv Balikesirspor Youth - Galatasaray Youth
15:00 Osmanlispor Youth
5 : 1
Karsiyaka Youth tv Osmanlispor Youth - Karsiyaka Youth
15:00 Bucaspor Youth
4 : 0
Giresunspor Youth tv Bucaspor Youth - Giresunspor Youth
15:00 Orduspor Youth
1 : 0
Antalyaspor Youth tv Orduspor Youth - Antalyaspor Youth
Anulat Samsunspor Youth
- : -
Boluspor Youth tv Samsunspor Youth - Boluspor Youth
15:00 Altınordu SK Youth
1 : 0
Denizlispor Youth tv Altınordu SK Youth - Denizlispor Youth
Belgia - Jupiler Pro League
 
18:00 Mouscron-Peruwelz (04.)
1 : 2
(12.) KRC Genk tv Mouscron-Peruwelz - KRC Genk
20:00 RSC Anderlecht (01.)
3 : 2
(10.) Cercle Brugge tv RSC Anderlecht - Cercle Brugge
20:00 KVC Westerlo (07.)
6 : 1
(16.) Lierse SK tv KVC Westerlo - Lierse SK
20:00 KV Oostende (03.)
1 : 3
(02.) KAA Gent  Red Card  tv KV Oostende - KAA Gent
Belgia - Exqi League
 
19:30 Dessel Sport (15.)
1 : 1
(03.) Sint-Truidense VV  Red Card  tv Dessel Sport - Sint-Truidense VV
20:00  Red Card  Royal Antwerp FC (11.)
1 : 2
(07.) Eupen tv Royal Antwerp FC - Eupen
20:00 OH Leuven (01.)
0 : 2
(18.) Heist tv OH Leuven - Heist
20:00 Excelsior Virton
4 : 0
KV Woluwe-Zaventem tv Excelsior Virton - KV Woluwe-Zaventem
20:00 FC Seraing
3 : 2
V. Geel-Meerhout tv FC Seraing - V. Geel-Meerhout
Portugalia - Super Liga
 
17:00 FC Penafiel (18.)
2 : 0
(13.) Vitória Setúbal  Red Card  tv FC Penafiel - Vitória Setúbal
21:15 Nacional Madeira (02.)
1 : 1
(06.) Sporting Braga  Red Card  tv Nacional Madeira - Sporting Braga
Portugalia - Liga de Honra
 
17:15  Red Card  União da Madeira
2 : 3
SL Benfica II tv União da Madeira - SL Benfica II
Grecia - Super League
 
15:00 SKODA Xanthi (13.)
2 : 0
(14.) Levadiakos  Red Card  tv SKODA Xanthi - Levadiakos
17:15 OFI Creta (12.)
1 : 0
(05.) Atromitos tv OFI Creta - Atromitos
19:30 Olympiakos Pireus (03.)
3 : 0
(01.) Veroia tv Olympiakos Pireus - Veroia
Suedia - Allsvenskan
 
16:00 Brommapojkarna (16.)
1 : 5
(05.) BK Häcken tv Brommapojkarna - BK Häcken
16:00 Falkenbergs FF (14.)
1 : 3
(08.) örebro SK tv Falkenbergs FF - örebro SK
Suedia - Superettan
 
16:00 GAIS (12.)
2 : 1
(14.) Landskrona BoIS tv GAIS - Landskrona BoIS
16:00 Östersunds FK (05.)
0 : 0
(10.) Degerfors IF tv Östersunds FK - Degerfors IF
Suedia - Division 1 Nord
 
15:00  Red Card  Väsby United
2 : 1
Dalkurd FF tv Väsby United - Dalkurd FF
15:00 BK Forward
2 : 2
Huddinge IF  Red Card  tv BK Forward - Huddinge IF
15:00 IFK Luleå
0 : 0
Umea FC tv IFK Luleå - Umea FC
16:00 IK Frej
0 : 0
Valsta Syrianska tv IK Frej - Valsta Syrianska
Suedia - Division 1 Sued
 
15:00 Lunds BK
3 : 4
Qviding FIF tv Lunds BK - Qviding FIF
16:00 Kristianstads FF
1 : 2
Motala AIF tv Kristianstads FF - Motala AIF
16:00 Skövde AIK
3 : 0
Oskarshamns AIK  Red Card  tv Skövde AIK - Oskarshamns AIK
16:00 IS Halmia
0 : 0
Trelleborgs FF tv IS Halmia - Trelleborgs FF
Norvegia - Tippeligaen
 
