Fotbal scoruri Miercuri: FA Cup


Duminică, 21, 2018 (Europe/Bucharest)



Meciuri sunt incarcate. Va rugam sa asteptati.

Mi 17/01
Mi
Wigan Athletic FC
Wigan
1
Bournemouth
Bournemouth
13
Mi 17/01
Mi
Swansea City
Swansea
20
Wolverhampton Wanderers
Wolverhampton Wanderers U18
1
Mi 17/01
Mi
Chelsea FC
Chelsea
 4
Norwich City
Norwich
13
Mi 17/01
Mi
En Avant Guingamp
Guingamp
7
Olympique Lyonnais
Lyon
2
Mi 17/01
Mi
FC Metz
Metz
20
AS Saint-Étienne
Saint-Étienne
14  
Mi 17/01
Mi
Toulouse FC
Toulouse
19
FC Nantes
Nantes
5
Mi 17/01
Mi
Angers SCO
Angers
15
Troyes Champagne
Troyes
18
Mi 17/01
Mi
Lille OSC
Lille
17
Stade Rennais FC
Rennes
9
Mi 17/01
Mi
Amiens SC
Amiens
16
Montpellier HSC
Montpellier
8
Mi 17/01
Mi
Paris Saint-Germain
PSG
1
Dijon FCO
Dijon
11
    Tabel Ligue 1
01.
(01.)
56
+52
67:15
18-02-01
21
02.
(02.)
47
+23
45:22
14-05-03
22
2:0
03.
(03.)
45
+28
49:21
13-06-02
21
04.
(04.)
43
+27
48:21
13-04-04
21
05.
(05.)
34
-02
19:21
10-04-08
22
0:1
06.
(06.)
31
+05
20:15
07-10-05
22
2:1
07.
(07.)
31
-03
27:30
09-04-09
22
1:0
08.
(08.)
31
-04
27:31
09-04-08
21
09.
(09.)
29
-05
24:29
08-05-09
22
1:3
10.
(10.)
27
-10
27:37
07-06-09
22
3:2
11.
(11.)
27
-10
14:24
08-03-11
22
0:2
12.
(12.)
26
-07
24:31
07-05-10
22
1:0
13.
(13.)
25
-04
20:24
07-04-11
22
3:1
14.
(14.)
25
-14
31:45
07-04-11
22
2:3
15.
(15.)
24
-09
22:31
07-03-12
22
1:0
16.
(16.)
23
-16
20:36
06-05-10
21
17.
(17.)
22
-07
25:32
04-10-08
22
0:1
18.
(18.)
22
-14
19:33
06-04-12
22
0:1
19.
(19.)
20
-12
20:32
05-05-12
22
1:2
20.
(20.)
15
-18
17:35
04-03-14
21
Mi 17/01
Mi
Zamora FC
Zamora FC
VEN
Atlético Venezuela FC
Atlético Venezuela
VEN
Mi 17/01
Mi
West Torrens
West Torrens
AUS
SA Panthers
SA Panthers
AUS  
Mi 17/01
Mi
Thai Honda FC
Thai Honda
THA
Suwon City
Suwon City
KOR
Mi 17/01
Mi
Oakleigh Cannons FC
Oakleigh Cannons
AUS
Brunswick City SC
Brunswick City
AUS
Mi 17/01
Mi
Sparta Praha U19
Sparta Praha U19
Ceske Budejovice U19
Ceske Budejovice U19
Mi 17/01
Mi
South Melbourne
SouthMelbourne
AUS
Port Melbourne Sharks
Port Melbourne
AUS
Mi 17/01
Mi
Cherno More Varna
Cherno More
BUL
Chernomorets Balchik
Chernomorets Balchik
Mi 17/01
Mi
Usti nad Labem
Usti nad Labem
CZE
Teplice
Teplice
CZE
Mi 17/01
Mi
FK Dolgie Prudy
Dolgie Prudy
RUS
FK Kaluga
Kaluga
RUS
Mi 17/01
Mi
MFK Karvina
Karvina
CZE
Fotbal Trinec
Trinec
CZE
Mi 17/01
Mi
Villarreal II
Villarreal II
ESP
Wisła Kraków
Wisła Kraków
POL
Mi 17/01
Mi
Soproni VSE-GYSEV
SVSE-GYSEV
HUN
Haladas
Haladas
HUN
Mi 17/01
Mi
Beroe Stara Zagora
Beroe S.Z.
BUL
Maritsa Plovdiv
Maritsa Plovdiv
Mi 17/01
Mi
Dunajska Streda
Dunajska Stred
SWK
Inter Bratislava
Inter Bratisl.
SWK
Mi 17/01
Mi
Arka Gdynia
Arka Gdynia
POL
Bytovia
Bytovia
POL
Mi 17/01
Mi
Vysocina Jihlava
Jihlava
CZE
