Inapoi la Pagina principala  

Fotbal scoruri Ieri: Divizia A

Duminică, August 30, 2015 (Europe/Bucharest)
01.
Astra Ploiesti
20
09
02.
Dinamo Bucuresti
17
09
03.
Viitorul Constanta
16
09
04.
FCM Targu Mures
16
09
05.
Steaua Bucuresti
16
09
06.
Pandurii Targu Jiu
13
09
07.
ACSMU Poli Iasi
11
09
08.
Concordia Chiajna
09
09
09.
Concordia Chiajna
08
09
10.
ACS Poli Timişoara
08
09
11.
CFR Cluj
06
08
12.
FC Botosani
06
08
13.
FC Voluntari
04
09
14.
Petrolul Ploiesti
01
09
01.
Borussia Dortmund
09
03
02.
Bayern Munich
09
03
03.
VfL Wolfsburg
07
03
04.
Cologne
07
03
05.
FSV Mainz 05
06
03
06.
Bayer Leverkusen
06
03
07.
FC Ingolstadt
06
03
08.
Eintracht Frankfurt
04
03
09.
FC Schalke 04
04
03
10.
Hertha BSC Berlin
04
03
11.
SV Werder Bremen
04
03
12.
SV Darmstadt
03
03
13.
Hamburger SV
03
03
14.
TSG Hoffenheim
01
03
15.
FC Augsburg
01
03
16.
Hannover 96
01
03
17.
VfB Stuttgart
00
03
18.
Bor. Mönchengladbach
00
03



Meciuri sunt incarcate. Va rugam sa asteptati.

 Cautare si pentru a gasi echipa ta favorita

 

Echipe populare 

Bayern  Dortmund  Schalke  Hamburg 
Suntem incarca cele mai bune oferte de pariuri.
Ieri  Scoruri Astǎzi   Trǎi   Previzualizare   Maine      
Ieri
18:30
18:30
14Petrolul Ploiesti
: 1
Astra Ploiesti1
21:00
21:00
5Steaua Bucuresti
: 0
Viitorul Constanta3
16:30
16:30
1Borussia Dortmund
: 1
Hertha BSC Berlin10
18:30
18:30
11SV Werder Bremen
: 1
Bor. Mönchengladbach18
15:30
15:30
10Southampton
: 0
Norwich City14
18:00
18:00
4Swansea City
: 1
Manchester United5
19:30
19:30
2SD Eibar
: 0
Athletic Bilbao20
21:30
21:30
13Valencia CF
: 1
Deportivo La Coruña9
21:30
21:30
Sevilla FC
: 3
Atlético Madrid
23:30
23:30
19Getafe CF
: 2
Granada CF7
23:30
23:30
UD Las Palmas
: 0
Levante UD
19:00
19:00
7AS Roma
: 1
Juventus FC17
21:45
21:45
11Udinese Calcio
: 1
US Palermo5
21:45
21:45
8Atalanta Bergamo
: 0
Frosinone Calcio19
21:45
21:45
1ChievoVerona
: 0
Lazio Roma13
21:45
21:45
9Genoa CFC
: 0
Hellas Verona15
21:45
21:45
14SSC Napoli
: 2
Sampdoria Genoa6
21:45
21:45
2Torino FC
: 1
Fiorentina10
21:45
21:45
20Carpi FC
: 2
Inter Milan3
15:00
15:00
AS Saint-Étienne
: 1
SC Bastia
18:00
18:00
10Girondins Bordeaux
: 0
FC Nantes8
22:00
22:00
13AS Monaco
: 3
Paris Saint-Germain1
18:30
18:30
Niger
: 0
Burkina Faso
16:00
16:00
ITAFC Pro Vercelli
: 1
AC PaviaITA
19:00
19:00
ITAVirtus Lanciano
: 0
Ascoli CalcioITA
19:00
19:00
Trabzonspor
: 2
Akhisar Bld.
