NM Cupen Trǎi


Vineri, August 17, 2018- --:--:-- (Europe/Bucharest)



Meciuri sunt incarcate. Va rugam sa asteptati.

Mi 30/05
Rosenborg BK
Rosenborg
2
Odd Grenland BK
Odd Grenland
10
Mi 30/05
Lillestrom SK
Lillestrom
13
SK Brann
Brann
1
Mi 13/06
Ullensaker / Kisa IL
Ullensaker / Kisa
Bryne FK
Bryne
Mi 13/06
IK Start
Start
15
HamKam
HamKam
10
Mi 13/06
Mjondalen IF
Mjondalen
2
FK Haugesund
Haugesund
3
Mi 13/06
FK Bodo/Glimt
Bodo/Glimt
IL Hodd
Hodd
Jo 14/06
Tromso IL
Tromso
7
Valerenga
Valerenga
9  
Jo 14/06
Stromsgodset IF
Stromsgodset
11
Ranheim Fotball
Ranheim
6
Mi 09/05
Bærum SK
Bærum
Stromsgodset IF
Stromsgodset
Mi 09/05
Notodden FK
Notodden
8
Odd Grenland BK
Odd Grenland
10
Mi 09/05
Ullensaker / Kisa IL
Ullensaker / Kisa
7
Kongsvinger
Kongsvinger
6
Mi 09/05
Brattvåg IL
Brattvåg
Rosenborg BK
Rosenborg
Mi 09/05
FK Mjølner
Mjølner
FK Bodo/Glimt
Bodo/Glimt
Mi 09/05
KFUM Fotball
KFUM
Lillestrom SK
Lillestrom
Mi 09/05
Nest-Sotra Fotball
Nest-Sotra
9
FK Haugesund
Haugesund
3
Mi 09/05
Mjondalen IF
Mjondalen
2
Stabaek
Stabaek
14
Mi 09/05
Egersunds IK
Egersund
IK Start
Start
Mi 09/05
FK Fyllingsdalen
Fyllingsdalen
SK Brann
Brann
Mi 09/05
Alta IF
Alta
 
Tromso IL
Tromso
Mi 09/05
Levanger FK
Levanger
16
Ranheim Fotball
Ranheim
6
Mi 09/05
Bryne FK
Bryne
Sandnes Ulf
Sandnes Ulf
Mi 09/05
Skeid Fotball
Skeid
Valerenga
Valerenga
Jo 10/05
IL Hodd
Hodd
Kristiansund BK
Kristiansund
Jo 10/05
HamKam
HamKam
10
Sarpsborg 08
Sarpsborg 08
5
Ma 01/05
Orkla FK
Orkla
Ranheim Fotball
Ranheim
Ma 01/05
Grorud IL
Grorud
Valerenga
Valerenga
Ma 01/05
Kongsvinger
Kongsvinger
Raufoss IL
Raufoss
Mi 02/05
FK Mjølner
Mjølner
IL Stjordals-Blink
Stjordals-Bl.
Mi 02/05
IK Junkeren
Junkeren
Levanger FK
Levanger
Mi 02/05
Lysekloster
Lysekloster
FK Haugesund
Haugesund
Mi 02/05
Sotra SK
Sotra SK
SK Brann
Brann
 
Mi 02/05
Strommen IF
Strommen
Bærum SK
Bærum
Mi 02/05
FK Orn-Horten
FK Orn-Horten
Sarpsborg 08
Sarpsborg 08
Mi 02/05
FK Arendal
Arendal
IK Start
Start
Mi 02/05
Fredrikstad FK
Fredrikstad
Odd Grenland BK
Odd Grenland
Mi 02/05
Elverum Fotball
Elverum
KFUM Fotball
KFUM
Mi 02/05
Skeid Fotball
Skeid
Sandefjord
Sandefjord
 
Mi 02/05
Steinkjer FK
Steinkjer FK
Rosenborg BK
Rosenborg
Mi 02/05
Egersunds IK
Egersund
FK Jerv
Jerv
Mi 02/05
Notodden FK
Notodden
Asker Fotball
Asker
Mi 02/05
IL Hodd
Hodd
Floro SK
Floro
Mi 02/05
Brattvåg IL
Brattvåg
Molde FK
Molde
Mi 02/05
Bergsoy IL
Bergsoy IL
Kristiansund BK
Kristiansund
Mi 02/05
Sandnes Ulf
Sandnes Ulf
FK Vidar
Vidar
Mi 02/05
Harstad IL
Harstad
FK Bodo/Glimt
Bodo/Glimt
Mi 02/05
FK Fyllingsdalen
Fyllingsdalen
Sogndal
Sogndal
Mi 02/05
Valdres FK
Valdres
Stromsgodset IF
Stromsgodset
Mi 02/05
HamKam
HamKam
Honefoss BK
Honefoss
 
