Magyar Pokal Trǎi


Sâmbătă, 22, 2018- --:--:-- (Europe/Bucharest)



Meciuri sunt incarcate. Va rugam sa asteptati.

Mi 23/05
Puskás Akadémia
Puskas Akadem.
12
Ujpest FC
Ujpest FC
7
Ma 08/05
Debrecen VSC
Debrecen
4
Puskás Akadémia
Puskas Akadem.
12
Prima etapa
Puskás Akadémia
Puskas Akadem.
12
Debrecen VSC
Debrecen
4  
Mi 09/05
Balmazujvaros FC
Balmazujvaros
: 0
Ujpest FC
Ujpest FC
Prima etapa
Ujpest FC
Ujpest FC
Balmazujvaros FC
Balmazujvaros
Ma 03/04
Debrecen VSC
Debrecen
4
Budapest Honved
B'pest Honved
2
Prima etapa
Budapest Honved
B'pest Honved
2
: 0
Debrecen VSC
Debrecen
4
Mi 04/04
MTK Budapest
MTK
3
Ujpest FC
Ujpest FC
7
Prima etapa
Ujpest FC
Ujpest FC
7
MTK Budapest
MTK
3
Mi 04/04
Diosgyori VTK
Diosgyor
9
Puskás Akadémia
Puskas Akadem.
12
Prima etapa
Puskás Akadémia
Puskas Akadem.
12
Diosgyori VTK
Diosgyor
9
Mi 04/04
Bekescsaba Elore
Bekescsaba
 
Balmazujvaros FC
Balmazujvaros
Prima etapa
Balmazujvaros FC
Balmazujvaros
Bekescsaba Elore
Bekescsaba
Ma 20/02
Nagykanizsai TE
Nagykanizsai TE
Bekescsaba Elore
Bekescsaba
Ma 20/02
Debrecen VSC
Debrecen
Dorogi FC
Dorogi FC
Mi 21/02
MTK Budapest
MTK
Sényő Carnifex FC
Sényő Carnifex FC
Mi 28/02
Dorogi FC
Dorogi FC
Debrecen VSC
Debrecen
Mi 28/02
Dunakanyar-Vac
Dunakanyar-Vac
Diosgyori VTK
Diosgyor
Prima etapa
Diosgyori VTK
Diosgyor
Dunakanyar-Vac
Dunakanyar-Vac
Mi 28/02
Bekescsaba Elore
Bekescsaba
Nagykanizsai TE
Nagykanizsai TE
Mi 28/02
Balmazujvaros FC
Balmazujvaros
: 0
Gyori ETO FC
Gyori ETO
Prima etapa
Gyori ETO FC
Gyori ETO
Balmazujvaros FC
Balmazujvaros
Mi 28/02
Puskás Akadémia
Puskas Akadem.
Zalaegerszegi TE
ZTE FC
Prima etapa
Zalaegerszegi TE
ZTE FC
Puskás Akadémia
Puskas Akadem.
Ma 06/03
Paksi FC
Paksi FC
8
Ujpest FC
Ujpest FC
7
Prima etapa
Ujpest FC
Ujpest FC
7
Paksi FC
Paksi FC
8
Mi 07/03
Sényő Carnifex FC
Sényő Carnifex FC
MTK Budapest
MTK
Mi 07/03
Budapest Honved
B'pest Honved
BFC Siofok
Siofok
Prima etapa
BFC Siofok
Siofok
Budapest Honved
B'pest Honved
Ma 28/11
Kisvárda FC
Kisvarda FC
11
Puskás Akadémia
Puskas Akadem.
12
Mi 29/11
Soroksar
Soroksar
 
Diosgyori VTK
Diosgyor
Mi 29/11
Gyöngyösi AK
Gyöngyösi AK
Budapest Honved
B'pest Honved
Mi 29/11
Budafoki LC
Budafoki LC
Debrecen VSC
Debrecen
Mi 29/11
Vecses FC
Vecses FC
Ujpest FC
Ujpest FC
Mi 29/11
Dunakanyar-Vac
Dunakanyar-Vac
Videoton FC
Videoton FC
Mi 29/11
Nagykanizsai TE
Nagykanizsai TE
Erdi VSE
Erdi VSE
 