19:00
19:00
11Eskisehirspor
: 1
Çaykur Rizespor7
21:15
21:15
1Fenerbahçe SK
: 1
Antalyaspor5
21:15
21:15
15Sivasspor
: 1
Osmanlispor FK9
14:30
14:30
9FSV Frankfurt
: 0
FC St. Pauli4
14:30
14:30
8Eintr. Braunschweig
: 0
Karlsruher SC12
14:30
14:30
101.FC Nuremberg
: 0
Fortuna Düsseldorf18
15:00
15:00
13VfR Aalen 1921
: 1
FC Hansa Rostock10
15:00
15:00
2FSV Mainz II
: 1
Sonnenhof Großaspach11
15:00
15:00
1Eintracht Norderstedt
: 1
VfV 06 Hildesheim17
15:00
15:00
8TSV Havelse
: 1
TSV Schilksee18
15:00
15:00
10VfB Lübeck
: 1
VfB Oldenburg 18972
15:00
15:00
11Hamburger SV II
: 1
Drochtersen/Assel15
14:00
14:00
8FC Schönberg
: 0
Meuselwitz13
14:00
14:00
4FC Oberlausitz
: 1
TSG Neustrelitz5
14:00
14:00
16Germania Halberstadt
: 2
FSV Optik Rathenow14
14:30
14:30
1FSV Zwickau
: 0
Luckenwalde18
14:30
14:30
2Berlin AK 07
: 0
VfB Auerbach11
14:30
14:30
15RB Leipzig II
: 3
Hertha BSC II10
14:30
14:30
9Berliner FC Dynamo
: 0
BFC Viktoria 188917
15:00
15:00
11SV Spielberg
: 1
Hessen Kassel1
15:00
15:00
10Hoffenheim II
: 3
Astoria Walldorf7
15:00
15:00
6Eintracht Trier
: 0
SpVgg Neckarelz15
15:00
15:00
14Rot-Weiß Oberhausen
: 0
Mönchengladbach II4
15:30
15:30
17FC Kray
: 1
Schalke II14
15:00
15:00
RW Erfurt II
: 0
VFC Plauen
15:00
15:00
SCHOTT Jena
: 1
Energie Cottbus II
15:00
15:00
RW Erfurt II
: 0
VFC Plauen
15:00
15:00
SCHOTT Jena
: 1
Energie Cottbus II
11:50
11:50
Viktoria Berlin U19
: 2
TSV Havelse U19
12:00
12:00
TSV 1860 U19
: 0
Bayern München U19
14:00
14:00
Greuther Fürth U19
: 4
VfB Stuttgart U19
19:30
19:30
3CA Osasuna
: 0
CD Mirandés18
19:30
19:30
2Deportivo Alavés
: 0
Real Oviedo CF19
21:30
21:30
Elche CF
: 1
Bilbao Athletic
21:30
21:30
20RC Deportivo Mallorca
: 0
SD Ponferradina8
21:30
21:30
9Real Valladolid
: 0
AD Alcorcón12
21:30
21:30
CD Tenerife
: 2
Gimnàstic Tarragona
13:00
13:00
7Polideportivo Cacereño
: 0
Pontevedra19
19:30
19:30
10Racing Ferrol
: 1
UD Logrones5
19:30
19:30
1Coruxo FC
: 1
Arandina CF14
20:00
20:00
11Racing Santander
: 1
Atlético Astorga18
20:00
20:00
3Burgos CF
: 0
Real Valladolid II17
13:00
13:00
3CF Fuenlabrada
: 0
CD Mensajero15
19:30
19:30
10La Roda CF
: 1
Club de Irún6
19:30
19:30
CF Talavera de la Reina
: 0
SD Amorebieta
20:00
20:00
2Barakaldo CF
: 0
UD Socuéllamos9
20:30
20:30
Rayo Majadahonda
: 2
Madrid Castilla
12:00
12:00
8UD Levante II
: 0
CD Llosetense17