Mi 02/05
Alta IF
Alta
Tromsdalen UIL
Tromsdalen
Mi 02/05
Nest-Sotra Fotball
Nest-Sotra
9
Åsane Fotball
Åsane
13
Mi 02/05
IF Fram
Fram
Mjondalen IF
Mjondalen
Mi 02/05
Kjelsås Fotball
Kjelsås
Ullensaker / Kisa IL
Ullensaker / Kisa
Mi 02/05
FK Senja
Senja
Tromso IL
Tromso
Mi 02/05
Bryne FK
Bryne
Viking FK
Viking FK
Jo 03/05
Moss FK
Moss
Stabaek
Stabaek
Jo 03/05
Lørenskog IF
Lørenskog
Lillestrom SK
Lillestrom
Mi 18/04
Kvik Halden FK
Kvik Halden
Fredrikstad FK
Fredrikstad
Mi 18/04
Østsiden IL
Østsiden
Sarpsborg 08
Sarpsborg 08
Mi 18/04
Årvoll IL
Årvoll IL
Valerenga
Valerenga
Mi 18/04
Ullern IF
Ullern
Stabaek
Stabaek
Mi 18/04
Frigg Oslo FK
Frigg
Strommen IF
Strommen
Mi 18/04
Lommedalen
Lommedalen
 
Skeid Fotball
Skeid
Mi 18/04
Korsvoll IL
Korsvoll
Lørenskog IF
Lørenskog
Mi 18/04
Oppsal IF
Oppsal
Kongsvinger
Kongsvinger
 
Mi 18/04
Bærum SK
Bærum
Drobak/Frogn IL
Drobak/Frogn IL
 
Mi 18/04
Kløfta IL
Kløfta IL
 
Lillestrom SK
Lillestrom
Mi 18/04
Gjelleråsen IF
Gjelleråsen IF
Ullensaker / Kisa IL
Ullensaker / Kisa
Mi 18/04
Eidsvold Turn
Eidsvold
Kjelsås Fotball
Kjelsås
Mi 18/04
Grorud IL
Grorud
FK Tonsberg
FK Tonsberg
Mi 18/04
Asker Fotball
Asker
Follo FK
Follo
Mi 18/04
Raufoss IL
Raufoss
Skjetten SK
Skjetten SK
Mi 18/04
Nybergsund IL-Trysil
Nybergsund
Elverum Fotball
Elverum
Mi 18/04
Vestfossen IF
Vestfossen IF
Stromsgodset IF
Stromsgodset
Mi 18/04
FF Lillehammer
Lillehammer
Honefoss BK
Honefoss
Mi 18/04
FK Orn-Horten
FK Orn-Horten
Lyn Oslo
Lyn Oslo
Mi 18/04
Eik-Tonsberg
Eik-Tonsberg
 
Sandefjord
Sandefjord
Mi 18/04
IL Flint
IL Flint
Mjondalen IF
Mjondalen
Mi 18/04
Halsen IF
Halsen IF
IF Fram
Fram
Mi 18/04
IL Skarphedin
IL Skarphedin
Odd Grenland BK
Odd Grenland
Mi 18/04
Pors Grenland
Pors Grenland
Notodden FK
Notodden
Mi 18/04
FK Vigor
Vigor
 
IK Start
Start
Mi 18/04
Vindbjart FK
Vindbjart
FK Jerv
Jerv
Mi 18/04
Eiger FK
Eiger FK
Egersunds IK
Egersund
Mi 18/04
Staal Jørpeland IL
Staal Jørpeland IL
Bryne FK
Bryne
Mi 18/04
Sola Fotball
Sola
Sandnes Ulf
Sandnes Ulf
Mi 18/04
FK Vidar
Vidar
Vardeneset BK
Vardeneset
Mi 18/04
Madla Idrettslag
Madla
Viking FK
Viking FK
Mi 18/04
Skjold IL
Skjold IL
FK Haugesund
Haugesund
Mi 18/04
Os Turn
Os Turn
Åsane Fotball
Åsane
Mi 18/04
Oystese Fotball
Oystese
Sogndal
Sogndal
Mi 18/04
Sotra SK
Sotra SK
SK Vard Haugesund
Vard
Mi 18/04
Arna-Bjornar Fotball
Arna-Bjornar Fotball
Lysekloster
Lysekloster
Mi 18/04
Fana Fotball
Fana
Nest-Sotra Fotball
Nest-Sotra
Mi 18/04
IL Sandviken
IL Sandviken
SK Brann
Brann
Mi 18/04
Valdres FK
Valdres
 
Brumunddal Fotball
Brumunddal
Mi 18/04
IK Junkeren
Junkeren
Mo IL
Mo IL
Mi 18/04
Tynset IF
Tynset IF
HamKam
HamKam
Jo 19/04
Melbo IL
Melbo IL
FK Bodo/Glimt
Bodo/Glimt
Jo 19/04
Lokomotiv Oslo
Lokomotiv Oslo
KFUM Fotball
KFUM
Jo 19/04
SK Trygg/Lade
SK Trygg/Lade
Rosenborg BK
Rosenborg

Castigatorii ultimului Cupa


Bine ati venit la cel mai rapid serviciu livescore fotbal on-line. Toate rezultatele sunt actualizate automat la fiecare cateva secunde.

Alege echipa ta favorita, facand clic pe steaua de langa numele echipei.