Fotbal Rezultate Live | Astǎzi: Europa Liga


Joi, August 16, 2018 (Europe/Bucharest)



Meciuri sunt incarcate. Va rugam sa asteptati.

17:00
FK Kairat Almaty
Kairat
KAZ
: -
Sigma Olomouc
Sigma Olomouc
CZE
Prima etapa
Sigma Olomouc
Sigma Olomouc
 CZE
FK Kairat Almaty
Kairat
KAZ  
18:00
Progrès Niedercorn
Progres Nied.
LUX
: -
FK Ufa
Ufa
RUS
Prima etapa
FK Ufa
Ufa
RUS
Progrès Niedercorn
Progres Nied.
LUX
18:30
AEK Larnaka
AEK Larnaka
CYP
: -
Sturm Graz
Sturm Graz
AUT
Prima etapa
Sturm Graz
Sturm Graz
 AUT
AEK Larnaka
AEK Larnaka
CYP
19:30
CS Univ Craiova
CS UnivCraiova
ROM
: -
RB Leipzig
RB Leipzig
GER
Prima etapa
RB Leipzig
RB Leipzig
GER
CS Univ Craiova
CS UnivCraiova
ROM
19:30
FC Kobenhavn
FC København
DEN
: -
CSKA Sofia
CSKA Sofia
BUL
Prima etapa
CSKA Sofia
CSKA Sofia
 BUL
FC Kobenhavn
FC København
DEN
20:00
Zenit St Petersburg
Zenit
RUS
: -
Dinamo Minsk
Dinamo Minsk
BLR
Prima etapa
Dinamo Minsk
Dinamo Minsk
BLR
Zenit St Petersburg
Zenit
RUS
20:00
Molde FK
Molde
NOR
: -
Hibernian SCO
Hibernian FC
SCO
Prima etapa
Hibernian SCO
Hibernian FC
SCO
: 0
Molde FK
Molde
NOR
20:00
REO Vilniaus FK
Vilnius
LTU
: -
Sevilla FC
Sevilla
ESP
Prima etapa
Sevilla FC
Sevilla
ESP
REO Vilniaus FK
Vilnius
LTU
20:30
FC Luzern
Luzern
SUI
: -
Olympiakos Pireus
Olympiakos
GRE
Prima etapa
Olympiakos Pireus
Olympiakos
GRE
FC Luzern
Luzern
SUI
20:30
Maccabi Tel Aviv
Maccabi T.Aviv
ISR
: -
Pyunik FC
Pyunik
ARM
Prima etapa
Pyunik FC
Pyunik
ARM
: 0
Maccabi Tel Aviv
Maccabi T.Aviv
ISR
20:45
LASK Linz
LASK Linz
AUT
: -
Besiktas JK
Besiktas
TUR
Prima etapa
Besiktas JK
Besiktas
TUR
LASK Linz
LASK Linz
AUT
20:45
Dinamo Brest
Dinamo Brest
BLR
: -
Apollon Limassol
Apollon L.
CYP
Prima etapa
Apollon Limassol
Apollon L.
CYP
Dinamo Brest
Dinamo Brest
BLR  
21:00
Atalanta Bergamo
Atalanta
ITA
: -
Hapoel Haifa
Hapoel Haifa
ISR
Prima etapa
Hapoel Haifa
Hapoel Haifa
ISR
Atalanta Bergamo
Atalanta
ITA
21:00
Brøndby IF
Brondby
DEN
: -
Spartak Zlatibor Voda
Spartak Z.Voda
SER
Prima etapa
Spartak Zlatibor Voda
Spartak Z.Voda
SER
Brøndby IF
Brondby
DEN
21:00
FC Basel
Basel
SUI
: -
Vitesse Arnhem
Vitesse
NED
Prima etapa
Vitesse Arnhem
Vitesse
NED
FC Basel
Basel
SUI
21:15
NK Maribor
Maribor
SLO
: -
Rangers FC
Rangers
SCO
Prima etapa
Rangers FC
Rangers
SCO
NK Maribor
Maribor
SLO
21:15
Lech Poznan
Lech Poznan
POL
: -
KRC Genk
Genk
BEL
Prima etapa
KRC Genk
Genk
BEL
Lech Poznan
Lech Poznan
POL
21:30
FK Partizan
Partizan
SER
: -
FC Nordsjælland
Nordsjaelland
DEN
Prima etapa
FC Nordsjælland
Nordsjaelland
DEN
FK Partizan
Partizan
SER
21:30
Feyenoord
Feyenoord
NED
: -
AS Trencin
Trencin
SWK
Prima etapa
AS Trencin
Trencin
SWK
Feyenoord
Feyenoord
NED
21:30
KAA Gent
KAA Gent
BEL
: -
Jagiellonia
Jagiellonia
POL
Prima etapa
Jagiellonia
Jagiellonia
POL
KAA Gent
KAA Gent
BEL
21:30
Steaua Bucuresti
Steaua
ROM
: -
Hajduk Split
Hajduk Split
CRO