19:30
19:30
11CF Badalona
: 2
UE Cornellà2
19:30
19:30
4Atlético Baleares
: 1
CD Eldense15
20:00
20:00
5CE Sabadell
: 0
Olímpic de Xàtiva18
20:00
20:00
3CF Reus Deportiu
: 1
Deportiu Espanyol II10
21:00
21:00
6CD Alcoyano
: 0
Hércules CF7
21:00
21:00
9Lleida Esportiu
: 0
CE L'Hospitalet20
20:30
20:30
17UD Almeria II
: 2
UCAM Murcia CF7
21:00
21:00
1La Hoya Lorca
: 0
Real Betis Sevilla II18
21:00
21:00
Mérida AD
: 0
Jumilla CF
21:30
21:30
20Linense
: 3
Recreativo de Huelva13
17:00
17:00
Paganese Calcio 1926
: 4
Akragas
17:00
17:00
ASD Martina Franca
: 3
Ischia Isolaverde
18:00
18:00
10AC Lumezzane
: 1
Pro Piacenza12
18:00
18:00
AC Pistoiese
: 0
Savona 1907 FBC
18:30
18:30
ASD Santarcangelo
: 0
Maceratese 1922
18:30
18:30
4Calcio Padova
: 1
Pordenone Calcio13
19:00
19:00
AC Siena
: 2
Lupa Roma FC
17:30
17:30
Sturm Graz
: 3
FC Salzburg
20:00
20:00
9Wolfsberger Athletik Club
: 2
SC Rheindorf Altach8
17:15
17:15
FC Admira II
: 4
ASK Ebreichsdorf
14:45
14:45
8FC Thun
: 2
FC Sion4
17:00
17:00
1FC Basel
: 1
FC Zürich10
17:00
17:00
2Grasshoppers
: 2
BSC Young Boys5
16:00
16:00
6FC Winterthur
: 2
FC Le Mont7
16:00
16:00
2FC Biel-Bienne
: 0
FC Schaffhausen5
14:30
14:30
Queen of the South
: 5
Rangers FC
13:30
13:30
1Ajax Amsterdam
: 0
ADO Den Haag10
15:30
15:30
14AZ Alkmaar
: 1
Roda JC4
15:30
15:30
7Vitesse Arnhem
: 1
SC Cambuur17
17:45
17:45
5PSV Eindhoven
: 1
Feyenoord3
15:30
15:30
3Go Ahead Eagles
: 2
Achilles '292
15:30
15:30
5Sparta Rotterdam
: 2
FC Den Bosch16
19:00
19:00
Kayseri Erciyesspor
: 2
Gaziantep B.B.
20:00
20:00
Denizlispor
: 4
Elazigspor
21:00
21:00
Sanliurfaspor
: 1
Göztepe Izmir
21:00
21:00
Adana Demirspor
: 0
Boluspor
21:00
21:00
Yeni Malatyaspor
: 1
Alanyaspor
16:30
16:30
Ofspor
: 0
Sakaryaspor
16:30
16:30
Yomraspor
: 0
Manisa BBSK
16:30
16:30
Iskenderun DC
: 1
Bayburt Ozel Idare
16:30
16:30
Oyak-Renault GSD
: 1
Düzyurtspor
16:30
16:30
Cizrespor
: 1
Nilufer BS
16:30
16:30
Yeni Diyarbakirspor
: 0
Payas BS 1975
16:30
16:30
Dersimspor
: 0
Refahiye Spor Kulübü
17:00
17:00
Zonguldak Kömürspor
: 0
Kızılcabölükspor
17:00
17:00
Kizilcahamamspor
: 1
Düzcespor
17:30
17:30
Gaziosmanpaşaspor
: 0
Sultanbeyli Bld.
17:30
17:30
Ayvalıkgücü BS
: 1
Orhangazispor
17:30
17:30
Tire 1922
: 1
Silivrispor
17:30
17:30
Turgutluspor
: 0
Arsinspor
17:30
17:30
Manavgat Evrenseki
: 1
Corum Bld.
