Montenegro Crnogorski Pokal Trǎi


Marți, 17, 2018- --:--:-- (Europe/Bucharest)



Meciuri sunt incarcate. Va rugam sa asteptati.

Mi 30/05
Mladost Podg.
FK Mladost
OSK Igalo
Igalo
Mi 02/05
FK Grbalj
Grbalj
OSK Igalo
Igalo
Prima etapa
OSK Igalo
Igalo
: 0
FK Grbalj
Grbalj
Mi 02/05
Mladost Podg.
FK Mladost
Buducnost Pod.
FK Buducnost
Prima etapa
Buducnost Pod.
FK Buducnost
Mladost Podg.
FK Mladost
Mi 01/11
FK Ibar
FK Ibar
FK Grbalj
Grbalj
Mi 22/11
FK Grbalj
Grbalj
FK Ibar
FK Ibar
Mi 22/11
Mladost Podg.
FK Mladost
Mornar Bar
Mornar
Prima etapa
Mornar Bar
Mornar
Mladost Podg.
FK Mladost
Mi 22/11
FK Lovcen
Lovcen
OSK Igalo
Igalo
Prima etapa
OSK Igalo
Igalo
FK Lovcen
Lovcen
Mi 22/11
Sutjeska Niksic
Sutjeska Nik.
Buducnost Pod.
FK Buducnost
Prima etapa
Buducnost Pod.
FK Buducnost
Sutjeska Niksic
Sutjeska Nik.
Mi 13/09
FK Otrant
FK Otrant
FK Ibar
FK Ibar
Mi 13/09
Buducnost Pod.
FK Buducnost
Iskra Danilovgrad
Iskra Danilovgrad
Mi 13/09
Crvena Stijena
Crvena Stijena
OSK Igalo
Igalo
 
Ma 26/09
Sutjeska Niksic
Sutjeska Nik.
FK Rudar Pljevlja
Rudar
Prima etapa
FK Rudar Pljevlja
Rudar
: 0
Sutjeska Niksic
Sutjeska Nik.
Mi 27/09
FK Berane
Berane
FK Lovcen
Lovcen
Prima etapa
FK Lovcen
Lovcen
FK Berane
Berane
Mi 27/09
Bokelj Kotor
Bokelj
: 0
FK Grbalj
Grbalj
Prima etapa
FK Grbalj
Grbalj
Bokelj Kotor
Bokelj
Mi 27/09
FK Ibar
FK Ibar
FK Otrant
FK Otrant
Mi 27/09
Iskra Danilovgrad
Iskra Danilovgrad
Buducnost Pod.
FK Buducnost
Mi 27/09
OSK Igalo
Igalo
Crvena Stijena
Crvena Stijena
Mi 27/09
Mornar Bar
Mornar
Decic Tuzi
Decic Tuzi
Prima etapa
Decic Tuzi
Decic Tuzi
Mornar Bar
Mornar
Mi 27/09
Zeta G.
FK Zeta
Mladost Podg.
FK Mladost
Prima etapa
Mladost Podg.
FK Mladost
Zeta G.
FK Zeta
Mi 23/08
Decic Tuzi
Decic Tuzi
FK Jezero
Jezero
Mi 23/08
Zeta G.
FK Zeta
Mladost Lješkopolje
Mladost Lješkopolje
Mi 23/08
Buducnost Pod.
FK Buducnost
Jedinstvo BP
Jedinstvo BP
Mi 23/08
FK Kom
FK Kom
FK Berane
Berane
Mi 23/08
FK Ibar
FK Ibar
OFK Petrovac
Petrovac
Mi 23/08
Mladost Podg.
FK Mladost
Celik Niksic
Celik Niksic
Mi 23/08
Arsenal Tivat
Arsenal Tivat
Mornar Bar
Mornar
Mi 23/08
FK Rudar Pljevlja
Rudar
FK Otrant
FK Otrant
Mi 23/08
Crvena Stijena
Crvena Stijena
FK Cetinje
FK Cetinje
Mi 23/08
Borac Bijelo Polje
Borac Bijelo Polje
OSK Igalo
Igalo
Jo 24/08
FK Ribnica
FK Ribnica
Bokelj Kotor
Bokelj
Jo 24/08
Sloga Radovići
Sloga Radovići
FK Lovcen
Lovcen

Castigatorii ultimului Cupa


Bine ati venit la cel mai rapid serviciu livescore fotbal on-line. Toate rezultatele sunt actualizate automat la fiecare cateva secunde.

Alege echipa ta favorita, facand clic pe steaua de langa numele echipei.