Prima etapa
Hajduk Split
Hajduk Split
CRO
: 0
Steaua Bucuresti
Steaua
ROM
21:45
Girondins Bordeaux
Bordeaux
FRE
: -
Illichivets
Illichivets
UKR
Prima etapa
Illichivets
Illichivets
UKR
Girondins Bordeaux
Bordeaux
FRE
21:45
Burnley FC
Burnley
ENG
: -
Istanbul BB
İstanbul BB
TUR
Prima etapa
Istanbul BB
İstanbul BB
TUR
: 0
Burnley FC
Burnley
ENG
21:45
HNK Rijeka
Rijeka
CRO
: -
Sarpsborg 08
Sarpsborg 08
NOR
Prima etapa
Sarpsborg 08
Sarpsborg 08
NOR
HNK Rijeka
Rijeka
CRO
22:00
SK Rapid Wien
Rapid Wien
AUT
: -
Slovan Bratislava
Slovan Brat.
SWK
Prima etapa
Slovan Bratislava
Slovan Brat.
SWK
SK Rapid Wien
Rapid Wien
AUT
22:30
Sporting Braga
Braga
POR
: -
Zorya Lugansk
Zorya
UKR
Prima etapa
Zorya Lugansk
Zorya
UKR
Sporting Braga
Braga
POR
19:00
HJK Helsinki
HJK
FIN
: -
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljub.
SLO
Prima etapa
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljub.
 SLO
HJK Helsinki
HJK
FIN
20:00
Perparimi Kukesi
Perparimi Kukesi
ALB
: -
Torpedo Kutaisi
Torpedo Kut.
GEO
Prima etapa
Torpedo Kutaisi
Torpedo Kut.
GEO
Perparimi Kukesi
Perparimi Kukesi
ALB
20:00
CFR Cluj
CFR Cluj
ROM
: -
Alashkert FC
Alashkert
ARM
Prima etapa
Alashkert FC
Alashkert
ARM
CFR Cluj
CFR Cluj
ROM
20:00
FK Suduva
FK Suduva
LTU
: -
FK JPFS / Spartaks Jūrmala
Spartaks
LVA
Prima etapa
FK JPFS / Spartaks Jūrmala
Spartaks
LVA
FK Suduva
FK Suduva
LTU
20:00
APOEL FC
APOEL
CYP
: -
Hapoel Be'er Sheva
H. Be'er Sheva
ISR
Prima etapa
Hapoel Be'er Sheva
H. Be'er Sheva
ISR
APOEL FC
APOEL
CYP  
20:00
FC Midtjylland
Midtjylland
DEN
: -
The New Saints
TNS
WAL
Prima etapa
The New Saints
TNS
WAL
FC Midtjylland
Midtjylland
DEN
21:00
F91 Dudelange
Dudelange
LUX
: -
KP Legia Warszawa
Legia Warszawa
POL
Prima etapa
KP Legia Warszawa
Legia Warszawa
 POL
F91 Dudelange
Dudelange
LUX
21:00
HSK Zrinjski Mostar
Zrinjski
BIH
: -
Ludogorets
Ludogorets
BUL
Prima etapa
Ludogorets
Ludogorets
BUL
HSK Zrinjski Mostar
Zrinjski
BIH
21:45
Rosenborg BK
Rosenborg
NOR
: -
Cork City
Cork City
IRE
Prima etapa
Cork City
Cork City
IRE
Rosenborg BK
Rosenborg
NOR
22:00
Valur Reykjavík
Valur
ICE
: -
Sheriff Tiraspol
Sheriff
MDA
Prima etapa
Sheriff Tiraspol
Sheriff
MDA
Valur Reykjavík
Valur
ICE
20:00
Cristo Atlético
Cristo Atl.
ESP
: -
CD Salmantino
Salamanca II
ESP
De Alte Ligi
00
36
00
00
36
00
00
36
00
00
36
00
00
36
00
00
36
00
00
36
00
00
36
00
00
36
00
00
36
00
00
36
00
00
36
00
00
36
00
00
36
00
00
01
00
00
06
00
00
06
00
00
02
00
00
01
00
00
02
00
00
02
00
IPL
00
04
00
00
02
00
00
02
00
00
02
00
00
01
00
IPL
00
04
00
00
02
00
00
01
00
00
05
00
00
05
00
00
05
00
00
05
00
00
02
01
00
05
00
00
04
00
00
04
00
00
05
00
00
02
01



Bine ati venit la cel mai rapid serviciu livescore fotbal on-line. Toate rezultatele sunt actualizate automat la fiecare cateva secunde.

Alege echipa ta favorita, facand clic pe steaua de langa numele echipei.