17:30
17:30
Denizli Bld SK
: 1
Adliyespor
17:30
17:30
Darıca G'birliği
: 2
Nigde Belediyespor
17:30
17:30
Altay SK Izmir
: 1
Maltepespor
17:30
17:30
TKI Tavsanli Linyitspor
: 1
Kastamonuspor
17:30
17:30
Catalcaspor
: 0
Batman Petrolspor
17:30
17:30
Derince Belediyespor
: 0
Zara Belediyespor
17:30
17:30
Sancaktepespor
: 3
Tekirova Belediyespor
17:30
17:30
Beylerbeyi SK
: 0
Golcukspor
17:30
17:30
Yeni Sandikli
: 2
Bergama Belediyespor
17:30
17:30
Tekirdagspor
: 1
Kirikhanspor
20:00
20:00
Ç.Dardanelspor
: 0
Belediye Vanspor
20:30
20:30
Kahramanmaraş
: 2
Etimesgut BS
16:30
16:30
Gaziantep BB Youth
: 0
K. Erciyesspor Youth
16:30
16:30
Elazığspor Youth
: 2
Denizlispor Youth
16:30
16:30
Sivasspor Youth
: 2
Osmanlispor Youth
16:30
16:30
Trabzonspor Youth
: 0
Akhisar Bld. Youth
17:00
17:00
Eskişehirspor Youth
: 0
Rizespor Youth
17:00
17:00
Boluspor Youth
: 1
Adana Demir Youth
17:30
17:30
Fenerbahçe Youth
: 1
Antalyaspor Youth
17:30
17:30
Alanyaspor Youth
: 0
Yeni Malatya Youth
17:45
17:45
Göztepe Youth
: 0
Sanliurfaspor Youth
15:30
15:30
3Club Brugge
: 1
Standard Liege11
19:00
19:00
15KVC Westerlo
: 3
RSC Anderlecht1
21:00
21:00
14KSC Lokeren
: 2
KV Red Star Waasland8
16:00
16:00
15Union Saint-Gilloise
: 0
Dessel Sport16
16:00
16:00
14KVV Coxyde
: 2
Eupen1
18:00
18:00
12CD Tondela
: 0
Nacional Madeira4
19:00
19:00
5Sporting Braga
: 0
Boavista FC9
19:00
19:00
8Paços de Ferreira
: 1
FC Arouca3
21:15
21:15
18Académica Coimbra
: 3
Sporting Lisboa7
13:15
13:15
24UD Oliveirense
: 1
Sporting Braga II1
17:00
17:00
11Varzim SC
: 1
SL Benfica II10
18:00
18:00
19CD Feirense
: 1
Sporting Covilha21
18:00
18:00
8CD Mafra
: 2
SC Farense9
18:00
18:00
6Sporting CP II
: 1
Portimonense SC18
19:00
19:00
4Porto II
: 1
SC Freamunde23
19:00
19:00
16Vitória Guimarães II
: 0
SC Olhanense13
19:00
19:00
5GD Chaves
: 0
Leixões SC20
19:00
19:00
3Atletico CP
: 2
FC Penafiel14
19:00
19:00
17Gil Vicente FC
: 1
FC Famalicão2
19:00
19:00
Académico Viseu
: 2
Clube Oriental
19:15
19:15
1Panathinaikos
: 0
Kalloni FC16
19:15
19:15
Asteras Tripolis
: 2
Panetolikos
19:15
19:15
9Iraklis 1908 FC
: 1
Panionios10
21:30
21:30
4PAS Giannina
: 1
PAOK Salonica12