D. Ceske Budejovice
C. Budejovice
CZE
Mi 17/01
Mi
Zaglebie Lubin
Zaglebie Lubin
POL
Odra Opole
Odra Opole
POL
Mi 17/01
Mi
Barsa Sumy
Barsa Sumy
UKR
Yednist Pliski
Yednist Pliski
Mi 17/01
Mi
Vitosha Bistritsa
Vitosha Bistritsa
PFK Montana
Montana
BUL
Mi 17/01
Mi
Gornik Leczna
Gornik Leczna
POL
ZKS Stal Stalowa Wola
Stal Stalowa Wola
POL
Mi 17/01
Mi
Olimpia Zambrow
Olimpia Zamb.
POL
OKS 1945 Olsztyn
OKS 1945 Olsz.
POL
Mi 17/01
Mi
Gabala FC
Gabala
AZE
FC Zürich
Zurich
SUI
Mi 17/01
Mi
Spartak Zlatibor Voda
Spartak Z.Voda
SER
FK Backa
Backa
SER
Mi 17/01
Mi
Juventus Bucuresti
Juventus Bucuresti
KF Kamza
Kamza
ALB
Mi 17/01
Mi
Kedah FA
Kedah
MYS
PKNP FC
PKNP FC
Mi 17/01
Mi
UKM FC
UKM FC
Incheon Korail
Incheon Korail
KOR
Mi 17/01
Mi
Felda United FC
Felda United
MYS
Sarawak FA
Sarawak FA
MYS
Mi 17/01
Mi
Terengganu FA
Terengganu FA
MYS
Melaka United
Melaka United
Mi 17/01
Mi
Grasshoppers
Grasshoppers
SUI
SC Rheindorf Altach
Rheindorf Altach
AUT
Mi 17/01
Mi
1.FC Nuremberg
Nuremberg
GER
Dukla Praha
Dukla Praha
CZE
Mi 17/01
Mi
Lokomotiv Plovdiv
Loko Plovdiv
BUL
Hebar Pazardzhik
Hebar Pazardzhik
Mi 17/01
Mi
Spartak Trnava
Trnava
SWK
Vorskla
Vorskla
UKR
Mi 17/01
Mi
Zaglebie Sosnowiec
Zag. Sosnowiec
POL
Cracovia
Cracovia
POL
Mi 17/01
Mi
Brøndby IF
Brondby
DEN
Fremad Amager
Fremad Amager
DEN
Mi 17/01
Mi
Liptovsky Mikulas
Liptov Mikulas
SWK
Tatran Presov
Tatran Presov
SWK
Mi 17/01
Mi
Stal Kamianske Youth
Stal Kamianske Youth
Kolos Kovalivka
Kolos Kov.
UKR
Mi 17/01
Mi
Bayern Munich II
Bayern Munich II
GER
Unterhaching
Unterhaching
GER
Mi 17/01
Mi
Lokomotiva Zagreb
Lokomotiva Zagr
CRO
ND Gorica
Gorica
SLO
Mi 17/01
Mi
FK Desna Chernihiv
Desna
UKR
Metalurg Zap
Metalurg Z.
UKR
Mi 17/01
Mi
SV Ried
Ried
AUT
: 0
Pribram
Pribram
CZE
Mi 17/01
Mi
Trastevere Calcio
Trastevere Calcio
AC Reggiana 1919
Reggiana
ITA
Mi 17/01
Mi
TSV 1860 München
1860 München
GER
FC Wacker Innsbruck
Wacker Innsbruck
AUT
Mi 17/01
Mi
Karabakh Agdam
Karabakh Agdam
AZE
Kuban Krasnodar
Kuban
RUS
Mi 17/01
Mi
FC Salzburg
Salzburg
AUT
BSC Young Boys
Young Boys
SUI
Mi 17/01
Mi
Pescara Calcio
Pescara
ITA
FC Lugano
Lugano
SUI
Mi 17/01
Mi
NK Maribor
Maribor
SLO
NK Radomlje
Radomlje
SLO
Mi 17/01
Mi
Arsenal Sarandi
Arsenal Sarandi
ARG
CA Brown de Adrogué
Brown de Adrogué
ARG
Mi 17/01
Mi
Slavia Praha Youth
Slavia Praha Youth
FK Litoměřice
FK Litoměřice
Mi 17/01
Mi
Eintr. Braunschweig
Braunschweig
GER
Energie Cottbus
Cottbus
GER
Mi 17/01
Mi
FKM Nove Zamky
Nove Zamky
SWK
Budaorsi SC
Budaorsi SC
Mi 17/01
Mi
FC Basel
Basel
SUI
Viktoria Plzen
Plzen
CZE
Mi 17/01
Mi
Ludogorets
Ludogorets
BUL
FC Botosani
Botosani
ROM
Mi 17/01
Mi
Sparta Prague
Sparta Praha
CZE
Tianjin Songjiang FC
Tianjin Songjiang
CHN
Mi 17/01
Mi
AGF Aarhus
AGF Aarhus
