Oberliga Hamburg Trǎi


Luni, 28, 2018- --:--:-- (Europe/Bucharest)



Meciuri sunt incarcate. Va rugam sa asteptati.

Vi 01/09
Barmbek-Uhlenhorst
Barmbek-Uhlen.
Concordia Hamburg
Concordia Hamburg
Vi 01/09
Hamburger SV III
Hamburger SV III
Curslack-Neuengamme
Curslack-Neuengamme
Vi 08/09
Teutonia Ottensen
Teutonia Ottensen
VfL Pinneberg
Pinneberg
Ma 19/09
Niendorfer TSV
Niendorfer TSV
TSV Sasel
TSV Sasel
Du 24/09
Niendorfer TSV
Niendorfer TSV
VfL Pinneberg
Pinneberg
Vi 29/09
Barmbek-Uhlenhorst
Barmbek-Uhlen.
SC Victoria Hamburg
Victoria Hamburg
Du 01/10
Teutonia Ottensen
Teutonia Ottensen
Türkiye Wilhelmsburg
Türkiye Wilhelmsburg
Vi 06/10
SC Condor 1956 Hamburg
Condor Hamburg
Barmbek-Uhlenhorst
Barmbek-Uhlen.
Vi 06/10
Hamburger SV III
Hamburger SV III
SC Victoria Hamburg
Victoria Hamburg
Du 08/10
Niendorfer TSV
Niendorfer TSV
Teutonia Ottensen
Teutonia Ottensen
Vi 13/10
Hamburger SV III
Hamburger SV III
SC Condor 1956 Hamburg
Condor Hamburg
Sa 14/10
VfL Pinneberg
Pinneberg
TSV Buchholz 08
Buchholz
Sa 14/10
Türkiye Wilhelmsburg
Türkiye Wilhelmsburg
Niendorfer TSV
Niendorfer TSV
Vi 20/10
SC Condor 1956 Hamburg
Condor Hamburg
FC Süderelbe
Suderelbe
Jo 26/10
SV Rugenbergen
Rugenbergen
SC Victoria Hamburg
Victoria Hamburg
 
Vi 27/10
Niendorfer TSV
Niendorfer TSV
 
Curslack-Neuengamme
Curslack-Neuengamme
Vi 27/10
Hamburger SV III
Hamburger SV III
TuS Dassendorf
TuS Dassendorf
 
Du 29/10
Teutonia Ottensen
Teutonia Ottensen
TSV Buchholz 08
Buchholz
Du 29/10
Vorwärts-Wacker
Vorwärts-Wacker
Wedeler TSV
Wedeler TSV
Du 29/10
TSV Sasel
TSV Sasel
SC Condor 1956 Hamburg
Condor Hamburg
 
Ma 31/10
VfL Pinneberg
Pinneberg
Türkiye Wilhelmsburg
Türkiye Wilhelmsburg
Ma 31/10
Concordia Hamburg
Concordia Hamburg
TSV Sasel
TSV Sasel
 
Vi 03/11
SC Condor 1956 Hamburg
Condor Hamburg
 
SV Rugenbergen
Rugenbergen
Vi 03/11
Hamburger SV III
Hamburger SV III
FC Süderelbe
Suderelbe
Du 05/11
Barmbek-Uhlenhorst
Barmbek-Uhlen.
TSV Sasel
TSV Sasel
Sa 11/11
TuS Dassendorf
TuS Dassendorf
FC Süderelbe
Suderelbe
Sa 11/11
Curslack-Neuengamme
Curslack-Neuengamme
Concordia Hamburg
Concordia Hamburg
Du 12/11
Teutonia Ottensen
Teutonia Ottensen
TuS Osdorf
TuS Osdorf
Vi 17/11
SC Condor 1956 Hamburg
Condor Hamburg
Vorwärts-Wacker
Vorwärts-Wacker
Vi 17/11
TuS Osdorf
TuS Osdorf
Türkiye Wilhelmsburg
Türkiye Wilhelmsburg
Vi 24/11
SC Victoria Hamburg
Victoria Hamburg
Türkiye Wilhelmsburg
Türkiye Wilhelmsburg
Vi 24/11
TuS Osdorf
TuS Osdorf
Niendorfer TSV
Niendorfer TSV
 
