Oberliga Westfalen Trǎi


Luni, 28, 2018- --:--:-- (Europe/Bucharest)



Meciuri sunt incarcate. Va rugam sa asteptati.

Vi 11/08
TSG Sprockhövel 1881
Sprockhövel
 
Westfalia Herne
Westfalia Hern
 
Sa 12/08
FC Brünninghausen
FC Brünninghausen
ASC 09 Dortmund
ASC09 Dortmund
Du 13/08
Hammer SpVg
Hammer SpVg
: 0
Sportfreunde Siegen
Sportfreunde Siegen
Du 13/08
TuS Ennepetal
Ennepetal
TSV Marl-Hüls
TSV Marl-Hüls
Du 20/08
Sportfreunde Siegen
Sportfreunde Siegen
Eintracht Rheine
Eintracht Rhei.
Du 20/08
Westfalia Herne
Westfalia Hern
SC Hassel
SC Hassel
 
Du 20/08
Schalke II
Schalke II
SV Lippstadt
Lippstadt
Du 27/08
Eintracht Rheine
Eintracht Rhei.
RW Ahlen
Ahlen
Du 27/08
Paderborn II
Paderborn II
Sportfreunde Siegen
Sportfreunde Siegen
Du 27/08
FC Brünninghausen
FC Brünninghausen
TuS Ennepetal
Ennepetal
Du 03/09
RW Ahlen
Ahlen
Paderborn II
Paderborn II
Du 03/09
Sportfreunde Siegen
Sportfreunde Siegen
TuS Haltern
TuS Haltern
Du 03/09
Westfalia Herne
Westfalia Hern
Hammer SpVg
Hammer SpVg
Du 03/09
TuS Ennepetal
Ennepetal
TSG Sprockhövel 1881
Sprockhövel
Du 03/09
ASC 09 Dortmund
ASC09 Dortmund
SC Hassel
SC Hassel
Du 03/09
TSV Marl-Hüls
TSV Marl-Hüls
SV Lippstadt
Lippstadt
Du 03/09
FC Gütersloh 2000
Gütersloh
FC Brünninghausen
FC Brünninghausen
Vi 08/09
FC Brünninghausen
FC Brünninghausen
TSG Sprockhövel 1881
Sprockhövel
Du 10/09
Paderborn II
Paderborn II
Schalke II
Schalke II
Du 17/09
RW Ahlen
Ahlen
Arminia Bielefeld II
Bielefeld II
Du 17/09
Sportfreunde Siegen
Sportfreunde Siegen
FC Gütersloh 2000
Gütersloh
Du 17/09
ASC 09 Dortmund
ASC09 Dortmund
 
Hammer SpVg
Hammer SpVg
Du 08/10
FC Gütersloh 2000
Gütersloh
Westfalia Herne
Westfalia Hern
Du 22/10
FC Brünninghausen
FC Brünninghausen
Hammer SpVg
Hammer SpVg
Du 05/11
FC Brünninghausen
FC Brünninghausen
Eintracht Rheine
Eintracht Rhei.
Vi 10/11
Westfalia Herne
Westfalia Hern
FC Brünninghausen
FC Brünninghausen
Vi 10/11
TuS Ennepetal
Ennepetal
Sportfreunde Siegen
Sportfreunde Siegen
Du 12/11
TSG Sprockhövel 1881
Sprockhövel
1. FC Kaan-Marienborn
1. FC Kaan-Marienborn
Du 12/11
Eintracht Rheine
Eintracht Rhei.
Paderborn II
Paderborn II
Jo 23/11
SV Lippstadt
Lippstadt
Arminia Bielefeld II
Bielefeld II
Du 03/12
ASC 09 Dortmund
ASC09 Dortmund
 
Westfalia Herne
Westfalia Hern
 
Du 17/12
ASC 09 Dortmund
ASC09 Dortmund
FC Brünninghausen
FC Brünninghausen
Mi 21/02
Westfalia Herne
Westfalia Hern
TuS Ennepetal
Ennepetal
Du 25/02
ASC 09 Dortmund
ASC09 Dortmund
TSG Sprockhövel 1881
Sprockhövel
Du 04/03
Hammer SpVg
Hammer SpVg
Westfalia Herne
Westfalia Hern
Mi 07/03
Paderborn II
Paderborn II
TuS Haltern
TuS Haltern
 
Mi 14/03
Arminia Bielefeld II
Bielefeld II
Paderborn II
Paderborn II
Mi 14/03
ASC 09 Dortmund
ASC09 Dortmund
RW Ahlen
Ahlen
Vi 23/03
Paderborn II
Paderborn II
RW Ahlen
Ahlen
Sa 24/03
Westfalia Herne
Westfalia Hern
TuS Haltern
TuS Haltern
 