Mi 29/11
RSE Nagyecsed
RSE Nagyecsed
BFC Siofok
Siofok
Mi 29/11
Sényő Carnifex FC
Sényő Carnifex FC
Rákosmenti KSK
Rákosmenti KSK
Mi 29/11
FC Tiszaújváros
Tiszaújváros
Bekescsaba Elore
Bekescsaba
Mi 29/11
Szarvasi FC
Szarvasi FC
Zalaegerszegi TE
ZTE FC
Mi 29/11
Cigand SE
Cigand SE
Dorogi FC
Dorogi FC
Mi 29/11
Dunaújváros PASE
Dunaujvaros P
 
Balmazujvaros FC
Balmazujvaros
Mi 29/11
Csakvari TK
Csakvari TK
Paksi FC
Paksi FC
Mi 29/11
Gyori ETO FC
Gyori ETO
Nyiregyhaza
Nyiregyhaza
Mi 29/11
MTK Budapest
MTK
Gyirmot SE
Gyirmot
Ma 24/10
Kisvárda FC
Kisvarda FC
11
Ferencvaros TC
Ferencvaros
1
Ma 24/10
Monori SE
Monori SE
Debrecen VSC
Debrecen
Ma 24/10
Balassagyarmat SE
Balassagyarmat SE
Diosgyori VTK
Diosgyor
Ma 24/10
FC Tiszaújváros
Tiszaújváros
Haladas
Haladas
Ma 24/10
FC Dabas
Dabas
Videoton FC
Videoton FC
Ma 24/10
Cigand SE
Cigand SE
Füzesgyarmati SK
Füzesgyarmati SK
 
Mi 25/10
Gödöllői SK
Gödöllői SK
Ujpest FC
Ujpest FC
Mi 25/10
Bátaszék SE
Bátaszék SE
Balmazujvaros FC
Balmazujvaros
Mi 25/10
Egri FC
Egri FC
Puskás Akadémia
Puskas Akadem.
Mi 25/10
Balatonfüredi FC
Balatonfüredi
Paksi FC
Paksi FC
Mi 25/10
Szekszard UFC
Szekszard UFC
Csakvari TK
Csakvari TK
Mi 25/10
Cegledi VSE
Cegledi
Soroksar
Soroksar
Mi 25/10
Duna Aszfalt TVSE
Duna Aszfalt TVSE
Sényő Carnifex FC
Sényő Carnifex FC
Mi 25/10
Andrashida SC
Andrashida SC
 
BFC Siofok
Siofok
Mi 25/10
Nagykanizsai TE
Nagykanizsai TE
 
Olajmunkás SE
Olajmunkás SE
Mi 25/10
Pilisi LK-Legea
Pilisi LK-Legea
Zalaegerszegi TE
ZTE FC
Mi 25/10
FC Tatabanya
FC Tatabanya
RSE Nagyecsed
RSE Nagyecsed
Mi 25/10
Mad FC
Mad FC
Bekescsaba Elore
Bekescsaba
Mi 25/10
Csornai SE
Csornai SE
Nyiregyhaza
Nyiregyhaza
Mi 25/10
Ercsi Kinizsi SE
Ercsi Kinizsi SE
Erdi VSE
Erdi VSE
Mi 25/10
SZEOL SC
SZEOL SC
Gyori ETO FC
Gyori ETO
Mi 25/10
Ivancsa KSK
Ivancsa KSK
 
MTK Budapest
MTK
Mi 25/10
Ibrány SE
Ibrány SE
 
Budafoki LC
Budafoki LC
Mi 25/10
Putnok VSE
Putnok VSE
 
Dorogi FC
Dorogi FC
Mi 25/10
STC Salgótarján
STC Salgótarján
Dunakanyar-Vac
Dunakanyar-Vac
Mi 25/10
Bácsa FC
Bácsa FC
Vecses FC
Vecses FC
Mi 25/10
Ásotthalmi TE
Ásotthalmi TE
Rákosmenti KSK
Rákosmenti KSK
Mi 25/10
Gyöngyösi AK
Gyöngyösi AK
Szentlőrinc SE
Szentlőrinc SE
 
Mi 25/10
Salgótarjáni BTC
Salgotarjani II
Szarvasi FC
Szarvasi FC
Mi 25/10
Gyirmot SE
Gyirmot
Mezokovesd-Zsory
Mezokovesd-Zs.
Mi 25/10
Budaorsi SC
Budaorsi SC
Budapest Honved
B'pest Honved
Mi 25/10
Dunaújváros PASE
Dunaujvaros P
Vasas SC
Vasas

Castigatorii ultimului Cupa


Bine ati venit la cel mai rapid serviciu livescore fotbal on-line. Toate rezultatele sunt actualizate automat la fiecare cateva secunde.

Alege echipa ta favorita, facand clic pe steaua de langa numele echipei.