Maroc Pokal Trǎi


Marți, 17, 2018- --:--:-- (Europe/Bucharest)



Meciuri sunt incarcate. Va rugam sa asteptati.

Sa 18/11
Raja Club Athletic de Casablanca
Raja Casablanca
6
Difaâ El Jadidi
Difaa Jadidi
5
Mi 01/11
Difaâ El Jadidi
Difaa Jadidi
5
Renaissance Sportive de Berkane
RSB Berkane
9
Prima etapa
Renaissance Sportive de Berkane
RSB Berkane
9
: 0
Difaâ El Jadidi
Difaa Jadidi
5
Jo 02/11
Raja Club Athletic de Casablanca
Raja Casablanca
6
: 0
AS Forces Armées Royales de Rabat
FAR Rabat
8
Prima etapa
AS Forces Armées Royales de Rabat
FAR Rabat
8
Raja Club Athletic de Casablanca
Raja Casablanca
6
Sa 14/10
Olympique Khouribga
Olym Khouribga
12
AS Forces Armées Royales de Rabat
FAR Rabat
8
Prima etapa
AS Forces Armées Royales de Rabat
FAR Rabat
8
Olympique Khouribga
Olym Khouribga
12
Du 15/10
Difaâ El Jadidi
Difaa Jadidi
5
Chabab Hoceima
Chabab Hoceima
13
Prima etapa
Chabab Hoceima
Chabab Hoceima
13
Difaâ El Jadidi
Difaa Jadidi
5
Lu 16/10
JS Kasba Tadla
JS Kasba Tadla
Renaissance Sportive de Berkane
RSB Berkane
Jo 19/10
Chabab Khénifra
CAK Khenifra
 15
Raja Club Athletic de Casablanca
Raja Casablanca
6
Prima etapa
Raja Club Athletic de Casablanca
Raja Casablanca
6
Chabab Khénifra
CAK Khenifra
15
Sa 21/10
Renaissance Sportive de Berkane
RSB Berkane
JS Kasba Tadla
JS Kasba Tadla
Ma 12/09
TAS Casablanca
TAS Casablanca
JS Kasba Tadla
JS Kasba Tadla
Ma 12/09
AS Forces Armées Royales de Rabat
FAR Rabat
Riadi Salmi
Riadi Salmi
Mi 13/09
Rapide Oued Zem
Rapide Oued Zem
10
Olympique Khouribga
Olym Khouribga
12
Mi 13/09
Difaâ El Jadidi
Difaa Jadidi
5
: 0
Ittihad Tanger
Ittihad Tanger
1
Ma 19/09
JS Kasba Tadla
JS Kasba Tadla
: 0
TAS Casablanca
TAS Casablanca
Ma 19/09
Riadi Salmi
Riadi Salmi
AS Forces Armées Royales de Rabat
FAR Rabat
 
Mi 20/09
Chabab Hoceima
Chabab Hoceima
Association Sportive de Salé
AS Salé
Prima etapa
Association Sportive de Salé
AS Salé
Chabab Hoceima
Chabab Hoceima
 
