Slovacia Pokal Trǎi


Sâmbătă, 23, 2018- --:--:-- (Europe/Bucharest)



Meciuri sunt incarcate. Va rugam sa asteptati.

Ma 01/05
Slovan Bratislava
Slovan Brat.
MFK Ružomberok
Ružomberok
Mi 18/04
Spartak Trnava
Trnava
Slovan Bratislava
Slovan Brat.
Prima etapa
Slovan Bratislava
Slovan Brat.
Spartak Trnava
Trnava
Mi 18/04
MSK Zilina
Zilina
: 0
MFK Ružomberok
Ružomberok
Prima etapa
MFK Ružomberok
Ružomberok
MSK Zilina
Zilina
Ma 13/03
FK Poprad
FK Poprad
MFK Ružomberok
Ružomberok
Ma 13/03
Spartak Trnava
Trnava
Dunajska Streda
Dunajska Stred
 
Mi 14/03
Iskra Borcice
Iskra Borcice
MSK Zilina
Zilina
Mi 14/03
Slovan Bratislava
Slovan Brat.
Liptovsky Mikulas
Liptov Mikulas
Ma 17/10
FK Poprad
FK Poprad
3
Inter Bratislava
Inter Bratisl.
8
Mi 18/10
Iskra Borcice
Iskra Borcice
Zemplin Michalovce
Michalovce
Mi 18/10
Liptovsky Mikulas
Liptov Mikulas
11
Lokomotiva Zvolen
Lokomotiva Zvn
15
Mi 18/10
Spartak Medzev
Spartak Medzev
Dunajska Streda
Dunajska Stred
Mi 18/10
Spartak Trnava
Trnava
Spisska Nova Ves
Spisska Nova V
Mi 18/10
MSK Zilina
Zilina
Sport Podbrezova
Podbrezova
Mi 18/10
Slovan Bratislava
Slovan Brat.
FC Nitra
Nitra
Mi 18/10
MFK Skalica
MFK Skalica
MFK Ružomberok
Ružomberok
Mi 27/09
OFK Malženice
OFK Malženice
MFK Skalica
MFK Skalica
Mi 27/09
SK Odeva Lipany
SK Odeva Lipany
MSK Zilina
Zilina
Mi 27/09
MFK Dubnica
Dubnica
Liptovsky Mikulas
Liptov Mikulas
Mi 27/09
MSK Namestovo
Namestovo
Spartak Trnava
Trnava
Mi 27/09
Iskra Borcice
Iskra Borcice
FC Lokomotíva Košice
Lokomotíva Košice
Mi 27/09
Jednota Bánová
Jednota Bánová
Lokomotiva Zvolen
Lokomotiva Zvn
Mi 27/09
Družstevník Belá-Dulice
Družstevník Belá-Dulice
MFK Ružomberok
Ružomberok
Mi 27/09
Spartak Medzev
Spartak Medzev
AS Trencin
Trencin
 
Mi 27/09
OFK Hrušovany
OFK Hrušovany
Dunajska Streda
Dunajska Stred
Mi 27/09
Slovan Šimonovany
Slovan Šimonovany
Inter Bratislava
Inter Bratisl.
Mi 27/09
FC Petrzalka
FC Petrzalka
FK Poprad
FK Poprad
Mi 27/09
SK Novohrad Lucenec
SK Novohrad Lucenec
FC Nitra
Nitra
Mi 27/09
ŠK FC Vydrany
ŠK FC Vydrany
Spisska Nova Ves
Spisska Nova V
Mi 27/09
Spartak Myjava
Spartak Myjava
Slovan Bratislava
Slovan Brat.
Mi 04/10
MFK Snina
MFK Snina
Zemplin Michalovce
Michalovce
Mi 04/10
FK Sol'
FK Sol'
Sport Podbrezova
Podbrezova

Castigatorii ultimului Cupa


Bine ati venit la cel mai rapid serviciu livescore fotbal on-line. Toate rezultatele sunt actualizate automat la fiecare cateva secunde.

Alege echipa ta favorita, facand clic pe steaua de langa numele echipei.