Sa 24/03
Sportfreunde Siegen
Sportfreunde Siegen
1. FC Kaan-Marienborn
1. FC Kaan-Marienborn
Du 25/03
ASC 09 Dortmund
ASC09 Dortmund
Eintracht Rheine
Eintracht Rhei.
Jo 29/03
Eintracht Rheine
Eintracht Rhei.
TuS Ennepetal
Ennepetal
Jo 29/03
Arminia Bielefeld II
Bielefeld II
Westfalia Herne
Westfalia Hern
Jo 29/03
FC Gütersloh 2000
Gütersloh
Schalke II
Schalke II
Lu 02/04
SV Lippstadt
Lippstadt
FC Brünninghausen
FC Brünninghausen
Lu 02/04
TuS Ennepetal
Ennepetal
Paderborn II
Paderborn II
Jo 05/04
Hammer SpVg
Hammer SpVg
TuS Haltern
TuS Haltern
Jo 05/04
FC Gütersloh 2000
Gütersloh
Arminia Bielefeld II
Bielefeld II
Du 08/04
Arminia Bielefeld II
Bielefeld II
ASC 09 Dortmund
ASC09 Dortmund
Du 08/04
FC Brünninghausen
FC Brünninghausen
RW Ahlen
Ahlen
Mi 11/04
Sportfreunde Siegen
Sportfreunde Siegen
SV Lippstadt
Lippstadt
Mi 11/04
FC Gütersloh 2000
Gütersloh
Paderborn II
Paderborn II
Du 15/04
ASC 09 Dortmund
ASC09 Dortmund
FC Gütersloh 2000
Gütersloh
Du 15/04
TSG Sprockhövel 1881
Sprockhövel
TuS Haltern
TuS Haltern
Mi 18/04
Hammer SpVg
Hammer SpVg
FC Gütersloh 2000
Gütersloh
Jo 19/04
RW Ahlen
Ahlen
 
Eintracht Rheine
Eintracht Rhei.
Jo 19/04
TuS Haltern
TuS Haltern
FC Brünninghausen
FC Brünninghausen
Du 22/04
FC Brünninghausen
FC Brünninghausen
Schalke II
Schalke II
Mi 25/04
Hammer SpVg
Hammer SpVg
ASC 09 Dortmund
ASC09 Dortmund
Mi 02/05
Schalke II
Schalke II
TSG Sprockhövel 1881
Sprockhövel
Mi 02/05
Arminia Bielefeld II
Bielefeld II
TuS Haltern
TuS Haltern
Jo 03/05
Westfalia Herne
Westfalia Hern
SV Lippstadt
Lippstadt
Jo 03/05
RW Ahlen
Ahlen
: 0
FC Gütersloh 2000
Gütersloh
Jo 03/05
TuS Ennepetal
Ennepetal
ASC 09 Dortmund
ASC09 Dortmund
Du 06/05
Paderborn II
Paderborn II
Eintracht Rheine
Eintracht Rhei.
Mi 09/05
Sportfreunde Siegen
Sportfreunde Siegen
Hammer SpVg
Hammer SpVg
Mi 09/05
Paderborn II
Paderborn II
Arminia Bielefeld II
Bielefeld II
 
Jo 10/05
RW Ahlen
Ahlen
TuS Haltern
TuS Haltern
Jo 10/05
1. FC Kaan-Marienborn
1. FC Kaan-Marienborn
Eintracht Rheine
Eintracht Rhei.
Jo 10/05
SV Lippstadt
Lippstadt
TuS Ennepetal
Ennepetal
Du 13/05
Paderborn II
Paderborn II
FC Brünninghausen
FC Brünninghausen
Mi 16/05
Hammer SpVg
Hammer SpVg
RW Ahlen
Ahlen
 
Mi 16/05
Sportfreunde Siegen
Sportfreunde Siegen
Arminia Bielefeld II
Bielefeld II
Lu 21/05
RW Ahlen
Ahlen
TSG Sprockhövel 1881
Sprockhövel
Lu 21/05
Westfalia Herne
Westfalia Hern
 
ASC 09 Dortmund
ASC09 Dortmund
Lu 21/05
Arminia Bielefeld II
Bielefeld II
Eintracht Rheine
Eintracht Rhei.
Lu 21/05
FC Gütersloh 2000
Gütersloh
Hammer SpVg
Hammer SpVg
Lu 21/05
Schalke II
Schalke II
TuS Ennepetal
Ennepetal
Jo 24/05
Jo
TuS Ennepetal
Ennepetal
FC Brünninghausen
FC Brünninghausen
Vi 25/05
Vi
Eintracht Rheine
Eintracht Rhei.
FC Gütersloh 2000
Gütersloh
Ieri
Du
SV Lippstadt
Lippstadt
Sportfreunde Siegen
Sportfreunde Siegen
Ieri
Du
TSG Sprockhövel 1881
Sprockhövel
Schalke II
Schalke II

Campioni in ultimii ani

2018
1 SV Lippstadt
2 ASC 09 Dortmund
3 ASC 09 Dortmund
4 Hammer SpVg
5 Hammer SpVg
2017
1 SV Lippstadt
2 TuS Ennepetal
3 Hammer SpVg
4 TuS Ennepetal
5 Hammer SpVg
2016
1 Sportfreunde Siegen
2 Erkenschwick
3 TSG Sprockhövel 1881
4 Roland Beckum
5 Westfalia Rhynern
2015
1 TuS Erndtebrück
2 RW Ahlen
3 Westfalia Rhynern
4 Roland Beckum
5 SV Lippstadt
2014
1 Arminia Bielefeld II
2 SV Rödinghausen
3 Erkenschwick
4 SuS Neuenkirchen
5 TuS Erndtebrück
2013
1 SV Lippstadt
2 SG Wattenscheid 09
3 Arminia Bielefeld II
4 TuS Erndtebrück
5 Erkenschwick
2008
1 Preußen Münster
2 Schalke II
3 VfL Bochum II
4 Sportfreunde Lotte
5 Westfalia Herne
2007
1 Verl
2 Schalke II
3 Arminia Bielefeld II
4 SV Lippstadt
5 FC Gütersloh 2000
2006
1 Borussia Dortmund II
2 Verl
3 FC Gütersloh 2000
4 Schalke II
5 Sportfreunde Lotte

Bine ati venit la cel mai rapid serviciu livescore fotbal on-line. Toate rezultatele sunt actualizate automat la fiecare cateva secunde.

Alege echipa ta favorita, facand clic pe steaua de langa numele echipei.