16:00
16:00
1IFK Goteborg
: 0
Gefle IF10
16:00
16:00
2AIK Fotboll
: 0
Åtvidabergs FF16
18:30
18:30
4IF Elfsborg
: 2
GIF Sundsvall9
18:30
18:30
7Helsingborgs IF
: 3
Malmo FF5
17:00
17:00
15Mjällby AIF
: 0
Östersunds FK2
18:00
18:00
Assyriska FF
: 0
GAIS
18:00
18:00
8Ljungskile SK
: 0
Syrianska FC5
17:00
17:00
Akropolis IF
: 1
Umea FC
18:00
18:00
IK Brage
: 2
BK Forward
18:00
18:00
Huddinge IF
: 3
Vasalunds IF
18:00
18:00
Motala AIF
: 2
Nyköpings BIS
17:00
17:00
FC Höllviken
: 0
Lunds BK
18:00
18:00
IK Oddevold
: 1
Landskrona BoIS
18:00
18:00
Trelleborgs FF
: 0
östers IF
16:30
16:30
Stabaek
: 2
Odd Grenland BK
16:30
16:30
Molde FK
: 2
Lillestrom SK
19:00
19:00
IK Start
: 3
FK Haugesund
19:00
19:00
FK Bodo/Glimt
: 1
Sarpsborg 08
19:00
19:00
Mjondalen IF
: 4
Stromsgodset IF
21:00
21:00
Tromso IL
: 1
Rosenborg BK
16:00
16:00
Strommen IF
: 3
SK Brann
19:00
19:00
IL Hodd
: 0
Bryne FK
19:00
19:00
Sogndal
: 1
Follo FK
19:00
19:00
14Åsane Fotball
: 1
FK Jerv7
19:00
19:00
Honefoss BK
: 2
Bærum SK
19:00
19:00
Fredrikstad FK
: 2
Sandnes Ulf
19:00
19:00
Nest-Sotra Fotball
: 2
Ranheim Fotball
19:00
19:00
2Kristiansund BK
: 1
Levanger FK12
14:30
14:30
AaB Aalborg
: 2
Randers FC
17:00
17:00
10FC Nordsjælland
: 2
Brøndby IF4
19:00
19:00
Odense BK
: 0
FC Kobenhavn
21:30
21:30
FC Midtjylland
: 0
Hobro IK
14:00
14:00
9FC Roskilde
: 2
Vejle BK4
15:00
15:00
Næstved BK
: 2
FC Fredericia
16:00
16:00
FC Hjørring
: 2
FC Vestsjælland
18:30
18:30
FC Lahti
: 0
KuPS Kuopio
18:30
18:30
9HIFK Helsinki
: 0
VPS Vaasa12
18:30
18:30
Seinajoen JK
: 0
IFK Mariehamn
18:30
18:30
Tampereen Ilves
: 0
HJK Helsinki
18:30
18:30
1PS Kemi Kings
: 1
FC Haka6
20:00
20:00
IBV Vestmannaeyjar
: 0
Keflavik IF
21:00
21:00
Fylkir FC
: 0
ÍA Akranes
21:00
21:00
Fjölnir
: 1
Stjarnan FC
21:00
21:00
KR Reykjavík
: 2
Valur Reykjavík
21:00
21:00
Breidablik UBK
: 0
Leiknir Reykjavik
21:00
21:00
FH Hafnarfjordur
: 0
Vikingur Reykjavik
18:00
18:00
8NK Travnik
: 0
FK Slavija5
18:00
18:00
4FK Sarajevo
: 0
FK Rudar Prijedor10
18:00
18:00
14Mladost Doboj Kakanj
: 1
Zeljeznicar Sarajevo9
20:00
20:00
3Siroki Brijeg
: 0
Velez Mostar16
18:00
18:00
SK Benátky n. Jiz.