15:30  Red Card  FK Bodo/Glimt (10.)
0 : 4
(05.) Stromsgodset IF tv FK Bodo/Glimt - Stromsgodset IF
18:00 Valerenga (06.)
0 : 2
(01.) Molde FK tv Valerenga - Molde FK
Danemarca - Superligaen
 
17:00 Hobro IK
1 : 1
Esbjerg fB tv Hobro IK - Esbjerg fB
Danemarca - 1. Division
 
15:00 Brønshøj BK (12.)
1 : 1
(03.) AC Horsens tv Brønshøj BK - AC Horsens
Danemarca - 2. Division
 
13:00 Hellerup IK
2 : 0
Rishøj BK tv Hellerup IK - Rishøj BK
13:00 B1908 Amager
2 : 2
Hvidovre IF tv B1908 Amager - Hvidovre IF
13:00 Herlev IF
0 : 5
Lolland-FA tv Herlev IF - Lolland-FA
13:00  Red Card  Avedøre IF
1 : 3
BK Frem 1886 tv Avedøre IF - BK Frem 1886
15:00 Søllerød-Vedbæk
0 : 0
B93 København tv Søllerød-Vedbæk - B93 København
Danemarca - 2. Division West
 
13:00 IK Skovbakken
2 : 0
Næstved BK tv IK Skovbakken - Næstved BK
13:00 Kolding IF
1 : 5
BK Marienlyst tv Kolding IF - BK Marienlyst
14:00 Brabrand IF
3 : 0
Ringkøbing IF tv Brabrand IF - Ringkøbing IF
14:00 Middelfart G & BK
1 : 3
FC Sydvest 05 tv Middelfart G & BK - FC Sydvest 05
15:00 Blokhus FC
1 : 1
Kjellerup IF tv Blokhus FC - Kjellerup IF
15:00 Næsby BK
6 : 0
Kolding BK tv Næsby BK - Kolding BK
Finlanda - Ykkonen
 
15:00 HIFK Helsinki (04.)
2 : 1
(02.) FC Haka tv HIFK Helsinki - FC Haka
15:00 Tampereen Ilves
2 : 0
KooTeePee tv Tampereen Ilves - KooTeePee
15:00 AC Oulu (06.)
7 : 0
(10.) FC Viikingit  Red Card  tv AC Oulu - FC Viikingit
15:00  Red Card  FC Jazz
1 : 3
PK-35 Vantaa tv FC Jazz - PK-35 Vantaa
Bosnia - Premijer Liga
 
16:00 Sloboda Tuzla
1 : 2
Zeljeznicar Sarajevo tv Sloboda Tuzla - Zeljeznicar Sarajevo
16:00  Red Card  NK Travnik
1 : 0
Celik Zenica tv NK Travnik - Celik Zenica
16:00 Velez Mostar
2 : 0
FK Slavija tv Velez Mostar - FK Slavija
16:00 Zvijezda Gradacac
1 : 1
FK Radnik Bijeljina tv Zvijezda Gradacac - FK Radnik Bijeljina
16:00 Drina Zvornik
0 : 0
Vitez FIS  Red Card  tv Drina Zvornik - Vitez FIS
16:00 Mladost V. Obarska
0 : 2
Siroki Brijeg tv Mladost V. Obarska - Siroki Brijeg
17:00 FK Sarajevo
4 : 2
Olimpik Sarajevo tv FK Sarajevo - Olimpik Sarajevo
Cehia - Gambrinus Liga
 
17:00 FK Jablonec
0 : 0
D. Ceske Budejovice  Red Card  tv FK Jablonec - D. Ceske Budejovice
17:00 1. FC Brno (10.)
1 : 0
(12.) Slovan Liberec tv 1. FC Brno - Slovan Liberec
17:00 Vysocina Jihlava (15.)
0 : 1
(16.) Pribram tv Vysocina Jihlava - Pribram
17:00 Slovacko (06.)
5 : 1
(11.) Dukla Praha tv Slovacko - Dukla Praha
20:15 Bohemians 1905
2 : 0
Slavia Praha  Red Card  tv Bohemians 1905 - Slavia Praha
Cehia - Druha Liga
 