Mi 20/09
Olympique Khouribga
Olym Khouribga
12
Rapide Oued Zem
Rapide Oued Zem
10
Mi 20/09
Hassania Agadir
Hassania Ag.
3
Chabab Khénifra
CAK Khenifra
15
Prima etapa
Chabab Khénifra
CAK Khenifra
15
Hassania Agadir
Hassania Ag.
3
Mi 20/09
Ittihad Tanger
Ittihad Tanger
1
Difaâ El Jadidi
Difaa Jadidi
5
Jo 12/10
Renaissance Sportive de Berkane
RSB Berkane
 9
Wydad Athletic Club
Wydad Casablanca
2  
Prima etapa
Wydad Athletic Club
Wydad Casablanca
2
Renaissance Sportive de Berkane
RSB Berkane
9
Jo 12/10
Fath Union Sport de Rabat
FUS Rabat
4
Raja Club Athletic de Casablanca
Raja Casablanca
6
Prima etapa
Raja Club Athletic de Casablanca
Raja Casablanca
6
: 0
Fath Union Sport de Rabat
FUS Rabat
4
Ma 22/08
Olympique Phosboucraa
Olympique Phosboucraa
: 0
JS Kasba Tadla
JS Kasba Tadla
Ma 22/08
KAC Kenitra
KAC Kenitra
TAS Casablanca
TAS Casablanca
Ma 22/08
Riadi Salmi
Riadi Salmi
Youssoufia Berrechid
Youssoufia Berrechid
Ma 22/08
Rapide Oued Zem
Rapide Oued Zem
Chabab Houara
Chabab Houara
Ma 22/08
Olympique Khouribga
Olym Khouribga
: 0
Olympique Marrakech
Olympique Marrakech
Ma 22/08
Ittihad Tanger
Ittihad Tanger
Union Sidi Kacem
Union Sidi Kacem
Mi 23/08
Chabab Hoceima
Chabab Hoceima
Raja Arfoud
Raja Arfoud
Mi 23/08
Renaissance Sportive de Berkane
RSB Berkane
: 0
US Temara
US Temara
Mi 23/08
Stade Marocain
Stade Marocain
AS Forces Armées Royales de Rabat
FAR Rabat
Mi 23/08
Renaissance Zemamra
Renaissance Zemamra
Difaâ El Jadidi
Difaa Jadidi
Mi 23/08
Raja Club Athletic de Casablanca
Raja Casablanca
: 0
Olympique Dcheira
Olympique Dcheira
Sa 26/08
Chabab Khénifra
CAK Khenifra
Wydad Athletic Club de Fès
Wydad Fès
Prima etapa
Wydad Athletic Club de Fès
Wydad Fès
: 0
Chabab Khénifra
CAK Khenifra
Sa 26/08
TAS Casablanca
TAS Casablanca
KAC Kenitra
KAC Kenitra
Sa 26/08
Youssoufia Berrechid
Youssoufia Berrechid
Riadi Salmi
Riadi Salmi
Sa 26/08
JS Kasba Tadla
JS Kasba Tadla
Olympique Phosboucraa
Olympique Phosboucraa
Sa 26/08
Chabab Houara
Chabab Houara
Rapide Oued Zem
Rapide Oued Zem
Du 27/08
Olympique Marrakech
Olympique Marrakech
Olympique Khouribga
Olym Khouribga
Du 27/08
Union Sidi Kacem
Union Sidi Kacem
Ittihad Tanger
Ittihad Tanger
Du 27/08
Association Sportive de Salé
AS Salé
Maghreb Tétouan
Maghreb Tet.
Prima etapa
Maghreb Tétouan
Maghreb Tet.
Association Sportive de Salé
AS Salé
Du 27/08
US Temara
US Temara
 
Renaissance Sportive de Berkane
RSB Berkane
Du 27/08
AS Forces Armées Royales de Rabat
FAR Rabat
Stade Marocain
Stade Marocain
Du 27/08
Raja Arfoud
Raja Arfoud
Chabab Hoceima
Chabab Hoceima
Du 27/08
Olympique Dcheira
Olympique Dcheira
Raja Club Athletic de Casablanca
Raja Casablanca
Du 27/08
Mouloudia Club d'Oujda
Mouloudia Oujda
Fath Union Sport de Rabat
FUS Rabat
Prima etapa
Fath Union Sport de Rabat
FUS Rabat
Mouloudia Club d'Oujda
Mouloudia Oujda
Du 27/08
Olympique Safi
Olympique Safi
7
Hassania Agadir
Hassania Ag.
3
Prima etapa
Hassania Agadir
Hassania Ag.
3
Olympique Safi
Olympique Safi
7
Du 27/08
Difaâ El Jadidi
Difaa Jadidi
Renaissance Zemamra
Renaissance Zemamra
Du 27/08
Wydad Athletic Club
Wydad Casablanca
2
Kawkab Athlétique Club de Marrakech
Kawkab Marrakech
14
Prima etapa
Kawkab Athlétique Club de Marrakech
Kawkab Marrakech
14
Wydad Athletic Club
Wydad Casablanca
2

Castigatorii ultimului Cupa


Bine ati venit la cel mai rapid serviciu livescore fotbal on-line. Toate rezultatele sunt actualizate automat la fiecare cateva secunde.

Alege echipa ta favorita, facand clic pe steaua de langa numele echipei.