DEN
Brabrand IF
Brabrand
DEN
Mi 17/01
Mi
CWKS Resovia Rzeszów
Resovia Rzeszów
POL
Puszcza Niepolomice
P. Niepolomice
POL
Mi 17/01
Mi
Valerenga
Valerenga
NOR
Neuchâtel Xamax
Xamax
SUI
Mi 17/01
Mi
SV Darmstadt
Darmstadt
GER
Greuther Fürth
Fürth
GER
Mi 17/01
Mi
Asante Kotoko
Asante Kotoko
GHA
: 0
Accra Hearts of Oak
Hearts of Oak
GHA
Mi 17/01
Mi
Puskás Akadémia
Puskas Akadem.
HUN
Linense
Linense
ESP
Mi 17/01
Mi
NK Domzale
Domzale
SLO
Ilirija Ljubljana
Ilirija Ljubljana
Mi 17/01
Mi
Pogon Siedlce
Pogon Siedlce
POL
Orleta Radzyn P.
Orleta Radzyn
POL
Mi 17/01
Mi
Union Berlin
Union Berlin
GER
FC Ingolstadt
Ingolstadt
GER
Mi 17/01
Mi
FC St. Pauli
St. Pauli
GER
VfL Bochum
Bochum
GER
Mi 17/01
Mi
RSM Hodonin
RSM Hodonin
SK Lisen
Lisen
CZE
Mi 17/01
Mi
Rosenborg BK
Rosenborg
NOR
Kolstad Fotball
Kolstad
NOR
Anulat
Mi
Hoffenheim (W)
Hoffenheim (W)
 : 
SC Sand (W)
SC Sand (W)
Mi 17/01
Mi
SC Ostbahn XI
Ostbahn XI
AUT
Klingenbach
Klingenbach
Mi 17/01
Mi
Markranstädt
Markranstadt
GER
Meuselwitz
Meuselwitz
GER
Mi 17/01
Mi
Hibernians Paola
Hibernians MAL
MAL
Levski Sofia
Levski Sofia
BUL
Mi 17/01
Mi
1.FC Kaiserslautern
Kaiserslautern
GER
FC Midtjylland
Midtjylland
DEN
Mi 17/01
Mi
FSV Optik Rathenow
Optik Rathenow
GER
TSG Neustrelitz
Neustrelitz
GER
Mi 17/01
Mi
Hertha Zehlendorf
Zehlendorf
GER
Croatia Berlin
Croatia Berlin
Anulat
Mi
SV Rödinghausen
Rodinghausen
GER
 : 
Schwarz-Weiß Rehden
Schwarz-Weiß Rehden
GER
Mi 17/01
Mi
WAF Briggitenau
WAF Briggitenau
SV Schwechat
Schwechat
AUT
Mi 17/01
Mi
Rot-Weiß Oberhausen
Oberhausen
GER
FSV Vohwinkel
FSV Vohwinkel
Mi 17/01
Mi
CD Castellón
Castellon
ESP
CFR Cluj
CFR Cluj
ROM
Mi 17/01
Mi
TSG Sprockhövel 1881
Sprockhövel
GER
Fortuna Düsseldorf II
Dusseldorf II
GER
Mi 17/01
Mi
Red Star-Penzing
Red StaPenzing
AUT
ASK Elektra Wien
ASK Elektra Wien
Mi 17/01
Mi
Teutonia Ottensen
Teutonia Ottensen
VfB Lübeck
Lubeck
GER
Anulat
Mi
Mönchengladbach II
M'gladbach II
GER
 : 
Kleve
Kleve
Mi 17/01
Mi
FC Wil 1900
Wil
SUI
FC Gossau
FC Gossau
Mi 17/01
Mi
Bayer Leverkusen (W)
Bayer Leverkusen (W)
Essen-Schönebeck (W)
Essen-Schönebeck (W)
Mi 17/01
Mi
BFC Viktoria 1889
BFC Viktoria
GER
Brandenburg 03
Brandenburg 03
Mi 17/01
Mi
Eintracht Norderstedt
Norderstedt
GER
TSV Sasel
TSV Sasel
Mi 17/01
Mi
Mineros Guyana
Mineros
VEN
Atlético Venezuela FC
Atlético Venezuela
VEN
Mi 17/01
Mi
UCC AFC
UCC
IRE
Cork City
Cork City
IRE
Mi 17/01
Mi
Bolivar
Bolívar
BOL
San Jose BOL
CD San José
BOL
Mi 17/01
Mi
Monagas SC
Monagas SC
VEN
Metropolitanos
Metropolitanos
VEN



Bine ati venit la cel mai rapid serviciu livescore fotbal on-line. Toate rezultatele sunt actualizate automat la fiecare cateva secunde.

Alege echipa ta favorita, facand clic pe steaua de langa numele echipei.