Oberliga Niederrhein Trǎi


Marți, 17, 2018- --:--:-- (Europe/Bucharest)



Meciuri sunt incarcate. Va rugam sa asteptati.

Du 13/08
FSV Vohwinkel
FSV Vohwinkel
Cronenberger SC
Cronenberger SC
Mi 16/08
SSVg Velbert 1902
Velbert
VfB Speldorf
VfB Speldorf
Mi 16/08
Schwarz-Weiß Essen
SW Essen
VfB 03 Hilden
VfB Hilden
Mi 16/08
SpVgg Ratingen
Ratingen
FC Bocholt
Bocholt
Mi 16/08
VfR Fischeln
Fischeln
SpVg Schonnebeck
SpVg Schonnebeck
Mi 16/08
Cronenberger SC
Cronenberger SC
SV Straelen
SV Straelen
Du 20/08
SV Straelen
SV Straelen
TV Jahn Hiesfeld
Jahn Hiesfeld
Du 03/09
FSV Vohwinkel
FSV Vohwinkel
Düsseldorfer SC 99
Düsseldorfer SC 99
Mi 13/09
VfB Speldorf
VfB Speldorf
Schwarz-Weiß Essen
SW Essen
Mi 13/09
TuRU Düsseldorf
TuRU Dussel.
FC Bocholt
Bocholt
Mi 13/09
SF Baumberg
SF Baumberg
SSVg Velbert 1902
Velbert
Mi 13/09
VfB 03 Hilden
VfB Hilden
: 0
1. FC Monheim
1. FC Monheim
Mi 13/09
SpVg Schonnebeck
SpVg Schonnebeck
TV Jahn Hiesfeld
Jahn Hiesfeld
 
Mi 13/09
SC Düsseldorf-West
SC Düsseldorf-West
VfR Fischeln
Fischeln
Mi 13/09
SpVgg Ratingen
Ratingen
SV Straelen
SV Straelen
Du 17/09
VfR Fischeln
Fischeln
SSVg Velbert 1902
Velbert
Ma 03/10
VfB Homberg
Homberg
Düsseldorfer SC 99
Düsseldorfer SC 99
Du 08/10
VfB 03 Hilden
VfB Hilden
 
VfB Speldorf
VfB Speldorf
Mi 11/10
SpVgg Ratingen
Ratingen
SC Düsseldorf-West
SC Düsseldorf-West
Du 22/10
Schwarz-Weiß Essen
SW Essen
Cronenberger SC
Cronenberger SC
 
Vi 27/10
TV Jahn Hiesfeld
Jahn Hiesfeld
Schwarz-Weiß Essen
SW Essen
Ma 31/10
Schwarz-Weiß Essen
SW Essen
VfR Fischeln
Fischeln
Ma 31/10
VfB Homberg
Homberg
FSV Vohwinkel
FSV Vohwinkel
Vi 10/11
VfB Homberg
Homberg
VfB Speldorf
VfB Speldorf
Vi 10/11
SC Düsseldorf-West
SC Düsseldorf-West
 
FSV Vohwinkel
FSV Vohwinkel
Du 12/11
Schwarz-Weiß Essen
SW Essen
SpVgg Ratingen
Ratingen
Mi 06/12
SSVg Velbert 1902
Velbert
FSV Vohwinkel
FSV Vohwinkel
Mi 13/12
SC Düsseldorf-West
SC Düsseldorf-West
 
VfB Speldorf
VfB Speldorf
Sa 16/12
VfB 03 Hilden
VfB Hilden
Schwarz-Weiß Essen
SW Essen
Sa 16/12
VfB Speldorf
VfB Speldorf
: 0
SSVg Velbert 1902
Velbert
Sa 16/12
TuRU Düsseldorf
TuRU Dussel.
SF Baumberg
SF Baumberg
Du 17/12
SpVg Schonnebeck
SpVg Schonnebeck
VfR Fischeln
Fischeln
 
Du 04/02
SSVg Velbert 1902
Velbert
: 0
SV Straelen
SV Straelen
Sa 10/02
VfR Fischeln
Fischeln
VfB Speldorf
VfB Speldorf
Du 25/02
VfB 03 Hilden
VfB Hilden
Düsseldorfer SC 99
Düsseldorfer SC 99
Du 04/03
TV Jahn Hiesfeld
Jahn Hiesfeld
SpVg Schonnebeck
SpVg Schonnebeck
Du 04/03
SV Straelen
SV Straelen
SpVgg Ratingen
Ratingen
Mi 07/03
FSV Vohwinkel
FSV Vohwinkel
TV Jahn Hiesfeld
Jahn Hiesfeld
Du 11/03
SV Straelen
SV Straelen
Düsseldorfer SC 99
Düsseldorfer SC 99
Mi 14/03
Cronenberger SC
Cronenberger SC
 