Vi 01/12
SC Victoria Hamburg
Victoria Hamburg
Niendorfer TSV
Niendorfer TSV
Sa 02/12
Concordia Hamburg
Concordia Hamburg
Wedeler TSV
Wedeler TSV
Vi 09/02
SC Victoria Hamburg
Victoria Hamburg
Curslack-Neuengamme
Curslack-Neuengamme
Du 11/02
Barmbek-Uhlenhorst
Barmbek-Uhlen.
Türkiye Wilhelmsburg
Türkiye Wilhelmsburg
Vi 16/02
SC Victoria Hamburg
Victoria Hamburg
Concordia Hamburg
Concordia Hamburg
Vi 23/02
SC Victoria Hamburg
Victoria Hamburg
TSV Buchholz 08
Buchholz
Vi 23/02
Hamburger SV III
Hamburger SV III
Niendorfer TSV
Niendorfer TSV
Du 25/02
SC Condor 1956 Hamburg
Condor Hamburg
Concordia Hamburg
Concordia Hamburg
Ma 06/03
SC Condor 1956 Hamburg
Condor Hamburg
Niendorfer TSV
Niendorfer TSV
Mi 07/03
TSV Sasel
TSV Sasel
VfL Pinneberg
Pinneberg
Vi 09/03
SC Victoria Hamburg
Victoria Hamburg
TuS Osdorf
TuS Osdorf
Du 11/03
TSV Sasel
TSV Sasel
Niendorfer TSV
Niendorfer TSV
Ma 13/03
Hamburger SV III
Hamburger SV III
Concordia Hamburg
Concordia Hamburg
Du 18/03
Teutonia Ottensen
Teutonia Ottensen
Vorwärts-Wacker
Vorwärts-Wacker
Ma 20/03
Niendorfer TSV
Niendorfer TSV
FC Süderelbe
Suderelbe
 
Ma 20/03
Teutonia Ottensen
Teutonia Ottensen
SV Rugenbergen
Rugenbergen
Ma 20/03
SC Victoria Hamburg
Victoria Hamburg
Wedeler TSV
Wedeler TSV
Vi 23/03
SC Victoria Hamburg
Victoria Hamburg
 
SC Condor 1956 Hamburg
Condor Hamburg
Vi 23/03
Hamburger SV III
Hamburger SV III
Wedeler TSV
Wedeler TSV
Du 25/03
Barmbek-Uhlenhorst
Barmbek-Uhlen.
TuS Osdorf
TuS Osdorf
Du 25/03
SV Rugenbergen
Rugenbergen
: 0
Curslack-Neuengamme
Curslack-Neuengamme
Du 25/03
VfL Pinneberg
Pinneberg
Niendorfer TSV
Niendorfer TSV
Du 25/03
Vorwärts-Wacker
Vorwärts-Wacker
 
Türkiye Wilhelmsburg
Türkiye Wilhelmsburg
Jo 29/03
SC Victoria Hamburg
Victoria Hamburg
Barmbek-Uhlenhorst
Barmbek-Uhlen.
Vi 30/03
Niendorfer TSV
Niendorfer TSV
 
Vorwärts-Wacker
Vorwärts-Wacker
Vi 30/03
Türkiye Wilhelmsburg
Türkiye Wilhelmsburg
Teutonia Ottensen
Teutonia Ottensen
Vi 30/03
Concordia Hamburg
Concordia Hamburg
SV Rugenbergen
Rugenbergen
Vi 30/03
TuS Osdorf
TuS Osdorf
Hamburger SV III
Hamburger SV III
Sa 31/03
Curslack-Neuengamme
Curslack-Neuengamme
VfL Pinneberg
Pinneberg
Lu 02/04
VfL Pinneberg
Pinneberg
FC Süderelbe
Suderelbe
Vi 06/04
SC Victoria Hamburg
Victoria Hamburg
Hamburger SV III
Hamburger SV III
Vi 06/04
FC Süderelbe
Suderelbe
TuS Osdorf
TuS Osdorf
Du 08/04
Teutonia Ottensen
Teutonia Ottensen
Niendorfer TSV
Niendorfer TSV
Ma 10/04
SV Rugenbergen
Rugenbergen
Vorwärts-Wacker
Vorwärts-Wacker
Ma 10/04
Türkiye Wilhelmsburg
Türkiye Wilhelmsburg
Hamburger SV III
Hamburger SV III
Ma 10/04
TuS Osdorf
TuS Osdorf
Wedeler TSV
Wedeler TSV
Vi 13/04
SC Victoria Hamburg
Victoria Hamburg
FC Süderelbe
Suderelbe
Vi 13/04
TuS Osdorf
TuS Osdorf
TSV Sasel
TSV Sasel
Du 15/04
SC Condor 1956 Hamburg
Condor Hamburg
Hamburger SV III
Hamburger SV III
Du 15/04
TuS Dassendorf
TuS Dassendorf
Barmbek-Uhlenhorst
Barmbek-Uhlen.
Ma 17/04
SV Rugenbergen
Rugenbergen
TSV Sasel
TSV Sasel
Ma 17/04
Türkiye Wilhelmsburg
Türkiye Wilhelmsburg
 
Wedeler TSV
Wedeler TSV
 
Vi 20/04
SC Victoria Hamburg
Victoria Hamburg
TSV Sasel
TSV Sasel
Vi 20/04
Hamburger SV III
Hamburger SV III
 