: 4
Viktoria Zizkov
18:00
18:00
TJ Sokol Zápy
: 1
SK Benešov
11:15
11:15
Slovacko B
: 1
MSK Breclav
11:30
11:30
Viktoria Otrokovice
: 1
FK Prostějov
11:30
11:30
Tescoma Zlin B
: 2
MFK Vyskov
17:30
17:30
HFK Trebic
: 1
SK Lisen
11:15
11:15
SK Prevysov
: 5
FK Pardubice
18:00
18:00
Zenit Caslav
: 3
FK Slavoj Vyšehrad
18:00
18:00
FK Kolín
: 4
Usti nad Labem
18:00
18:00
FK Štěchovice
: 4
Teplice
13:30
13:30
Lokomotiv Moscow
: 1
FK Krasnodar
17:00
17:00
Mordovia Saransk
: 1
FK Rubin Kazan'
20:00
20:00
15Kuban Krasnodar
: 1
CSKA Moscow1
16:00
16:00
FK Tyumen
: 1
Zenit-2
17:00
17:00
FK Sokol Saratov
: 2
Spartak-2 Moscow
21:20
21:20
Spartak Trnava
: 0
MSK Zilina
11:30
11:30
Slovan Bratislava Youth
: 1
FK Slovan Duslo Šaľa
17:30
17:30
OFK Dunajska Luzna
: 0
Dukla Banska Bystrica
17:30
17:30
MFK Kosice
: 0
MFK Rimavská Sobota
17:30
17:30
FK Pohronie
: 1
Spartak Trnava II
17:30
17:30
Dolny Kubin
: 0
FC Lokomotíva Košice
17:00
17:00
11Warrenpoint Town
: 2
Cliftonville Belfast2
17:00
17:00
11PFK Aleksandriya
: 0
Chernomorets Od.14
19:30
19:30
9Dnipro
: 0
Karpaty Lviv6
19:30
19:30
Zorya Lugansk
: 0
Dynamo Kiev
17:30
17:30
7PFK Montana
: 0
Lokomotiv Plovdiv9
20:00
20:00
Levski Sofia
: 0
Pirin Blagoevgrad
20:00
20:00
11Videoton FC
: 0
Debrecen VSC8
16:30
16:30
16Gornik Zabrze
: 1
Cracovia2
16:30
16:30
11Nieciecza KS
: 1
Lech Poznan14
19:00
19:00
4Jagiellonia
: 1
KP Legia Warszawa3
18:00
18:00
1Chrobry Glogow
: 1
Olimpia Grudziadz16
19:00
19:00
14GKS Katowice
: 2
Miedz Legnica11
19:00
19:00
3Zaglebie Sosnowiec
: 1
Pogon Siedlce13
20:00
20:00
8Wisła Płock
: 0
GKS Belchatow5
21:00
21:00
2SKS Wigry Suwałki
: 2
OKS 1945 Olsztyn4
12:00
12:00
Slask Wr. Youth
: 3
Lechia Gd. Youth
13:00
13:00
Arka N.Sól Youth
: 3
FC Wrocław Ac. Youth
13:00
13:00
Ruch Ch. Youth
: 0
Pomologia Pr. Youth
16:00
16:00
TOP-54 BP Youth
: 1
GKS Belchatow Youth
14:00
14:00
JK Tallinna Kalev
: 2
FC Infonet II
16:30
16:30
Levadia II Tallinn
: 3
Vaprus Vändra
18:45
18:45
2Olimpija Ljubljana
: 0
NK Rudar Velenje9
20:00
20:00
7Inter Zapresic
: 2
Hajduk Split4
22:00
22:00
2HNK Rijeka
: 0
NK Osijek9
01:00
01:00
Cruz Azul
: 2
Club América
03:05
03:05
7Tigres UANL
: 1
Querétaro FC12
04:05
04:05
15Pachuca CF
: 1
Club Atlas16
04:30
04:30
10Monarcas Morelia
: 2
Club Tijuana11
05:00
05:00
13Dorados Sinaloa
: 0
Puebla FC5
20:00
20:00
6Deportivo Toluca
: 3
Club León1
01:00
01:00
Club Necaxa
: 1
Zacatepec
04:00
04:00
Atlante FC
: 0
Alebrijes de Oaxaca
04:00
04:00
FC Juárez
: 1
Murciélagos FC
02:07
02:07
Philadelphia Union
: 1
New England Revolution
04:07
04:07
3FC Dallas
: 0
Real Salt Lake10
04:07
04:07
Houston Dynamo
: 0
Vancouver Whitecaps
04:07
04:07
9Colorado Rapids
: 1
Sporting Kansas City4
04:20
04:20
Orlando City SC
: 1
Chicago Fire
00:00
00:00
Seattle Sounders
: 1
Portland Timbers