10:15 Fotbal Trinec (06.)
1 : 3
(07.) Sigma Olomouc tv Fotbal Trinec - Sigma Olomouc
10:15 Banik Sokolov (02.)
2 : 0
(12.) FK Varnsdorf  Red Card  tv Banik Sokolov - FK Varnsdorf
10:15 MFK Karvina (03.)
2 : 1
(04.) Tescoma Zlin tv MFK Karvina - Tescoma Zlin
16:30 Frydek-Mistek (13.)
1 : 0
(01.) Viktoria Zizkov tv Frydek-Mistek - Viktoria Zizkov
18:00 Opava (11.)
3 : 3
(08.) Sezimovo Usti tv Opava - Sezimovo Usti
Cehia - CFL D
 
10:15 Loko Vltavin
1 : 1
Admira Praha tv Loko Vltavin - Admira Praha
10:15 AFK Chrudim
2 : 0
FK Štěchovice tv AFK Chrudim - FK Štěchovice
16:30 FK Kraluv Dvur
3 : 2
TJ Sokol Zápy tv FK Kraluv Dvur - TJ Sokol Zápy
Cehia - MSFL
 
10:15 FK Prostějov
1 : 0
FK Slavia Orlová-... tv FK Prostějov - FK Slavia Orlová-Lutyně
16:00 HFK Olomouc
0 : 3
Sigma Olomouc B tv HFK Olomouc - Sigma Olomouc B
16:00 MSK Breclav
1 : 2
Sulko Zabreh tv MSK Breclav - Sulko Zabreh
16:00 MFK Vyskov
4 : 1
Slovacko B tv MFK Vyskov - Slovacko B
16:30 Hlucin
1 : 0
Spartak Hulin tv Hlucin - Spartak Hulin
Rusia - Premier Liga
 
10:00 FK Ufa (11.)
0 : 1
(13.) Ural Sv. tv FK Ufa - Ural Sv.
12:30 FK Rostov
0 : 5
Zenit St Petersburg tv FK Rostov - Zenit St Petersburg
15:00 Kuban Krasnodar
2 : 1
FK Rubin Kazan' tv Kuban Krasnodar - FK Rubin Kazan'
18:00 Spartak Moscow (02.)
1 : 1
(06.) Terek Groznyi tv Spartak Moscow - Terek Groznyi
Rusia - 1. Division
 
07:00 SKA-Energia (12.)
2 : 0
(11.) Baltika Kaliningrad tv SKA-Energia - Baltika Kaliningrad
08:00 Luch-Energiya (07.)
1 : 3
(14.) Volga N.Novgorod tv Luch-Energiya - Volga N.Novgorod
12:00 Tom Tomsk
1 : 1
Sibir Novosibirsk tv Tom Tomsk - Sibir Novosibirsk
13:00  Red Card  Metallurg-Yenisey (08.)
1 : 1
(03.) Gazovik Orenburg tv Metallurg-Yenisey - Gazovik Orenburg
13:00 FK Khimik Dzerzhinsk (16.)
0 : 0
(05.) Anzhi Makhachkala tv FK Khimik Dzerzhinsk - Anzhi Makhachkala
14:00 FK Petrotrest
0 : 1
FK Sakhalin Sakha... tv FK Petrotrest - FK Sakhalin Sakhalinsk
14:00 FK Tosno
1 : 0
FK Tyumen tv FK Tosno - FK Tyumen
15:00 Krylia Sovetov Sa... (04.)
1 : 1
(09.) FK Volgar Astrakhan tv Krylia Sovetov Samara - FK Volgar Astrakhan
15:00 FK Sokol Saratov (06.)
1 : 4
(10.) Shinnik Yaroslavl tv FK Sokol Saratov - Shinnik Yaroslavl
Rusia - Turnir Dublerov
 
08:00 FK Rostov Youth
1 : 0
Zenit Youth tv FK Rostov Youth - Zenit Youth
10:00  Red Card  CSKA Moscow Youth
1 : 1
Lokomotiv M. Youth tv CSKA Moscow Youth - Lokomotiv M. Youth
Slovacia - Corgon Liga
 