Barmbek-Uhlenhorst
Barmbek-Uhlen.
Du 22/04
Teutonia Ottensen
Teutonia Ottensen
Concordia Hamburg
Concordia Hamburg
 
Ma 24/04
SV Rugenbergen
Rugenbergen
: 0
Barmbek-Uhlenhorst
Barmbek-Uhlen.
Ma 24/04
Vorwärts-Wacker
Vorwärts-Wacker
VfL Pinneberg
Pinneberg
Vi 27/04
TuS Dassendorf
TuS Dassendorf
Hamburger SV III
Hamburger SV III
Vi 27/04
SC Victoria Hamburg
Victoria Hamburg
SV Rugenbergen
Rugenbergen
Vi 27/04
TuS Osdorf
TuS Osdorf
VfL Pinneberg
Pinneberg
Du 29/04
SC Condor 1956 Hamburg
Condor Hamburg
TSV Sasel
TSV Sasel
Du 29/04
Concordia Hamburg
Concordia Hamburg
Türkiye Wilhelmsburg
Türkiye Wilhelmsburg
Mi 02/05
VfL Pinneberg
Pinneberg
SV Rugenbergen
Rugenbergen
Vi 04/05
SC Victoria Hamburg
Victoria Hamburg
VfL Pinneberg
Pinneberg
Du 06/05
Teutonia Ottensen
Teutonia Ottensen
Wedeler TSV
Wedeler TSV
Ma 08/05
TSV Buchholz 08
Buchholz
Curslack-Neuengamme
Curslack-Neuengamme
Ma 08/05
TuS Dassendorf
TuS Dassendorf
SC Condor 1956 Hamburg
Condor Hamburg
Vi 11/05
SC Victoria Hamburg
Victoria Hamburg
Vorwärts-Wacker
Vorwärts-Wacker
Vi 11/05
Barmbek-Uhlenhorst
Barmbek-Uhlen.
SV Rugenbergen
Rugenbergen
 
Vi 11/05
TuS Osdorf
TuS Osdorf
Teutonia Ottensen
Teutonia Ottensen
Vi 11/05
FC Süderelbe
Suderelbe
TuS Dassendorf
TuS Dassendorf
Vi 11/05
Hamburger SV III
Hamburger SV III
 
TSV Sasel
TSV Sasel
 
Ma 15/05
SC Victoria Hamburg
Victoria Hamburg
Teutonia Ottensen
Teutonia Ottensen
Mi 16/05
TSV Buchholz 08
Buchholz
TSV Sasel
TSV Sasel
Vi 18/05
TuS Dassendorf
TuS Dassendorf
TuS Osdorf
TuS Osdorf
Sa 19/05
Türkiye Wilhelmsburg
Türkiye Wilhelmsburg
TSV Sasel
TSV Sasel
Vi 25/05
Vi
Curslack-Neuengamme
Curslack-Neuengamme
TSV Buchholz 08
Buchholz
Vi 25/05
Vi
Türkiye Wilhelmsburg
Türkiye Wilhelmsburg
TuS Osdorf
TuS Osdorf

Campioni in ultimii ani

2018
1 Zimbabve
2 SC Victoria Hamburg
3 Hamburger SV
4 Niendorfer TSV
5 SV Rugenbergen
2017
1 SC Condor 1956 Hamburg
2 SC Condor 1956 Hamburg
3 Altona 93
4 Altona 93
5 TSV Buchholz 08
2016
1 Zimbabve
2 Barmbek-Uhlenhorst
3 SC Victoria Hamburg
4 FC Süderelbe
5 TSV Buchholz 08
2015
1 Zimbabve
2 SC Victoria Hamburg
3 Barmbek-Uhlenhorst
4 VfL Pinneberg
5 Zimbabve
2014
1 Zimbabve
2 Zimbabve
3 Altona 93
4 VfL Pinneberg
5 TSV Buchholz 08
2013
1 Zimbabve
2 Altona 93
3 TSV Buchholz 08
4 Eintracht Norderstedt
5 SC Condor 1956 Hamburg
2012
1 SC Victoria Hamburg
2 Zimbabve
3 Zimbabve
4 Germ. Schnelsen
5 TSV Buchholz 08
2011
1 St. Pauli II
2 TSV Buchholz 08
3 Zimbabve
4 SC Condor 1956 Hamburg
5 Altona 93
2010
1 SC Victoria Hamburg
2 TSV Buchholz 08
3 Altona 93
4 Zimbabve
5 Niendorfer TSV
2009
1 SC Victoria Hamburg
2 Niendorfer TSV
3 Zimbabve
4 TSV Buchholz 08
5 St. Pauli II

Bine ati venit la cel mai rapid serviciu livescore fotbal on-line. Toate rezultatele sunt actualizate automat la fiecare cateva secunde.

Alege echipa ta favorita, facand clic pe steaua de langa numele echipei.