Pokal Trǎi


Duminică, 24, 2017- --:--:-- (Europe/Bucharest)



Meciuri sunt incarcate. Va rugam sa asteptati.

Sa 27/05
FC Voluntari
FC Voluntari
8
Astra Ploiesti
Astra Ploiesti
4
Mi 17/05
ACS Poli Timişoara
ACS Poli Timişoara
6
Astra Ploiesti
Astra Ploiesti
4
Prima etapa
Astra Ploiesti
Astra Ploiesti
4
ACS Poli Timişoara
ACS Poli Timişoara
6
Jo 18/05
FC Voluntari
FC Voluntari
8
: 0
CS Univ Craiova
CS UnivCraiova
2
Prima etapa
CS Univ Craiova
CS UnivCraiova
2
FC Voluntari
FC Voluntari
8
Ma 28/03
ACS Poli Timişoara
ACS Poli Timişoara
 6
CFR Cluj
CFR Cluj
1
Mi 29/03
CS Mioveni
CS Mioveni
FC Voluntari
FC Voluntari
 
Mi 29/03
CS Univ Craiova
CS UnivCraiova
 2
Dinamo Bucuresti
Dinamo Buc
7
Jo 30/03
Viitorul Constanta
Viitorul C.
9
Astra Ploiesti
Astra Ploiesti
4
Ma 13/12
CS Afumati
CS Afumati
ACS Poli Timişoara
ACS Poli Timişoara
 
Ma 13/12
CF Braila
Braila
CS Univ Craiova
CS UnivCraiova
Ma 13/12
CFR Cluj
CFR Cluj
1
ACSMU Poli Iasi
ACSMU P. Iasi
10
Mi 14/12
FC Voluntari
FC Voluntari
FCM Targu Mures
Targu Mures
Mi 14/12
CS Mioveni
CS Mioveni
 
Steaua Bucuresti
Steaua
Jo 15/12
Luceafarul Oradea
Luceafarul Or.
Astra Ploiesti
Astra Ploiesti
Jo 15/12
Viitorul Constanta
Viitorul C.
Pandurii Targu Jiu
Pandurii
Jo 15/12
Gaz Metan Medias
Gaz Metan M.
13
Dinamo Bucuresti
Dinamo Buc
7
Ma 25/10
CSM Râmnicu Vâlcea
CSM Râmnicu Vâlcea
1
CFR Cluj
CFR Cluj
1  
Ma 25/10
Metalosport Galati
Metalosport Galati
Luceafarul Oradea
Luceafarul Or.
Ma 25/10
Politehnica Timisoara
Politehnica Timisoara
Pandurii Targu Jiu
Pandurii
Ma 25/10
Sepsi OSK
Sepsi OSK
 11
CS Univ Craiova
CS UnivCraiova
2
Mi 26/10
Unirea Tărlungeni
Unirea Tarlungeni
FCM Targu Mures
Targu Mures
Mi 26/10
FC Olimpia Satu Mare
Olimpia Satu Mare
CS Mioveni
CS Mioveni
Mi 26/10
Cetate Deva
Cetate Deva
Gaz Metan Medias
Gaz Metan M.
Mi 26/10
CS Buftea
Buftea
FC Voluntari
FC Voluntari
Mi 26/10
CF Braila
Braila
Concordia Chiajna
Concordia
 
Mi 26/10
Metalurgistul Cugir
Metalurgistul Cugir
ACSMU Poli Iasi
ACSMU P. Iasi
Mi 26/10
Chindia Targoviste
Chindia T.
ACS Poli Timişoara
ACS Poli Timişoara
Mi 26/10
Dinamo 2 Bucuresti
Dinamo 2
Dinamo Bucuresti
Dinamo Buc
Jo 27/10
CS Afumati
CS Afumati
FC Botosani
Botosani
Jo 27/10
Nuova Mama Mia
Nuova Mama Mia
Astra Ploiesti
Astra Ploiesti
Jo 27/10
CS Balotesti
Balotesti
1
Viitorul Constanta
Viitorul C.
9
Jo 27/10
ACS Rapid CFR Suceava
Rapid Suceava
4
Steaua Bucuresti
Steaua
3
Ma 04/10
Dinamo 2 Bucuresti
Dinamo 2
Dunarea Calarasi
Dunarea Calarasi
Ma 04/10
ACS Poli Timişoara
ACS Poli Timişoara
6
CS Şoimii Pâncota
Şoimii Pâncota
2
Ma 04/10
National Sebis
National Sebis
Luceafarul Oradea
Luceafarul Or.
 
Ma 04/10
Aerostar Bacau
Aerostar Bacau
ACS Rapid CFR Suceava
Rapid Suceava
Ma 04/10
Juventus Bucuresti
Juventus Bucuresti
CS Buftea
Buftea
Ma 04/10
Gloria Popesti
Gloria Popesti
CS Balotesti
Balotesti
 
Ma 04/10
Avântul Reghin
Avântul Reghin
 
FC Olimpia Satu Mare
Olimpia Satu Mare
 
Ma 04/10
Metalosport Galati
Metalosport Galati
SC Bacău
SC Bacau
 
Ma 04/10
Nuova Mama Mia
Nuova Mama Mia
UTA Batrana Doamna
UTA Batrana Doamna
Ma 04/10
Inter Băleşti
Inter Băleşti
Cetate Deva
Cetate Deva
Mi 05/10
Sepsi OSK
Sepsi OSK
FC Brasov
Brasov
Mi 05/10
SCM Pitești
SCM Pitești
Chindia Targoviste
Chindia T.
Mi 05/10
Stiinta Miroslava
Stiinta Miroslava
CF Braila
Braila
Mi 05/10
CS Afumati
CS Afumati
ACS Berceni
Berceni
 
Mi 05/10
Metalurgistul Cugir
Metalurgistul Cugir
FC Baia Mare
FC Baia Mare
Mi 05/10
Viitorul Domnești
Viitorul Domnești
Unirea Tărlungeni
Unirea Tarlungeni
Jo 06/10
CS Păulești
CS Păulești
CS Mioveni
CS Mioveni
Jo 06/10
ACSO Filiaşi
ACSO Filiaşi
CSM Râmnicu Vâlcea
CSM Râmnicu Vâlcea

Castigatorii ultimului Cupa


Bine ati venit la cel mai rapid serviciu livescore fotbal on-line. Toate rezultatele sunt actualizate automat la fiecare cateva secunde.

Alege echipa ta favorita, facand clic pe steaua de langa numele echipei.