17:30 Dukla Banska Byst...
3 : 1
MFK Ružomberok tv Dukla Banska Bystrica - MFK Ružomberok
17:30 Zlate Moravce (09.)
0 : 1
(02.) AS Trencin tv Zlate Moravce - AS Trencin
17:30 FK Senica
1 : 1
Sport Podbrezova  Red Card  tv FK Senica - Sport Podbrezova
19:30 Spartak Myjava (08.)
0 : 2
(11.) MFK Kosice tv Spartak Myjava - MFK Kosice
20:00  Red Card  MSK Zilina (01.)
1 : 0
(06.) Spartak Trnava tv MSK Zilina - Spartak Trnava
Slovacia - Slovacia I. liga
 
15:00 MFK Rimavská Sobota
1 : 0
Liptovsky Mikulas tv MFK Rimavská Sobota - Liptovsky Mikulas
15:00 Lokomotiva Zvolen
0 : 0
Partizán Bardejov tv Lokomotiva Zvolen - Partizán Bardejov
15:00 FK Slovan Duslo Šaľa
5 : 1
SFM Senec tv FK Slovan Duslo Šaľa - SFM Senec
15:00 AFC Nove Mesto
1 : 1
MFK Dubnica tv AFC Nove Mesto - MFK Dubnica
19:00 FK Poprad
3 : 0
Dolny Kubin tv FK Poprad - Dolny Kubin
Irlanda - Premier League
 
20:45 Sligo Rovers FC (05.)
0 : 2
(09.) Drogheda Utd tv Sligo Rovers FC - Drogheda Utd
Irlanda - First Division
 
20:30 Longford Town
4 : 2
Cobh Ramblers tv Longford Town - Cobh Ramblers
20:45 Galway FC
3 : 0
Finn Harps tv Galway FC - Finn Harps
Irlanda de Nord - Premier League
 
16:00 Linfield Belfast (04.)
0 : 1
(02.) Glenavon Lurgan tv Linfield Belfast - Glenavon Lurgan
16:00 Portadown FC (01.)
3 : 0
(10.) Ballinamallard Un... tv Portadown FC - Ballinamallard United FC
16:00 Coleraine FC (09.)
1 : 2
(03.) Ballymena United tv Coleraine FC - Ballymena United
16:00 Institute FC (07.)
1 : 1
(08.) Glentoran Belfast tv Institute FC - Glentoran Belfast
16:00 Cliftonville Belfast (05.)
1 : 1
(11.) Dungannon Swifts tv Cliftonville Belfast - Dungannon Swifts
16:00 Warrenpoint Town
0 : 3
Crusaders Belfast tv Warrenpoint Town - Crusaders Belfast
Wales - Premier
 
15:30 Newtown AFC
4 : 1
Cefn Druids AFC tv Newtown AFC - Cefn Druids AFC
Ucraina - Vyscha Liga
 
13:00 Metalurg Don (08.)
3 : 0
(14.) Illichivets tv Metalurg Don - Illichivets
16:00 Metalurg Zap
0 : 3
Vorskla tv Metalurg Zap - Vorskla
Ucraina - Junior League
 
14:00 Hoverla Youth
1 : 0
Chernomorets Youth tv Hoverla Youth - Chernomorets Youth
Bulgaria - Diviziei 1
 
15:45 PFK Haskovo
1 : 4
Levski Sofia  Red Card  tv PFK Haskovo - Levski Sofia
16:00 Marek Dupnitsa
1 : 1
FK Botev Plovdiv tv Marek Dupnitsa - FK Botev Plovdiv
17:30 Lokomotiv Plovdiv (10.)
0 : 3
(03.) Beroe Stara Zagora tv Lokomotiv Plovdiv - Beroe Stara Zagora
18:00 CSKA Sofia (01.)
3 : 0
(06.) Lokomotiv Sofia tv CSKA Sofia - Lokomotiv Sofia
Ungaria - NB I
 
14:30 Nyiregyhaza
2 : 3
Gyori ETO FC tv Nyiregyhaza - Gyori ETO FC
16:30  Red Card  Diosgyori VTK (05.)
2 : 1
(07.) Budapest Honved tv Diosgyori VTK - Budapest Honved
18:30 MTK Budapest
2 : 0
Dunaújváros PASE tv MTK Budapest - Dunaújváros PASE
18:30  Red Card  Haladas
0 : 2
Videoton FC tv Haladas - Videoton FC
20:30 Puskás Akadémia
3 : 0
Lombard Papa tv Puskás Akadémia - Lombard Papa
Ungaria - NB II
 