VfB 03 Hilden
VfB Hilden
Vi 23/03
TuRU Düsseldorf
TuRU Dussel.
: 0
SSVg Velbert 1902
Velbert
Du 25/03
SV Straelen
SV Straelen
FC Bocholt
Bocholt
 
Du 25/03
VfB 03 Hilden
VfB Hilden
FSV Vohwinkel
FSV Vohwinkel
Du 25/03
SC Düsseldorf-West
SC Düsseldorf-West
TV Jahn Hiesfeld
Jahn Hiesfeld
Jo 29/03
Schwarz-Weiß Essen
SW Essen
SC Düsseldorf-West
SC Düsseldorf-West
Jo 29/03
FC Bocholt
Bocholt
VfB Speldorf
VfB Speldorf
Jo 29/03
FSV Vohwinkel
FSV Vohwinkel
TuRU Düsseldorf
TuRU Dussel.
Jo 29/03
Düsseldorfer SC 99
Düsseldorfer SC 99
VfB Homberg
Homberg
Mi 04/04
Schwarz-Weiß Essen
SW Essen
FC Bocholt
Bocholt
Du 08/04
TuRU Düsseldorf
TuRU Dussel.
Cronenberger SC
Cronenberger SC
Du 08/04
SV Straelen
SV Straelen
FSV Vohwinkel
FSV Vohwinkel
Du 08/04
SpVg Schonnebeck
SpVg Schonnebeck
FC Bocholt
Bocholt
Du 08/04
SC Düsseldorf-West
SC Düsseldorf-West
SpVgg Ratingen
Ratingen
Sa 14/04
1. FC Monheim
1. FC Monheim
SF Baumberg
SF Baumberg
Mi 18/04
Schwarz-Weiß Essen
SW Essen
VfB Speldorf
VfB Speldorf
Mi 25/04
VfB 03 Hilden
VfB Hilden
TuRU Düsseldorf
TuRU Dussel.
Mi 25/04
Cronenberger SC
Cronenberger SC
VfB Homberg
Homberg
Du 29/04
VfB 03 Hilden
VfB Hilden
SF Baumberg
SF Baumberg
Mi 02/05
Cronenberger SC
Cronenberger SC
SC Düsseldorf-West
SC Düsseldorf-West
Du 06/05
Cronenberger SC
Cronenberger SC
Düsseldorfer SC 99
Düsseldorfer SC 99
Jo 10/05
SSVg Velbert 1902
Velbert
 
VfR Fischeln
Fischeln
 
Jo 10/05
Schwarz-Weiß Essen
SW Essen
VfB Homberg
Homberg
Du 13/05
VfB Speldorf
VfB Speldorf
VfB Homberg
Homberg
Du 13/05
SpVgg Ratingen
Ratingen
Schwarz-Weiß Essen
SW Essen
Du 27/05
SpVgg Ratingen
Ratingen
TuRU Düsseldorf
TuRU Dussel.
Du 27/05
VfR Fischeln
Fischeln
FSV Vohwinkel
FSV Vohwinkel
Du 27/05
SC Düsseldorf-West
SC Düsseldorf-West
SV Straelen
SV Straelen
Vi 01/06
VfB Speldorf
VfB Speldorf
 
SC Düsseldorf-West
SC Düsseldorf-West
 
Du 03/06
TuRU Düsseldorf
TuRU Dussel.
VfB Homberg
Homberg
Du 03/06
SV Straelen
SV Straelen
VfR Fischeln
Fischeln
Du 03/06
VfB 03 Hilden
VfB Hilden
Cronenberger SC
Cronenberger SC
 
Du 03/06
SpVg Schonnebeck
SpVg Schonnebeck
SF Baumberg
SF Baumberg
Du 03/06
FSV Vohwinkel
FSV Vohwinkel
SSVg Velbert 1902
Velbert

Campioni in ultimii ani

2018
1 Zimbabve
2 Zimbabve
3 VfB Homberg
4 VfB Homberg
5 TV Jahn Hiesfeld
2017
1 KFC Uerdingen
2 KFC Uerdingen
3 SSVg Velbert 1902
4 VfR Fischeln
5 Fortuna Düsseldorf
2016
1 Wuppertaler SV
2 KFC Uerdingen
3 TV Jahn Hiesfeld
4 Fortuna Düsseldorf
5 Zimbabve
2015
1 SSVg Velbert 1902
2 Wuppertaler SV
3 Germania Lechenich
4 Hönnepel-Niedermörmter
5 MSV Duisburg II
2014
1 Hönnepel-Niedermörmter
2 FC Kray
3 Wuppertaler SV
4 TV Jahn Hiesfeld
5 MSV Duisburg II
2013
1 KFC Uerdingen
2 Fortuna Düsseldorf
3 Zimbabve
4 SC Kapellen
5 Germania Lechenich

Bine ati venit la cel mai rapid serviciu livescore fotbal on-line. Toate rezultatele sunt actualizate automat la fiecare cateva secunde.

Alege echipa ta favorita, facand clic pe steaua de langa numele echipei.