19:00 Vasas SC (01.)
3 : 2
(10.) Bekescsaba Elore tv Vasas SC - Bekescsaba Elore
Ungaria - Junior League
 
10:00 Ferencvaros U21
1 : 1
Gyori ETO U21 tv Ferencvaros U21 - Gyori ETO U21
11:00 Honvéd-MFA U21
0 : 2
Diosgyori VTK U21 tv Honvéd-MFA U21 - Diosgyori VTK U21
13:00 Ujpest FC U21
3 : 1
Debrecen U21 tv Ujpest FC U21 - Debrecen U21
13:00 Felcsut U21
3 : 1
Pécsi FC U21 tv Felcsut U21 - Pécsi FC U21
13:00 Kecskemeti U21
0 : 1
Vasas U21 tv Kecskemeti U21 - Vasas U21
Polonia - Ekstraklasa
 
15:30 Piast Gliwice (12.)
4 : 2
(13.) Cracovia tv Piast Gliwice - Cracovia
18:00 Podbeskidzie (05.)
0 : 3
(04.) Gornik Zabrze tv Podbeskidzie - Gornik Zabrze
20:30 Lech Poznan (11.)
6 : 2
(16.) Zawisza Bydgoszcz  Red Card  tv Lech Poznan - Zawisza Bydgoszcz
Polonia - I Liga
 
14:45  Red Card  Miedz Legnica (11.)
0 : 1
(01.) Nieciecza KS tv Miedz Legnica - Nieciecza KS
15:30 Dolcan Zabki (06.)
0 : 0
(18.) Bytovia tv Dolcan Zabki - Bytovia
16:00 KS Widzew Łódź (15.)
1 : 1
(07.) Flota Swinoujscie tv KS Widzew Łódź - Flota Swinoujscie
16:30 GKS Tychy (14.)
0 : 1
(08.) Wisła Płock tv GKS Tychy - Wisła Płock
17:30  Red Card  Arka Gdynia (17.)
1 : 1
(10.) Chojniczanka tv Arka Gdynia - Chojniczanka
18:00 GKS Katowice (04.)
3 : 2
(16.) Pogon Siedlce  Red Card  tv GKS Katowice - Pogon Siedlce
Polonia - Mloda Ekstraklasa
 
11:00  Red Card  Ruch Ch. Youth
0 : 0
Arka Gdynia Youth tv Ruch Ch. Youth - Arka Gdynia Youth
12:00 LKS Lodz Youth
0 : 2
Jagiellonia Youth tv LKS Lodz Youth - Jagiellonia Youth
12:00 Pogon Szcz. Youth
2 : 2
Gornik Z. Youth tv Pogon Szcz. Youth - Gornik Z. Youth
13:00 Zaglebie L. Youth
1 : 4
Lech P. Youth tv Zaglebie L. Youth - Lech P. Youth
15:00 Stal Mielec Youth
1 : 1
Stomil Ol. Youth tv Stal Mielec Youth - Stomil Ol. Youth
Estonia - Meistriliiga D
 
12:00 Nomme Kalju (03.)
3 : 1
(06.) Paide Linnameeskond tv Nomme Kalju - Paide Linnameeskond
15:00 Lokomotiv Johvi
3 : 2
Trans Narva tv Lokomotiv Johvi - Trans Narva
18:00 JK Tammeka Tartu (08.)
2 : 4
(02.) Flora Tallinn  Red Card  tv JK Tammeka Tartu - Flora Tallinn
Slovenia - Prva Liga
 
16:00 FC Koper (06.)
1 : 2
(03.) NK Maribor  Red Card  tv FC Koper - NK Maribor
18:00 NK CM Celje (05.)
1 : 1
(07.) NK Rudar Velenje tv NK CM Celje - NK Rudar Velenje
20:05 NK Domzale (01.)
0 : 0
(02.) Olimpija Ljubljana tv NK Domzale - Olimpija Ljubljana
Croaţia - 1.HNL
 
16:00 Istra 1961
1 : 2
NK Zagreb tv Istra 1961 - NK Zagreb
19:00 RNK Split (07.)
1 : 1
(03.) Hajduk Split tv RNK Split - Hajduk Split
Mexic - Primera Division